بيمارستان ها در نزدیکی من آماده برای Coronavirus? در اینجا نه حالات مختلف.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای ProPublica بزرگ Story عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های مثل این یکی در صندوق پستی خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هر چند ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی است که پیش بینی می شود غرق هجوم بیماران مبتلا به رمان coronavirus فشار در بیمارستان ها متفاوت خواهد بود به طور چشمگیری در سراسر کشور است. که با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه که برای اولین بار به یک معنا از آن مناطق خواهد بود به خصوص تاکید کرد و باید به آماده سازی بیشتر به شدت در حال حاضر. نقشه های ما بر اساس این داده ها نشان می دهد که چرا مقامات بهداشت عمومی هستند بنابراین قصد “مسطح منحنی” و یا کاهش گسترش عفونت بیش از یک دوره طولانی تر از زمان 18 ماه به جای شش.

در بسیاری از حالات “گسترده جوامع در امریکا در حال آماده به مراقبت از COVID-19 بيمار نشان,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه که رهبری یک تیم از محققان توسعه یافته است که تجزیه و تحلیل.

تحت محققان بهترین سناریو آمریکایی ها به سرعت عمل خواهد کرد به سرعت گسترش ویروس از طریق اجتماعی فاصله و ميزان عفونت در میان بزرگسالان باقی خواهد ماند نسبتا پایین در 20% یا 49.4 میلیون نفر از مردم بیش از سن 18 سالگی کمتر از دو برابر تعداد افرادی که به آنفلوآنزا در هر سال.

هر چند ایالات متحده تنها چند هزار تایید موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه و چین آمار تنها 80,000 این سال اپیدیولوژی گفت: 20 درصد تخمین محافظه کارانه بر اساس میزان عفونت است که رخ داده است در قبل از بیماری های همه گیر. تعداد عفونت گزارش شده توسط چین و دیگر کشورها به آنها گفت: مطمئنا اهمیت جلوه از آنجا که همه افراد آلوده در حال آزمایش و یا عوارض جدی.

این آنفولانزای H1N1 سال 2009 آلوده حدود 60 میلیون آمریکایی در طول یک سال با توجه به فدرال تخمین می زند با هیچ تلاش در اجتماعی فاصله و یا مهار. دانشمندان هنوز در حال کار به درک دقیقا چگونه مسری رمان coronavirus است اما اطلاعات موجود نشان می دهد به نظر می رسد بیشتر مسری از آنفولانزای خوکی.

حتی در بهترین سناریو با موارد coronavirus گسترش بیش از 18 سال آمریکایی تخت بیمارستان خواهد بود حدود 95 درصد کامل است. (این فرض است که بیمارستان ها نمی رایگان در حال حاضر اشغال تخت یا بیشتر اضافه کردن تخت به عنوان برخی از مقامات منتخب نامیده اند.) برخی از مناطق را که باید از این ظرفیت برای رسیدگی به افزایش بستری شدن در بیمارستان و بدون اضافه کردن تخت جدید و یا جابجایی بیماران دیگر.

اما در بسیاری از حالات دیگر که در آن ویروس گسترش سریع و یا آلوده بیشتر مردم در بیمارستان ها را به سرعت پر کردن خود را در دسترس تخت با بیماران و آنها را مجبور به یا گسترش ظرفیت محدود اعمال جراحی الکتیو و دیگر غیر-درمان لازم است یا زندگی و مرگ تصمیم گیری در مورد مراقبت شبیه به آنچه اتفاق افتاده است در بدترین آمار مناطق ایتالیا که در آن برخی از پزشکان دریافت کرده اند هدایت تنها به درمان بيماران “تلقی شایسته مراقبت های ویژه.”

