اعلام چهار Electionland پروژه گزارش کمک های مالی

اعلام چهار Electionland پروژه گزارش کمک های مالی

در این سال Electionland شامل چهار محلی گزارش پروژه هایی که ProPublica خواهد صندوق و شرکت انتشار با همکاران.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان بخشی از ما Electionland پروژه ما اعلام چهار کمک خواهد کرد که حمایت های محلی گزارش پروژه های در رای گیری.

Electionland یک پروژه مشترک است برای پوشش رای گیری مشکلات اطلاعات غلط و سایبر. در حال حاضر در آن سوم چرخه انتخابات این پروژه در حال حاضر به امضا تا بیش از 60 محلی و ملی در اتاق های خبر در سال 2020 به شرکت. روزنامه نگاران شاغل در اتاق های خبر می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ثبت نام به عضویت در این همکاری که آنها را به دسترسی به داده ها و گزارش منجر به کمک به پوشش حق رای و انتخابات یکپارچگی است.

این کمک های مالی جدید بخشی از این پروژه است. با تشکر از کمک مالی از کریگ نیومارک کریگ Philanthropies, ProPublica را پشتیبانی محلی چهار پروژه در قالب بودجه معادل 25 درصد از هر خبرنگار سالانه حقوق و دستمزد. کمک های مالی ناشی از دعوت فرایند نرم افزار است که هدف اتاق های خبر در هفت کلید متحده از جمله گذشته و حال Electionland همکاران.

چهار خبرنگاران:

از طریق نوامبر خبرنگاران محلی کار خواهد کرد در تحقیقات خود را با ProPublica و ما را co-انتشار داستان های قبل از روز انتخابات.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر مورد نیاز انتخابات محلی به مدیران تجدید نظر چگونه آنها را اجرا خود را در انتخابات در زمان برای روز انتخابات اغلب بدون سابقه و یا منابع کافی و گاهی اوقات با مخالفت رهبران سیاسی. که چرا از آن مهم تر از همیشه است که روزنامه نگاران محلی تحقق نقش خود را در نگه داشتن چشم در این روند و در نیروهای قدرتمند بودن خاص برای کنترل آن.

برای کمک به این تلاش ProPublica استخدام یک ویرایشگر برای کار با این اتاق های خبر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر و درخواست در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de