اندرو کومو گزارش در بحث پرستاری صفحه اصلی سیاست برای COVID بیماران دهید بیشتر بحث


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در دفاع از بحث برانگیز سیاست به ارسال COVID-19 مثبت بيماران از بيمارستان به خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را در بخش بهداشت و درمان با انتشار گزارشی در روز دوشنبه گفت که این بخشنامه را به طور قابل توجهی کمک به حدود 6,500 مرگ و میر رخ داده است تا به امروز در خانه های سراسر کشور.

هوارد Zucker, کمیسر جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری که بیمار کارکنان ارشد شد منبع عفونت برای ساکنان در این دولت بیش از 600 خانه های سالمندان. او گفت: برخی از 37,500 کارگران در خانه — پرستاران مدیران و پرسنل تعمیر و نگهداری — تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از همه گیر شروع به رفت و برگشت از طریق دولت است.

این گزارش گفت که کارکنان “انتقال ویروس ندانسته — از طریق هیچ گسل از خود را — در حالی که کاری که پس از آن منجر به اقامت عفونت است.”

در این روز پس از انتشار این گزارش آمده است تحت پژمرده انتقاد از برخی از خانه سالمندان مدیران و متخصصان پزشکی و دانشمندان و مقامات منتخب در نیویورک و واشنگتن است. منتقدان به چالش کشیده اند این گزارش نتیجه گیری به عنوان مشکوک حدس و گمان و متهم کومو و Zucker صدور بدبینانه سند به معنای عایق خود را از سرزنش.

“من فکر نمی کنم این گزارش متقاعد کننده ای نشان می دهد که سیاست نیست مهم دیگر راننده از مرگ” دنیس گفت نش متخصص اپیدمیولوژی و مدیر اجرایی CUNY موسسه برای اجرای علم در سلامت جامعه. “کلید توجه در اینجا این است که یک سوال” چه می شود اگر.’ اگر چه وجود داشته است چنین سیاست. … می شده اند وجود دارد کمتر مرگ و میر ؟ چگونه بسیاری از کمتر از? … آنها به طور کامل نمی اهرم اپیدمیولوژیک روش به دقت آدرس این سوال به نظر من.”

در مارس 25, Cuomo, گفت که او می ترسید که یورش COVID قربانیان را پایمال بیمارستان صادر شده است که مورد نیاز خانه های پرستاری قبول COVID-19 بيمار مرخص شدن از بیمارستان تا زمانی که آنها “پزشکی پایدار است.” تحت سیاست های خانه های پرستاری دریافت بيماران محروم از آزمایش بیماران به دیدن اگر آنها هنوز هم ممکن است مسری.

به عنوان ProPublica گزارش ماه گذشته نیویورک خانه های سالمندان دچار بزرگتر درصد از مرگ و میر نسبت به کل خانه پرستاری از جمعیت چند متحده است که آیا چنین سیاستی در محل.

دولت بخشنامه خشم بسیاری از کارشناسان بهداشت خانواده از ساکنان خانه سالمندان اپراتورها که گفت: آنها در حال حاضر آمادگی و تلاش برای نگه داشتن ساکنان امن میان رشد COVID تهدید. آنها نگران این است که سیاست را دلیلی منجر به عفونت های اضافی و مرگ و میر در داخل خانه.

کومو در نهایت لغو این سیاست در مارس 10, پس از بیش از 6 ، 000 ساکنان مرده بود و ترس در مورد غرق بیمارستان تا به حال پژمرده. در آن زمان کومو نیز به اجرا در طیف وسیعی از اقدامات برای حفاظت از ساکنان خانه سالمندان از جمله تست های معمول از همه کارکنان.

در گزارش خود به وزارت بهداشت را به حداقل می رساند هر گونه نقش پذیرش از COVID بیماران ممکن است در گسترش بیماری در خانه با استناد به بررسی داده های در دسترس ساخته شده توسط پرستاری در خانه های خود.

هوارد Zucker, کمیسر جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت. (Noam Galai/گتی ایماژ)

این گزارش ادعا میکند که اکثریت بیش از 6000 پذیرش از COVID بیماران رخ داده است پس از مرگبارترین روز در خانه. آن را می گوید که برخی از 80 درصد از خانه های که در COVID بیماران در حال حاضر دیده می شود یا کارکنان و یا ساکنان آلوده. آن را نیز می گوید که بسیاری از COVID بیماران فرستاده شده به خانه شد و به احتمال زیاد هنوز هم مسری است.

“اگر شما به جای سرزنش” شکر گفت: از تعداد افرادی که درگذشت داخل خانه های پرستاری “من می خواهم سرزنش coronavirus.”

