اندی کوهن نمی خواهم پسر خود را انجام Reality TV: من می خواهم ‘توصیه در برابر این

اندی کوهن با این نسخهها کار با ستاره ها — اما لزوما می خواهید خود را 12-ماه-پیر پسر بنیامین به دنبال آن است که خط از کار در آینده است.

“من نمی توانم او را مجبور به انجام هر کاری” به تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن میزبان, 51, به تازگی گفت: ما هفته به طور انحصاری کل میزبانی یک نسخه ویژه از SiriusXM نمایش زنده از رادیو ردیف. “من احتمالا توصیه او را در برابر آن.”

به عنوان پرحرف ترین نویسنده کوهن احساس می کند مانند او خود را یک واقعیت استار “در بعضی از فرم یا دیگر.” میسوری بومی توضیح داد: به ما “من قرار داده و خیلی از خودم در خارج وجود دارد.”

این براوو شخصیت استقبال او نوزاد پسر در فوریه 2018 از طریق قائم مقام و زیر نویس خود Instagram اعلام در آن زمان: “وای! این پسر من است, بنیامین آلن کوهن. او 9 پوند 2 اونس !! 20 اینچ !! متولد در 6:35 pm PT. او پس از نام پدر بزرگ من بن آلن. من در عشق است. و لال. و تا ابد سپاسگزار باور نکردنی قائم مقام. و من پدر. Wow.”

Andy Cohen Admits He Wouldn’t Want His Son Benjamin Filming Reality TV
Andy Cohen و پسرش بنیامین. حسن نیت ارائه میدهد از اندی کوهن/Instagram

برای بنیامین 1st تولد در روز سه شنبه, فوریه 4 امی برنده مشترک شیرین رجعت شات از خودش بوسیدن نوزاد خود را به پیشانی. “یک سال پیش من نشسته به تنهایی در یک اتاق بیمارستان با من نوزاد پسر تعمق در آینده ما” کوهن زیر نویس این پدر و پسر شات های گرفته شده توسط John Mayer. “من نمی دانم پس چگونه لبخند خود را خواهد روشن روز من چه ساده شادی هر پیشرفت خود را رشد خواهد آورد و بیشتر از همه چه دوست پسر او را تبدیل به. من سپاسگزار هستم به من رحم جایگزین در کالیفرنیا ساخته شده است که این همه امکان پذیر است و برای هر روز از سال اول ما… و نمی توانید صبر کنید برای بعد. تولدت مبارک کوچولوی شیرین بن.”

یک کمی است “واقعا شیرین” شخصیت سابق اتصال عشق میزبان بوده به ما منحصرا در جولای 2019. “او در حوزه خارج از اتاق و او حوزه را به وضعیت قبل از او مرتکب و به شما می دهد همه خود را که متفاوت از من” کوهن توضیح داد در آن زمان است. “من در راه رفتن و گفتم:” هی همه!’ او واقعا دلپذیر هر چند. شما می توانید او را در سراسر به همه است و او را آویزان است. اما او منتظر کمی قبل از او به شما می دهد کامل خود را به لبخند وادارید.”

رادیو شخصیت در ادامه می گویند که او هنوز هم پیدا کردن یک تعادل بین بودن و گفتن ما “من فقط آن را روز به روز و من فقط با بله گفتن به چیزهایی که من در مورد پرشور و من می خواهم به انجام. من تبدیل کردن [فرصت]. آنها مانند ” آیا شما می خواهید برای ارائه یک جایزه در جوایز بیلبورد?’ گفتم: “بله! اما من نمی تواند رفتن به وگاس برای 24 ساعت.’ من در گذشته است.”

با گزارش توسط Alexandra Hurtado

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>