در دانشگاه هاروارد تیم متوسط سناریو — که در آن 40 درصد از جمعیت بزرگسال قرارداد این بیماری در طول دوره از یک سال — 98.9 میلیون آمریکایی را توسعه coronavirus هر چند بسیاری از را خفیف یا بدون علائم و نمی خواهد که خود را تشخیص داده و تایید شده توسط آزمون. کمی بیش از یک پنجم از همه موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. (که تقریبا به طور متوسط تعداد بیماران نیاز به بستری شدن در کشورهای دیگر است.) برای درمان تمام بیماران بستری بیش از آن زمان این کشور را به بیش از دو برابر در دسترس تخت بیمارستان با آزاد کردن تخت های موجود و یا اضافه کردن امکانات جدید.

در صورتی که در حد متوسط برآورد نگه می دارد در حدود یک پنجم از بیماران بستری در بیمارستان و یا نزدیک به 5 درصد از کسانی که آلوده می شوند بدحال از COVID-19 خواهد بود و نیاز به مراقبت های ویژه مانند استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی. در صورتی که در حد متوسط برآورد نگه می دارد در حدود یک پنجم از بیماران بستری در بیمارستان و یا نزدیک به 5 درصد از کسانی که آلوده می شوند بدحال از COVID-19 خواهد بود و نیاز به مراقبت های ویژه مانند استفاده از یک

اگر همه موجود ICU تخت آزاد تا برای COVID-19 بيمار کل ظرفیت را باید افزایش 74%. و حتی پس از آن بیمارستان ممکن است یک منبع محدودی از هواکش و تخصصی کارکنان است که می تواند مراقبت از موارد شدید.

در این محققان بدترین سناریو — اگر 60 درصد از جمعیت بیمار می افتد و گسترش ویروس در عرض شش ماه — ملت خواهد نیاز به بیش از هفت برابر تعداد موجود تخت بیمارستان است که آن را در حال حاضر.

“مدل ما به بیمارستان رهبران و سیاست گذاران حس روشنی از زمانی که آنها خواهد رسید و ظرفیت استراتژیک اطلاعات در مورد چگونه به آماده شدن برای افزایش تعداد بیماران مبتلا به” جها گفت. “اگر مردم تعجب می کنم چرا من اجتماعی فاصله?’ و ‘چرا من خودم را?’ این داده ها باعث می شود که واقعی است. مردم باید در این داده ها و مطمئن شوید که خود را در جامعه طرح شود.”

برای مطمئن شود, مدل بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس و تغییر در طول این دوره از زمان. و جها مدل نیست را به حساب توانایی بيمارستان يا متحده برای اضافه کردن به تخت.

برای تجزیه و تحلیل Jha و تیم خود را انتخاب نرخ های مختلف از عفونت و مدل سازی بیمارستان ظرفیت برای هر یک از بیش از سه دوره شش ماه به 12 ماه و 18 ماه. عفونت رای سناریو بر اساس برآورد از پیشرو اپیدمیولوژی دکتر مارک Lipsitch رئیس دانشگاه هاروارد T. H. Chan مدرسه از مرکز بهداشت عمومی بیماری مسری دینامیک ساخته شده است که پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم در سطح جهان خواهد بود آلوده. (جزئیات بیشتر در مورد این روش در اینجا.)

با مدل سازی داده ها در طول سه دوره این سناریو نشان دادن چقدر ملت می تواند “صاف منحنی” اجتماعی اقدامات برای اطمینان از بیمارستان ها باید ظرفیت بیشتری برای مراقبت از coronavirus بیماران.

“راه را به طور دائم متوقف کردن موارد جدید از تنظیم کردن زنجیره طولانی از انتقال به هر صورت آلوده بطور قابل توجهی کمتر از یک مورد به طور متوسط در” Lipsitch گفت. “اعداد پایین خواهد رفت. وجود دارد هنوز هم می شود کمی شیوع بیماری های, اما نه آنهایی که بزرگ است.”

داده ها نشان می دهد استارک تفاوت های منطقه ای در بیمارستان, ظرفیت. برخی از جوامع به میزان قابل توجهی کمتر مجهز به رسیدگی به موج در پزشکی نیاز است.

