آنجلینا جولی: “این غیر ممکن است’ به ‘کامل’ پدر و مادر در میان Coronavirus

آنجلینا جولی باز کرد تا در مورد به دنبال بعد از او شش بچه در میان coronavirus قرنطینه و بستری آن را “غیر ممکن” به یک “کامل” پدر و مادر.

این برنده اسکار, 44 که سهام کودکان و نوجوانان Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 13, و, دوقلو ناکس و Vivienne, 11, با شوهر سابق براد پیتنوشت: در مورد چالش های تمام مادران و پدران هستند رو در یک کاندید پست برای زمان مجله پدر و مادر خبرنامه در سهشنبه, مارس 24.

“در حال حاضر در میان این همه گیر من فکر می کنم از همه مادران و پدران با کودکان در خانه. تمام امید آنها می تواند همه چیز را درست پاسخ تمام نیازهای و اقامت آرام و مثبت,” او نوشت. “یکی از چیزهایی که به من کمک کرده است که به می دانم که غیر ممکن است.”

Angelina Jolie Says ‘It’s Impossible’ to ‘Do Everything Right’ as a Parent Amid Coronavirus Quarantine
پکس تین جولی-پیت شیله نوول جولی-پیت, Vivienne Marcheline جولی-پیت, آنجلینا جولی, Zahara Marley Jolie-Pitt و ناکس لئون جولی-پیت در مراسم اولین نمایش جهانی دیزنی “شیطان: از شر” در El Capitan عکس تئاتر در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019 در لس آنجلس ، شاتر

“این یک چیز دوست داشتنی است به کشف کنند که فرزندان خود را نمی خواهید به شما کامل است. آنها فقط می خواهم شما صادق است. و انجام بهترین خود را” جولی ادامه داد. “در واقع این اتاق بیشتر آنها باید بزرگ که در آن شما در حال ضعیف و قوی تر از آنها ممکن است تبدیل به. آنها شما را دوست دارم. آنها می خواهند به شما کمک کند. بنابراین در پایان این تیم را ساخت. و در راه آنها بالا بردن شما را تا بیش از حد. شما رشد با هم.”

این شیطان ستاره نیز منعکس شده بر او مشکل جوانان در روز جمعه و اعتراف کرد: “من هرگز فکر نمی کردم من می تواند هر کسی را مادر.”

“من به یاد داشته باشید که تصمیم به تبدیل شدن به یک پدر و مادر” نوشت: انسانی که به تصویب رسید او اولین فرزند Maddox از کامبوج در سال 2002. “این سخت بود برای عشق. آن را سخت به خودم اختصاص به کسی و چیزی بیشتر از زندگی من است. چه سخت بود آگاه که از حالا من نیاز به یک تا مطمئن شوید همه چیز خوب بود. آن را مدیریت و آن را به کار. از مواد غذایی به دانشکده پزشکی. هر چه خواهد آمد. و به بیمار می شود.”

“من متوجه شدم که من را متوقف ثابت من خیال بافی به جای ماندن همیشه آماده برای هر شکست به آنچه که من انجام شده بود و یا فکر کردن به پاسخ به یک نیاز” جولی اضافه شده است. “این یک مهارت های جدید به دست آوردن.”

بازیگر صحبت در مورد چگونه خانواده انجام شده است و در اوایل این هفته در طول زمان 100 مذاکرات مجازی زنده رویداد سری.

“ما همه قفل شده است,” او گفت: روز پنج شنبه 23 آوریل. “ما در حال انجام همه حق است.

ما هفته گذشته تایید کرد ماه است که Maddox حال بازگشت به آمریکا از کالج در کره جنوبی به عنوان ویروس گسترش یافته است.

“مادوکس است که از مدرسه به خانه و تمرکز خود را در کره و مطالعات روسیه تا مدرسه بازگشایی” یک منبع گفت:” ما در ماه مارس است. “آنجلینا کودکان دیگر در یک روال توسط بیداری آنها را در اوایل هر روز و گرفتن آنها آغاز شده در مدرسه خود وظایف مدت کوتاهی پس از آن.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>