اندی کوهن: دوری از پسر من است ‘بدتر’ بخشی از Coronavirus

گرفتن از طریق آن. اندی کوهن نشان داد سخت ترین بخشی از coronavirus سفر پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این ماه.

“من به شما بگویم آنچه که من می دانم از پرستار بچه مخفی و از ویدئو” کوهن 51 گفت: در یک قسمت از Sirius XM را جف لوئیس زندگی می کنند در سهشنبه, مارس 24. “من می توانم ببینم او را که در بدترین بخش است.”

این سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن میزبان را نمی توان در نزدیکی پسرش بنیامین 13 ماه با توجه به مثبت coronavirus تشخیص, اما او می داند که او را در دست خوب است.

“او را بزرگ و خود را پرستار بچه [تست شده] منفی” به براوو میزبان توضیح داد.

Andy Cohen Being Away From Son Worst Part Coronavirus Recovery
اندی کوهن همراه با این پسر بن. حسن نیت ارائه میدهد از اندی کوهن/Instagram

همانطور که برای سلامت فعلی این ایالت میسوری بومی اعتراف کرد که او شده است از طریق مبارزه با بازیابی خود را به عنوان ویروس “کار راه خود را از طریق بدن من.”

به گفته کوهن او رفته از طریق دوره های داشتن “وحشتناک” علائم در بیماری که شامل عدم اشتها.

“دو روز قبل از من به رختخواب رفت من در زمان دوش و من در راه رفتن به حمام و من در خودم و گفت:” مقدس s—t شما نگاه بزرگ,'” کوهن گفت Lewis, شوخی که خود گریزی به مواد غذایی در حال حاضر به او کمک کرده باریک کردن. “من تو را دیدم یک عکس از یک پیتزا دیروز [و] من فکر کردم” من نمی توانم صبر کنید برای خوردن پیتزا است.'”

بحث میزبان نشان می دهد اضافه شده: “زمانی که من بهتر من قصد دارم برای به دست آوردن وزن بسیار. آن را به اتفاق می افتد.”

Andy Cohen Being Away From Son Worst Part Coronavirus Recovery
اندی کوهن. حسن نیت ارائه میدهد از اندی کوهن/Instagram

کوهن اعلام کرد در جمعه 20 مارس که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“پس از چند روز خود به قرنطینه و نه احساس بزرگ من تست مثبت برای Coronavirus” نوشت: Instagram توضیح داد که WWHL دیگر نمی خواهد فیلم برداری از صفحه اصلی به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

قبل از COVID-19 تشخيص در شهر نیویورک ساکن نشان داد که او را از خانه کار می کنند به منظور نگه داشتن خود را نشان می دهد که در این بیماری همه گیر.

قسمت اول که قرار بود به هوا در یکشنبه 22 مارس قرار بود شامل مصاحبه با جری اوکانل, NeNe گربه وحشی, tattooed و رامونا خواننده.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im