“یک اپیدمی جدی در گرند فرک داکوتای شمالی خواهد بود بسیار متفاوت تر در بوستون گفت:” دکتر دیوید Blumenthal رئیس مشترک المنافع صندوق مراقبت های بهداشتی و فکر می کنم تانک.

بیمارستان ها در بیشتر جوامع شهری به احتمال زیاد بیشتر تاکید کرد با توجه به جمعیت وسیع آنها خدمت می کنند اما این بزرگتر بیمارستان سیستم نیز ممکن است دارای انعطاف پذیری بیشتر به کشش منابع خود را با تغییر بیماران در اطراف و آزاد کردن تخت. برای مثال بیمارستان ها در شرق لانگ آیلند که شامل شهرستانهای ناسائو, Suffolk و بخش هایی از ملکه خواهد نیاز به هشت بار خود را در زمان در دسترس ظرفیت اگر آنها نمی, تنظیم مجدد و یا جابجایی خود را به دیگر بیماران است. اما اگر آنها آزاد تا همه خود را از تخت های موجود که 88% کامل به طور متوسط آنها را به طور قابل توجهی افزایش ظرفیت خود را.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز صحبت در مورد نیاز به باز کردن اضافی تخت بیمارستان است و به نام برای ساخت بیمارستان برای رسیدگی به هجوم بیماران.

“شما مردم در gurneys در راهرو” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه بعد اضافه کرد که نیویورک نیاز به 110,000 مجموع تخت های بیمارستانی حدود دو برابر تعداد آن در حال حاضر است. “این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر اگر ما هیچ چیز نیست.”

همه جوامع باید به عمق منابع را به منظور جلب.

در مریلند در شرق ساحل Salisbury یکی از جوامع در بالاترین خطر بودن زیر ظرفیت حتی اگر آن را آزاد می گذارد تا همه از آن تخت برای coronavirus موارد با توجه به تجزیه و تحلیل ما از دانشگاه هاروارد محققان ” داده است. محققان تخمین می زنند که در حد متوسط و عفونت سناریو جامعه را مورد 149,000 coronavirus موارد است.

اگر جامعه قادر به گسترش عفونت بیش از 12 ماه آن را به اضافه حدود 880 تخت برای درمان تمام بزرگسالان coronavirus بیماران یا ساختمان جدید تخت و یا تخلیه موجود بیماران که بیش از چهار برابر ظرفیت فعلی 187 در دسترس تخت. حتی اگر آن منتشر شده همه از آن موجود بیماران و جایگزین آنها را با کروناویروس موارد, آن را هنوز هم نیاز به نزدیک به دو برابر تعداد تخت.

Fran فیلیپس, معاون وزیر بهداشت خدمات مریلند وزارت بهداشت گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در دفتر او در حال کار برای نزدیک به دو برابر ظرفیت دولت را در بیمارستان به دیدار با انتظار افزایش بیماران.

سیستم بیمارستان در سانتا کروز کالیفرنیا تنها دارای 22 واحد مراقبت های ویژه تخت که به طور متوسط تنها 30% در دسترس هستند در هر روز داده می شود. برای مراقبت از همه بدحال coronavirus بیماران بیش از یک دوره 12 ماهه بدون لگد زدن از دیگر بیماران بدحال به بیمارستان سیستم را برای افزایش آن ICU ظرفیت 2,133 فتح کند گرفته شد% یا 128 بیشتر تخت با توجه به تجزیه و تحلیل.

کرامت سلامت که مدیریت چهار غیر انتفاعی بیمارستان در منطقه خلیج از جمله دومینیکن بیمارستان در سانتا کروز گفت: در یک ایمیل از طریق سخنگوی سعادت سیمونز که این شرکت به طور مداوم در به روز رسانی ظرفیت آن روش به ملاقات بیمار خواسته است. این شرکت در نظر گرفته اضافه کردن چادر پزشکی به خارج از بیمارستان برای اضافی ترياژ و درمان و بیماران می تواند “نیز منتقل شود به خواهر ما امکانات و یا به دیگر نزدیکی سلامت سیستم است.”

