در حال داروهای پاسخ به بهتر ،

Raeghn دراپر و چاد Volkers شده اند دوستیابی برای سه سال. آنها عبور هر یک از دیگر مسیرهای مشغول به کار در صنعت رستوران — او یک سرور; او یک قنادی کوک — و هر دو در حال حاضر به دنبال مشاغل خلاق. دراپر, 26, مطالعات ارتباطات و تئاتر در شمال شرقی دانشگاه ایلینوی و Volkers, 30, یک نویسنده و کمدین. آنها با هم سفر, طبخ با هم … و دود علف های هرز با هم.

“من کاملا احساس می کنم مثل برخی از ما نزدیک ترین لحظات بودند در طول و یا بعد از سیگار کشیدن می گوید:” دراپر. اما آنها همچنین دریافتند یک بسیار خاص و صمیمی استفاده در اتاق خواب. “اگر من بالا,” او می گوید: “من تقریبا همیشه در اوج.”

ماری جوانا را نمی مشهور به عنوان یک موجود جنسی کمک, اما دراپر را تجربه نمی باشد جدا شده است. در واقع با توجه به یکی 2019 مطالعه:

زنانی که استفاده از ماری جوانا قبل از رابطه جنسی تا به حال بیش از دو برابر شانس رضایت بخش گزارش ارگاسم از کاربران غیر.

کسانی که یافته های منتشر شده در پزشکی جنسینگاه در زندگی جنسی از 373 زنان حدود نیمی از آنها کاربران ماری جوانا. شصت درصد از کسانی که از آن استفاده می شود قبل از رابطه جنسی گزارش افزایش میل جنسی زمانی که آنها با استفاده از آن 52 درصد گفت: آنها تا به حال ارگاسم بهتر و 68 درصد گفت: به طور کلی تجربه لذت بخش تر. مکرر استفاده از ماری جوانا — حتی قبل از رابطه جنسی — نیز به شدت افزایش شانس گزارش ارگاسم رضایت بخش.

“من تخصص در مشکلات جنسی زنان پس از بيماران به من می آیند با انواع مختلف مشکلات جنسی مانند کم میل جنسی, رابطه جنسی دردناک, مشکلات با ارگاسم می گوید:” دکتر بکی لین مدیر اوورا مرکز یائسگی و سلامت جنسی و مطالعه منجر نویسنده. او شنیده ام از بیماران که آنها می خواهم با استفاده از ماری جوانا به عنوان یک موجود جنسی کمک های اولیه — سپس شیرجه زده پژوهش در این موضوع تنها برای پیدا کردن که هیچ کدام وجود داشته هر چند یک مطالعه از سال 2017 را پیدا کنید که استفاده از ماری جوانا همراه بود با داشتن رابطه جنسی در هر دو مردان و زنان است. هنوز هم با وجود قانونی تلاش در بسیاری از ایالت ها تنها 15 درصد از مردان و 9 درصد از زنان گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی آنها دودی.

روشن نیست که دقیقا چرا ماری جوانا به نظر می رسد برای افزایش لذت جنسی اما برخی از نظریه فرض می لین مطالعه شامل است که آن را به طور کلی کاهش استرس است که باعث افزایش اعتماد به نفس جنسی که ممکن است آن را لمس فیزیکی و احساسات خود بیشتر لذت بخش است.

بسیاری از زنان را سخت و زمان هنتای, ass fisting, در هنگام رابطه جنسی. تحقیقات از سال 2018 در بر داشت که 95 درصد از مردان می گویند که آنها معمولا ارگاسم در مقایسه با فقط 65 درصد از زنان است. بنابراین ابزار برای کمک به بستن این شکاف ممکن است وسوسه انگیز — اما شاید نه یک گلوله نقره ای. هر کس متفاوت واکنش نشان می دهد و می گوید لین و نتایج متفاوت خواهد بود بسته به اینکه چقدر راحت زنان هستند با این وضعیت و شریک زندگی خود را.

“این ممکن است برای تبدیل شدن به پارانویا و این کار ممکن است خیلی خوب” لین می گوید: ارائه مشاوره به کسانی که کنجکاو هستند به آن را امتحان کنید در طول یک جلسه ،

استفاده از ماری جوانا به عنوان یک رابطه کمک ممکن است محدود به رابطه جنسی. تحقیقات از دانشگاه بوفالو به تازگی دریافتند که در میان زوج هایی که هر دو با استفاده از ماری جوانا, سیگار کشیدن در همان زمان در ارتباط با افزایش بروز صمیمی لحظات. “این بود که چگونه ما برای اولین بار پیوند به مردم” دراپر می گوید او و Volkers’ ارتباط است. “ما گاهی اوقات به دریافت مواد غذایی هنگامی که ما بودند سنگسار و اغلب ما تا به حال رابطه جنسی پس از سیگار کشیدن است.”

“هیچ کس تا کنون نگاه گذرا رابطه بین استفاده از ماری جوانا و صمیمیت قبل از, می گوید:” نویسنده مطالعه دکتر ماریا Testa ارشد تحقیقات دانشمند. “مردم معمولا تمرکز بر پیامدهای منفی استفاده از مواد مخدر و نه مثبت است.”

در حالی که حدود یک چهارم از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر زندگی می کند در یک محل که در آن آنها می توانند از نظر قانونی خرید ماری جوانا در, آن را هنوز هم به عنوان یک برنامه من مواد مخدر در سطح فدرال به معنی این فکر به پتانسیل بالا برای سوء استفاده و بدون استفاده از پزشکی قانونی. محققان در سراسر هیئت مدیره احتیاط نمی شود گاه به گاه در مورد اثرات آن حتی به عنوان کاهش انگ بدان معنی است که ما می دانیم بیشتر در مورد مزایا و مشکلات خود را از همیشه قبل از. تاکتیک ترساندن اطراف مواد مخدر به مدت طولانی هشدار داد که آنها دست در دست با جنسیت. اما به نظر می رسد آنها ممکن است دست به دست با راه بهتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im