اپل AirPods مشخص شده را به پایین ترین قیمت فروش تا کنون!

چقدر شما عاشق رفتن دست-رایگان? وارد اپل AirPods. شما قطعا دیده می شود این مرسوم هدفون در paparazzi عکس های خود را در رفت و آمد روزانه و فقط در مورد همه جا — و شانس هستند اگر شما نمی مدال دیگر آنها را در حال حاضر شما کنجکاو هستید. این ممکن است به نظر می رسد مانند اینها کمی از ریخت و پاش — اما خوشبختانه برای ما وآنها در فروش خود را برای پایین ترین قیمت همیشه در آمازون در حال حاضر با توجه به CamelCamelCamel! بله ما به معنای واقعی کلمه به معنی پایین تر از جمعه سیاه. اگر که یک دلیل برای خرید پس ما نمی دانیم چیست!

AirPods را بی سیم گوش دادن در دسترس برای همه است. ساخته شده به ارائه شما با راحتی از اتصال بدون همیشه در حال اجرا به یک شارژر این فن آوری های پیشرفته از earbuds را حفظ خواهد کرد شما متمرکز شده در حالی که شما بر روی بروید.

Apple Airpods
آمازون

فروشگاه در حال حاضر!

آن را ببینید! چنگ زدن به اپل AirPods خود را برای پایین ترین قیمت همیشه در آمازون با توجه به CamelCamelCamel فقط برای $129! لطفا توجه داشته باشید قیمت ها معتبر هستند در زمان این به روز رسانی 27 ژانویه 2020 اما در معرض تغییر است.

مجهز به HD قابلیت برای کیفیت بهتر صدا ساخته شده است در میکروفون و یک HD با صدای استریو تراشه این earbuds را ارائه نهایی تجربه گوش دادن. آن دولت از-هنر بلوتوث 4.2 تکنولوژی اجازه می دهد تا شما را به ماندن متصل به اینترنت و دستگاه های دیگر با سهولت (به علاوه شما می توانید تمام مورد اگر شما جا گذاشتن آن). به سادگی پلاگین earbuds در این مورد برای 1.5 ساعت به مدت 72 ساعت آماده به کار عمر باتری.

با مجموعه ای از AirPods یک شارژ مورد برای ده اتهامات عنوان شده علیه اضافی در حالی که بر روی بروید یک کابل شارژ و دستی جمع و جور این مجموعه به تناسب هر کیسه برای بدون درز حمل. بهترین بخش ؟ از earbuds هستند و ضد عرق برای حفاظت از خود را در طول تمرینات و در حالی که شما در خارج از خانه در داغترین روز. بله, شما می توانید با خیال راحت این سنگ در ورزشگاه بدون ترس از شکست!

آماده به AirPods امتحان کنید ؟ ما فکر می کنیم وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای پیوستن به ارابه موسیقی و بازی را فشار دهید.

آن را ببینید! چنگ زدن به اپل AirPods خود را برای پایین ترین قیمت همیشه در آمازون با توجه به CamelCamelCamel فقط برای $129! لطفا توجه داشته باشید قیمت ها معتبر هستند در زمان این به روز رسانی 27 ژانویه 2020 اما در معرض تغییر است.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>