آنتونی Porowski نشان می دهد او می خواهم عشق به طبخ برای این ستاره

آنتونی Porowski ممکن است یک بی شمار از دوستان معروف شد تنها یک ستاره در ذهن خود را هنگامی که از او خواسته شد که مشهور او می خواهم عشق به طبخ.

جاستین تروکس” در 35 ساله عجیب و غریب چشم بازیگران عضو گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه 22 ژانویه در حالی که صحبت کردن در مورد کشور خمره کارخانه کره. “من در واقع فکر کردن در مورد او به تازگی” کانادا واقیعت ستاره گفت: خود را انتخاب کنید. Porowski همچنین اشاره کرد که Theroux, 48, را ایده آل ناهارخوری دوستان برای او چون جفت “که عشق متقابل از Tex-Mex.”

Antoni Porowski Reveals Hed Love to Cook for This Star
آنتونی Porowski.

این آنتونی در آشپزخانه نویسنده افزود: “[Justin] باعث می شود واقعا خوب nachos در و او به من معرفی این واقعا خوب Yuzu سس تند.”

با توجه به Porowski این Tropic Thunder ستاره های خود را به شکوه در زمان آن nachos در را به سطح بعدی. “این است که مقدار مناسبی از اسید از Yuzu که مرکبات است که نوع مانند یک کمی limey و زبانه دار, اما آن را نیز گرما کمی مانند سبز سس تند مانند سبز سس فلفلی تاباسکو,” او توضیح داد.

یکی دیگر از جوشیدن از پخت و پز برای Theroux? سگ خود را کوما. Porowski بوده به ما در مورد “دوستداشتنی” مخلوط پیت بول — طوفان هاروی نجات باقی مانده آلوم به تصویب رسید و در سال 2018 است.

Antoni Porowski Reveals Hed Love to Cook for This Star
جاستین تروکس در تیفانی مردان مجموعه رویداد در اکتبر 11, 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

به عنوان Porowski تاسف مخلوط مانند کوما معمولا “تا اشتباه” است که چیزی Theroux که ازدواج کرده بود به جنیفر آنیستون تا ماه فوریه 2018 است و مجدانه برای رفع. “او به ارمغان آورد که به من توجه” آشپزی نرم افزار توضیح داده شده است. “او بسیار فعال در ترویج آگاهی به نجات و من به احترام او برای بسیاری از دلایل اما برای این که در خاص است.”

“همچنین عشق خود را از سس تند!” Porowski پکتیا میباشد.

با سال جدید به خوبی در حال انجام روستا دن مالک نیز افتتاح شد تا به ما در مورد رویکرد آهسته و پیوسته به او غذا قطعنامه برای سال 2020 است. “من فکر می کنم همه چیز را در حد اعتدال” سخن گفت و اشاره کرد که او در تلاش برای چوب به یک رژیم غذایی گیاهی.

“این سخت است برای من چون من کسی که با وسواس همه چیز پنیر و لبنیات و من عاشق گوشت” او اعتراف کرد. “اما آن را فقط در تلاش برای کشف کردن چگونه می توان گام های کوچک نمی کنید و سعی کنید به آن را بیش از حد تهاجمی است. چیزی که من بزرگترین چیزی است که هر زمان که من سعی می کنم برای رفتن بیش از حد سخت آن پایدار نیست.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>