در حال هند زنان مسلمان رانده شدن از سیاست ؟

هند در سال 2019 انتخابات شاهد تعداد بی سابقه ای از زنان سیاستمداران در مجلس: 78 انتخاب شدند یا 14 درصد از قوه مقننه. اما نبود پیشرفت در سراسر هیئت مدیره. مجلس به نمایندگی از زنان مسلمان رفت و راه را از قبل از مسابقه فقط یک Sadja احمد.

یکی از دلایلی که ممکن است مقدار متناوب از آزار و اذیت بازدید بر زن مسلمان و سیاستمداران است. یک گزارش جدید سازمان عفو بین الملل مستند آنلاین چرخش هند زن سیاستمداران و اخبار ترسناک است برای همه. اما همه سیاستمداران زن در حال trolled به همان اندازه.

زن مسلمان سیاستمداران در هند چهره نزدیک به دو برابر قومی و مذهبی تهمت که دیگر سیاستمداران زن انجام دهد.

عفو بین المللی بررسی شامل برخی از 7 میلیون توییت بین ماه های مارس و آوریل 2019 ذکر 95 سیاستمداران زن در سراسر هند طیف سیاسی. نتایج امیدوار کننده نیست: در حالی که سیاستمداران زن در آمریکا و انگلستان صورت مقدار زیادی از چرخش — سازمان عفو بین الملل تحقیقات در سال 2017 یافت که یک زن در سیاست فرستاده شد سوء استفاده جیر هر 30 ثانیه — حدود 7 درصد از توییت های ارسال شده به آنها برچسب های توهین آمیز, در حالی که برای زن هندی سیاستمداران آن حدود دو برابر آن است. زنان به نمایندگی از احزاب در سراسر طیف سیاسی مورد هدف قرار گرفتند با تهمت و توهین به نژاد و جنس و تهدید به تجاوز و قتل. داوطلبان مورد تجزیه و تحلیل توییتهایی نه از زبان توضیح می دهد که عفو سخنگوی Nazia Erum و پس از آن هر یک به توان بیشتر تجزیه و تحلیل توسط حداقل سه نفر از کارشناسان قبل از آن با برچسب سوء استفاده.

آن را نه فقط زنان مسلمان دریافت که به طور قابل توجهی بیشتر سوء استفاده از آنها هندو هستند. زنان به حاشیه رانده شده کاست پس زمینه و زنان از خارج از حکم BJP دیدم به مراتب بیشتر سوء استفاده از متوسط.

“وقتی که می آید به چرخش آنها نگاه آسیب پذیری فرد می گوید:” الاقصی قرائت ترتیل یک مسلمان نما فعال. “اگر شما یک زن مسلمان یا از جامعه و یا به حاشیه رانده شده طبقات شما بیشتر آسیب پذیر است. آنها بیشتر مهمات بر علیه شما.” هراسی که وجود داشته است در این کشور در طول سال فقط یک بخشی از این شیخ می گوید و تداوم آن از طریق رسانه های اجتماعی است که هیچ اتفاق. قطب بندی سیاسی در هند شده است به طور گسترده ای ترویج از طریق رسانه های اجتماعی در سال های اخیر و دروغ از طریق واتساپ تخمین زده شده است که باعث شده است ده ها تن از مرگ و میر در سال های اخیر است. قبل از 2019 انتخابات مجلس تا به حال دیده می شود آهسته اما مداوم رشد در تعدادی از نمایندگان مجلس با چهار زنان مسلمان در هر دو قبلی پارلمان.

“بسیاری از زنان نمی وارد سیاست به دلیل قیمت ثابت آنلاین, آزار و اذیت” شازیه شد یک سخنگوی حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) گفت: عفو محققان. هر چند بی جی پی ترویج ملی هندو سیاست شد — که مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار قبل از ورود به سیاست — مسلمان است. “تنها 25 درصد از آنچه من بر اساس محتوای سیاست من,” او می گوید. “هفتاد و پنج تا 80 درصد است و در مورد زن بودن و زن مسلمان نباشد.”

در حالی که همه زنان مواجه تهمت و آزار و اذیت آنلاین چه زن مسلمان سیاستمداران مواجه شد به طور قابل توجهی بدتر است. به طور کلی آنها مواجه 55 درصد بیشتر سوء استفاده از سیاستمداران از دیگر ادیان و 94 درصد بیشتر قومی و مذهبی و نفرت. مطالعات مشابه انجام نشده است در توییت به هند نر سیاستمداران است.

Former Aam Aadmi Party Leader Shazia Ilmi Joins BJP

این هم بازی کردن در زندگی واقعی: هند اخیرا roiled با اعتراضات پس از اخذ تاییدیه از گذشت یک تابعیت لایحه که مسلمان به حاشیه رانده شده پناه جویان. به عنوان آب و هوا از سوء استفاده آنلاین رشد کرده و نرمال تا بیش از حد باید راه حل های قانونی که رد کارش.

برای برخی از زنان این آب و هوا از نفرت ممکن است آنها را از سیاست — درست کردن رسانه های اجتماعی. Sadja احمد, تنها زن مسلمان MP چپ در مجلس تنها توییتی 84 بار نسبت به نخست وزیر نارندرا 25.9 هزار بار. در ضمن زمانی که Hasiba امین رسانه های اجتماعی فعال برای کنگره ملی هند, پارتی, رو به حرفه او “گفته بود که” من حق ندارد به صحبت می کنند به عنوان یک زن مسلمان’,” او گفت: عفو. او به طور معمول دریافت تجاوز جنسی تهدید شده بود موضوع را به القائات در مورد روابط جنسی با مردان مسن تر است. او راه ساده بود: “در سال 2019 من بطور قابل توجهی کاهش می یابد فعالیت های من در توییتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im