اندرو Glennon سهام سمت خود را از داستان ‘, مادر OG’

او را به عقب. اندرو Glennon ساخته شده و بازگشت به تلویزیون پس از یک ویدئو از او و کهربا Portwood‘s مبارزه در جولای 4 به بیرون درز کرد در طول پنج شنبه, مارس 21 قسمت از نوجوانان و مادر OG. کهربا شده بود دیدن مشاور مدیریت خشم و تلاش برای چوب به قوانین او آزادی مشروط اما آیا این بود آنچه در نهایت در این راه از حرکت او از خود سمی رابطه ؟

به عنوان به زودی به عنوان او در بر داشت که اندرو موافقت کرده بود به فیلم دوباره Gary شرلی مشکوک بود از انگیزه خود تعجب اگر او فقط در آن برای پول و اگر او می خواهم از این فرصت استفاده کنید و به مجموعه کهربا خاموش دوباره. همسرش کریستینابه نظر می رسید به توافق برسند که وجود دارد قطعی بالقوه برای درام به شکل میگیرد.

Andrew Glennon Shares His Side of the Story Teen Mom OG
اندرو Glennon و کهربا Portwood با جیمز در سال 2018 مگا

در یک نشست با تولید کنندگان اندرو باز کرد تا در مورد اینکه چرا او شده است می خواهم به صحبت کردن به مطبوعات در مورد وضعیت با کهربا به تازگی اعتراف به این که او تا به حال بسیاری از فیلم های ضبط شده از رفتار او است که او می خواهم شروع به ساخت زمانی که او شروع به احساس آزار قرار گرفته است.

“من هرگز با توجه به هر نوع خروجی برای به اشتراک گذاشتن طرف دیگر از داستان” اندرو اعتراف کرد و اضافه کرد که او نگران بود آنچه 23-ماه-پیر پسر جیمز فکر می کنم زمانی که او می خواهم همه چیز را ببینید که تا به حال در رسانه ها زمانی که او بزرگتر می شود.

Amber and Gary on Teen Mom OG
کهربا و گری در نوجوانان و مادر OG MTV

“همه ما اشتباه — من اشتباهات,” او گفت:. “من فکر می کنم در کل این فرآیند همه من می خواستم مالکیت صداقت — بیماری های روانی واقعی است.”

او همچنین نشان داد که او امیدوار بود که کهربا خواهد عذر خواهی به او اما از آنجا که او تا به حال او بود که همه چیز را یک روز در یک زمان و ساخت جیمز اولویت خود را. پس از همه چیز که اتفاق می افتد کهربا تصمیم گرفت به یک استراحت از رسانه های اجتماعی به طوری که او می تواند در بهترین ذهنی شکل ممکن برای بچه ها او را به عنوان او در برخورد با ضبط بودن ساخته شده است.

“راستش وقتی شنیدم صوتی, من, شرمنده,” او گفت: Gary قطره قطره. “من احساس می کنم بیزارند.”

در ضمن مکنزی McKee مشغول برنامه ریزی های خود تجدید عهد و Cory وارتون اعلام کرد که او و دوست دختر تیلور Selfridge انتظار داشتند. Maci Bookout مشغول به کار بر روی یک پروژه جدید کمک به زنان بارداری بودند که در مواجهه با موانع مالی و Catelynn Baltierra و مادر او رفت و در یک سفر به فلوریدا به کار خود در ارتباط است.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>