در حال ورزشکاران کالج بعدی انقلابیون?

چرا شما باید مراقبت از

دانشجو-ورزشکاران در حال ایستاده در برابر بی عدالتی های اجتماعی مانند قبل از هرگز.

  • بیشتر و بیشتر ورزشکاران به خطر می اندازند حرفه خود کمک هزینه تحصیلی و eduction به کنگره می ایستد در برابر نژاد پرستی.
  • آنها در حال تقویت گسترده تر جنبش خواستار تغییر دهید.

Rasir بولتون تعجب بسیاری از زمانی که پن استیت بسکتبال بازیکن تصمیم به انتقال به ایالت آیووا پس از سال اول در سال 2019. در اوایل این ماه بولتون نشان داد که چرا او تا به حال ساخته شده حرکت می کند. Nittany Lion head coach پت اتاق تا به حال با استفاده از کلمه “طناب دار” برای توصیف این فشار او فکر بولتون احساس شد. بولتون شکایت به مدیران مدارس, آیا به عنوان پدر و مادر خود را. اتاق در حالی که اعتراف به استفاده او از کلمه هرگز عذرخواهی کرد.

در اوایل نسل جوان ورزشکار کالج, عمومی ایستادن در برابر یک مربی سابق خواهد ایستاده اند را به عنوان یک نمونه نادر. امروز بولتون است که در میان یک رشد مجموعه ای از ظهور ورزشکار-فعالان که با استفاده از ورزش خود عامل به منظور بالا بردن بزرگتر سوالات در اطراف نژاد پرستی و بی عدالتی در این هفته از پلیس با قتل جورج فلوید.

در ماه ژوئن, Oklahoma State ستاره در حال اجرا پشت Chuba هوبارد به نام سر مربی مایک Gundy “کاملا حساس” پس از یک عکس از Gundy پوشیدن یک امریکا شبکه خبر (OAN) پیراهن — رسانه ها در سازمان به نام ورزشکاران “اراذل و اوباش” — ظاهر آنلاین. ایالتی فلوریدا دفاعی مقابله با ماروین ویلسون به نام این تیم سر مربی مایک Norvell پس از Norvell ادعا کرد که او “رفت جلو و عقب با هر بازیکن” در طول فردی مکالمات فلوید پس از مرگ است. بازیکنان تنها دریافت یک متن وجود دارد و هیچ یک در یک گفتگو ویلسون گفت:.

ویلسون نیز در وبسایت خود گفته است که این تیم تا به حال ملاقات کرد و تصمیم جمعی برای رأی دادن ثبت نام و جمع آوری پول برای موسسات خیریه قرار داده است که سیاه و سفید بچه ها در مدرسه و همچنین برای موسسات خیریه همکاری با مردم محلی در تالاهاسی. و شکارچی رینولدز یک 21 ساله های دفاعی را برای Wolverines میشیگان, است, شرکت, پیشرو, کالج, ورزشکار, وحدت, یک گروه از بازیکنان ورزشی است که با هدف تقویت تماس های خود را برای تغییر اجتماعی.

در این لحظه در زمان کالج ورزشکاران در حال پیدا کردن یک صدا و ترس به نشان دادن آن است.

Austin McCullough ارشد بازیکن بسکتبال در دانشگاه کمپبل

“من احساس می کنم در این لحظه در زمان کالج ورزشکاران در حال پیدا کردن یک صدا و ترس به نشان دادن آن می گوید:” Austin McCullough یک 21 ساله ارشد بال در دانشگاه کمپبل.

ترس که McCullough اشاره به در حالی که به ظاهر غایب از ذهن این نسل جدید از ورزشکاران واقعی است. این ترس از دست دادن زمان شروع و یا خود را به آموزش و پرورش از به خطر انداختن چشم انداز خود را از رفتن pro. برای سال دانش آموزان مواجه نظارت بر رسانه های اجتماعی و سانسور. حتی آنچه را که آنها می تواند غذا خوردن کنترل می شد. این بود تا زمان Washington Wizards بازیکن Shabazz Napier عمومی ساخته شده در سال 2014 است که او به رختخواب رفت گرسنه برخی از شب ها که من بخش اعمال محدودیت بر چقدر تیم می تواند خوراک بازیکنان خود را. آن را سخت به احساس راحت صحبت کردن در برابر نژادی و نابرابری هنگامی که شما حتی مجاز به صدای جیر جیر آزادانه.

اما متعدد ورزشکاران صحبت کردن به عنوان یک کاتالیزور emboldening دیگران به شکستن سکوت خود را می گوید رینولدز. “مردم می ترسند به صحبت کردن در مورد مسائل زیرا آنها ترس از واکنش احتمالی اما دیدن افراد دیگر در موقعیت مشابه صحبت می کنند به عنوان بخشی از یک گروه بزرگتر می توانید آنها را تشویق به استفاده از صدای خود را,” او می گوید.

Cari قهرمان که میزبان معاون سرگرمی جدید بارگیری در این هفته نشان می دهد بحث Disruptors با Jemele تپه و Cari قهرمانو تاسیس سازمان غیر انتفاعی قهوه ای دختران رویای موافق است. “من فکر می کنم آن را به آب و هوای فعلی” قهرمان من می گوید. “بنابراین در بسیاری از جوامع به حاشیه رانده شده احساس بی سابقه و بنابراین در حال حاضر در این عصر جدید از اعتراض به آن به نظر می رسد متفاوت است.”

آنچه که دانشجویان در دانشگاه کمپبل در حال انجام است. پس از فلوید مرگ آنها شروع مکالمات در چه دانشجو-ورزشکاران می تواند انجام دهد برای کمک به تغییر. آنها تصمیم گرفتند رای گیری شد کلید. آنها در حال حاضر همکاران با امن رای و در حال کار با یک هدف 100 درصد رای دهندگان ثبت نام برای کل بخش دو و میدانی. “امید ما این است که برای توانمند سازی و نگه دارید و یکدیگر را پاسخگو به تحقق حقوق ما به عنوان شهروندان را به رای دادن می گوید:” لورن مک نامارا-کلمنت 21 سال ارشد رو به جلو برای کمپبل زنان تیم بسکتبال.

روشنایی ضعیف تابیدن از امید ارائه شده توسط بیداری این نسل از ورزشکاران می تواند outlast آشفتگی مرگ و ناراحتی است که سال 2020 به ارمغان آورده است. آنها می دانند که صدای خود توجه و آنها مایل به استفاده از آن به تغییر نه فقط در ورزش بلکه خود آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de