برخی از بیمارستان سیستم به خصوص کسانی که در روستایی بیشتر یا خلوت جوامع ممکن است ظرفیت بیشتری برای مقابله با هجوم بیماران با توجه به مدل. در مینت, North Dakota, 9,300 بالغ ساکنان به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود اگر 40 درصد از جمعیت آلوده است بیش از یک دوره 12 ماهه. بر خلاف بسیاری از مناطق دیگر آن زمان عرضه بیمارستان تخت باید به اندازه کافی برای مراقبت از تمام بیماران. اما بیمارستان ظرفیت است نه همه که مهم جها گفت. برای مثال از راه دور امکانات ممکن است کمتر کارکنان با تجربه و کمتر تخصصی تجهیزات برای مراقبت از موارد پیچیده.

کریم Tripodina سخنگوی با تثلیث سلامت اجرا می شود که بزرگترین بیمارستان در مینت گفت: در یک ایمیل که از این مرکز آماده شده است. “ما همه کار با مراقبت های بهداشتی ما همکاران در سراسر منطقه و بستگی به سیستم به عنوان یک کل برای پاسخ به نیازهای هر یک از اجزاء آن است.”

دکتر لوئیس نلسون استاد و رئیس دپارتمان طب اورژانس در دانشگاه راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی معتقد است که بخشی از دلیل ما به احتمال زیاد برای دیدن چنین استارک تخت بیمارستان کمبود است زیرا بسیاری از بیمارستان ها بسته شده اند در سال های اخیر است. تخت کمبود او گفت که می تواند نیروی حیاتی مراقبت پزشکان به خم شدن استانداردهای پذیرفته شده از مراقبت.

“ما باید به این سخت گیری او گفت:” مانند اینکه برخی از بیماران دریافت سطح بالا درمان و دیگران ندارند. “آنها خواهد شد در تصمیم گیری های شخصی و آنها را اجرا شمارنده چگونه به مراقبت های بهداشتی است که تمرین در این کشور است.”

هنگامی که پزشکان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو شروع به دیدن اولین مورد از COVID-19 فوریه مدیران به سرعت به رسمیت شناخته شده است که آنها ممکن است منابع به درمان تمام بیماران آنها به احتمال زیاد برای دیدن. با توجه به دانشگاه هاروارد سناریو که در آن 40 درصد از بزرگسالان در این کشور قرارداد این بیماری حدود یک و نیم میلیون نفر در سن فرانسیسکو منطقه ممکن است آلوده با بیش از 100 ، 000 ساکنان نیاز به بستری شدن در بیمارستان. اگر عفونت رخ می دهد بیش از یک دوره 12 ماهه این شهرستان که نیاز به سه برابر تعداد موجود در تخت بیمارستان و ICU تخت آن است.

“ما متوجه است که ما باید از این ظرفیت برای قرار دادن تمام بيماران مشکوک به اتاق خصوصی” گفت: دکتر ماریا کلاغ رئیس اورژانس پزشکی UCSF و معاون رئیس اورژانس پزشکی وزارت زوکربرگ در سن فرانسیسکو بیمارستان عمومی. در گذشته “در مناسبت ما تا به حال مردمی را در راهرو با ماسک در.”

در عرض یک هفته از اولین تایید عفونت در شهرستان بیمارستان بنا دو موقت پزشکی چادر به صفحه نمایش و درمان بالقوه بیماران آلوده. هدف این است که برای نگه داشتن تعدادی از بیماران دیده می شود در بیمارستان به سطح قابل کنترل.

“دیدن آنچه که در کشورهای دیگر همه ما در حال آماده شدن برای یک پتانسیل موج جزر و مدی از بیماران,” دکتر گفت: Jeanne شریف اضطراری مراقبت پزشک مسئول coronavirus پاسخ در UCSF. “ما احساس می کنیم در حال teetering در لبه یک صخره.”

