آنا کمپ دوستیابی مایکل جانسون پس از Skylar شون آستین طلاق

آواز ستایش خود را! آنا کمپ دوستیابی مایکل جانسون و او را آماده برای طرفداران به او را می دانم.

“در وسط هیچ جا با هیچ کس جای من می خواهم با 💫,” اردوگاه 37 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 23 مارس.

این زمین مناسب بازیگر زن شیرین ضربه محکم و ناگهانی از خودش و مرد در جاشوا تره, کالیفرنیا, ساخت چیزهای Instagram رسمی.

“خارج شدن از شهر…” کارولینای جنوبی بومی مزبور همان تصویر در Instagram داستان.

این زن و شوهر شده اند, در بیابان به مدت دو روز با توجه به بازیگر ” رسانه های اجتماعی حساب اما روز دوشنبه پست اولین بار است که اردوگاه شده جدید ،

اردوگاه بورس , Brittany Snow‘s جدید Tyler Stanalandشده است پس جانسون است که یک عضو برای G-گروه پانک جدید ضرب و شتم صندوق برای مدت زمان طولانی. Stanaland را ساقدوش داماد Tommy D’Eliscu نیز زیر نوازنده رسانه های اجتماعی صفحه ای که خصوصی است.

L. A. بر اساس هنرمند نیز های اخیر به دنبال برای هماهنگی کامل ستاره که شروع به پیروی از او و چند Stanaland را groomsmen — او و برف گره خورده گره در مارس 14 — در حدود همان زمان.

“هنگامی که مردم را ملاقات ما گفتند شما بچه ها عجیب و غریب, اما آن را سرگرم کننده!'” جانسون گفت: از طریق گروه خود زیستی صفحه خود به مدیریت سایت. “ما می خواهیم مردم را به سرد بودن و فکر کردن در مورد همه چیز متفاوت است. که کل پرنیان از گروه ما. فقط عجیب و غریب و رایگان است.”

جانسون اولین مردی که اردوگاه رفته Instagram رسمی با پس از نهایی طلاق از Skylar شون آستین در ماه اوت سال 2019.

پس از فروپاشی این خون واقعی آلوم نشان داد که او تا به حال یک راکی در سال صادقانه Instagram پست به پیروان خود در دسامبر 31.

“من فقط می خواهم به نگاهی به برخی از زمان برای تشکر از همه مردم باور نکردنی است که من اجازه ملاقات به تنهایی در این سال, اما آخرین دهه از زندگی من” اردوگاه مزبور او در آستانه سال جدید پست. “از دوستان جدید به قدیمی ترین دوستان خانواده من و من شر. 2019 شد یک جهنم از یک سال و این عکس گرفته شده در طول یک محوری و آسیب پذیر زمان که سال … ترس از دست داد اما احساس پر از شجاعت و امید است.”

اردوگاه برای ثبت طلاق از او Pitch Perfect costar, 32, در مارس 2019 پس از بیش از دو سال از ازدواج.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما تصمیم گرفته اند برای جدا کردن و این تصمیم متقابل و دوستانه” این زن و شوهر سابق گفت: ما در یک بیانیه مشترک ، “ما مهربانی برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان حرکت این انتقال بود.”

این عروسی سال بازیگر قبلا ازدواج Michael Mosley از 2010 به 2013.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im