برای بیمارستان ها با منابع کمتری وجود دارد اقدامات است که می تواند گرفته شده برای مقابله با کمبود تخت. بیمارستان می تواند محدودیت اعمال جراحی الکتیو و تخلیه سالم بیماران پیش از آن. بیمارستان همچنین می توانید صفحه نمایش بيماران قبل از آنها وارد بیمارستان برای کاهش خطر گسترش این بیماری است. انتقادی کارکنان نیز نیاز به سالم ماندن به طوری که آنها می توانید در ادامه به درمان بیماران به جای گرفتن نیاز به تخت خود را.

کارشناسان و کارکنان بهداشتی که ProPublica صحبت با ترس که آمریکا تنها دو هفته پشت ایتالیا عفونت رای خواهد بود و در مواجهه با همان تصمیم گیری های دشوار. یک مقاله در مجله لانست منتشر شده در هفته گذشته برجسته ایتالیا, این منطقه لمباردی, که در آن یک سیل از بیماران است که قریب به اتفاق بخش مراقبت های سیستم.

“من نمی توانم تصور کنید که در آن موقعیت و هیچ یک از ما می خواهید در آن موقعیت” گفت: UCSF را کلاغ سیاه. “واقعیت این است که شما نمی توانید نامحدود ایجاد تخت های بیمارستانی و هواکش. ما را از آنچه ما به طوری که ما واقعا به این امید که آن را به اندازه کافی است که ما در حال آماده به اندازه کافی.”

کارولین چن و هانا Fresques کمک گزارش.

ما هنوز گزارش. به ما بگویید بیشتر در مورد کوروناویروس.

در اینجا چیزی است که این وضعیت به نظر می رسد در {{hrr}} این منطقه را انتخاب کرده اید.

به عنوان 2018, {{ hrr }} حال {{ total_hospital_beds }} مجموع تخت های بیمارستانی که در مورد {{ occupancy_rate}}% اشغال شد, به طور بالقوه می روم تنها {{ available_beds}} تخت باز اضافی برای بیماران. تخت تعداد شامل {{ total_icu_beds}} تخت در بخش مراقبتهای ويژه با توجه به داده ها از انجمن بیمارستان های آمریکا و آمریکایی بیمارستان دایرکتوری. واحد مراقبت های ویژه بهترین مجهز به رسیدگی به حاد ترین coronavirus موارد است.

از {{ hrr }} منطقه دارای جمعیت حدود {{total_pop}} ساکنان; {{ pop_over_65 }}% بیش از 65 سال است. این تجربه در کشورهای دیگر نشان داده است که بیماران را به طور قابل توجهی بالاتر بستری و مرگ و میر نرخ از coronavirus.

در میانه سناریو که در آن از 40 درصد از جمعیت بزرگسال قرارداد این بیماری بیش از 12 ماه {{ hrr }} خواهد بود در میان مناطق که {{ hrr_descriptor }}.

تخمین زده می شود که در مورد {{pct_hospitalized_40_12}}% از جمعیت بزرگسال نیاز به مراقبت در بیمارستان. در حد متوسط سناریو که در آن 40 درصد از جمعیت آلوده است بیش از یک دوره 12 ماهه در بیمارستان / {{ hrr }} را دریافت برآورد {{ proj_hospitalized_40_12 }} coronavirus بیماران. هجوم بیماران نیاز به {{ req_beds_40_12 }} تخت بیش از 12 سال است که {{ req_divided_by_available_beds_40_12 }} برابر تعداد موجود تخت در آن دوره زمانی است. دانشگاه هاروارد محققان حالات فرض کنیم که هر یک از coronavirus بیمار نیاز به 12 روز در بیمارستان به طور متوسط بر اساس داده ها از چین است.

در {{ hrr }} منطقه ويژه خواهد بود به خصوص ضعف و نیاز به ظرفیت اضافی. بدون coronavirus بیماران وجود دارد تنها {{ available_icu_beds}} در دسترس تخت به طور متوسط در بخش های مراقبت ويژه است که {{ req_divided_by_available_icu_beds_40_12}} بار کمتر از آنچه مورد نیاز است برای مراقبت از تمام موارد شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de