مایکل Dowling, مدیر ارشد اجرایی از Northwell سلامت بزرگترین بیمارستان سازمان در دولت به نظر می رسد در کنفرانس خبری با Zucker و تایید این گزارش نتیجه گیری شده است.

در این کنفرانس گفت: “مطالعه تایید می کند آنچه که ما در خود ما امکانات در سراسر کشور: زمانی که ویروس آمار جوامع محلی ما آن را به سرعت گسترش از طریق حامل بدون علامت به ما خانه های پرستاری و بیمارستان و اماکن عبادت و دیگر جمع کنید.” اما او در پاسخ به سوال بیشتر برای این داستان.

این گزارش ادعا میکند که بیشترین تعداد خانه سالمندان کارکنان گزارش نشانه های رخ داده در مارس 16, نه روز قبل از بحث برانگیز بخشنامه صادر شد. اوج تعداد گزارش پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در این گزارش گفت: رسیده بود 8 مارس. این گزارش با استفاده از جدول زمانی به نتیجه گیری کرد که کارگران در خانه بودند آنهایی که رانندگی عفونت و مرگ و میر.

برای تقویت این ادعا این گزارش می گوید که بیشترین تعداد روزانه COVID بیمار پذیرش نمی رخ می دهد تا بعد از آن در ماه آوریل است.

“اگر پذیرش شدند تلفات رانندگی منظور از اوج مرگ و میر و اوج پذیرش شده اند معکوس” این گزارش نتیجه می گیرد.

Rupak Shivakoti متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی گفت: یک ایراد اساسی با این گزارش بود که در حالی که آلوده کارگران در خانه ممکن است یک راننده عمده عفونت و مرگ گزارش معاملات تقریبا در تمام نمی شود با اینکه پذیرش از COVID بیماران اضافه شده به عفونت و مرگ و میر.

در واقع در حالی که در مارس 8 ممکن است تنها مرگبارترین روز برای ساکنان خانه سالمندان — حدود 250 درگذشت — بیش از 4000 ساکنان اضافی را هلاک در روزها و هفته های آینده به عنوان هزاران نفر از COVID بیماران ادامه داد: برای رسیدن به خانه.

“داده های خود را باید بسیار قانع کننده تر از فقط گفت: قله از خانه سالمندان سلامت کارگران عفونت همسان بعد اوج مرگ و میر” Shivakoti گفت.

کاترین ترویسی یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در هوستون نیز گفت: این نتیجه به مبلغ حدس و گمان در بخشی از دولت است.

“قطعا آن اماره” او گفت:. “هیچ راهی وجود دارد به ارائه علیت.”

جان Rowe سابق مدیر عامل بیمه سلامت غول Aetna و استاد دانشگاه کلمبیا از سیاست های بهداشتی و پیری, با این حال, در دفاع از دولت گزارش به عنوان “بسیار خوب.” در یک ایمیل گفت: آن موجود “و نه تجزیه و تحلیل دقیق بسیاری از تست اطلاعات زیادی نمونه ای از خانه های پرستاری” و مهم دیگر یافته. او افزود که ProPublica می تواند در نظر گرفتن نظر او یک “بررسی دقیق این اصطلاح استفاده شده توسط مجلات علمی برای روند به طور مستقل ارزیابی تحقیقات قبل از انتشار.

کریستوفر Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی انتقاد کرده است دولت سیاست به عنوان داشتن شده است به تصویب رسید بدون کافی ورودی از کارشناسان در خانه پرستاری مراقبت های بهداشتی. او گفت: Marketplace که این گزارش به مبلغ “سیاست دفاعی در بخشی از فرماندار.”

او گفت: Marketplace که این گزارش به مبلغ “سیاست دفاعی در بخشی از فرماندار.”

در واشنگتن Rep. استیو Scalise از لوئیزیانا خواه رهبر یک خانه فرعی متمرکز COVID بحران گفت: این گزارش مطابق با کومو تمایل به مسئولیت غلط و کشنده سیاست. Scalise درخواست کرده است که کومو به نوبه خود بیش از پرونده های مربوط به سیاست ها و نتایج در دولت خانه های سالمندان, اما کومو تا کنون حاضر به انجام این کار.

“من نفرت انگیز” Scalise گفت: از این گزارش.

در روز پنج شنبه Scalise با ارسال نامه ای به Cuomo, اصرار خود را مطابق با تحقیق کنگره و گفت: بسیاری از بخش های دولتی گزارش شد “طلاق گرفته از علم است.”

“NYSDOH گزارش به نظر می رسد کمی بیشتر از دولت خود را آخرین تلاش برای منحرف کردن انتقاد و تغییر مسئول عواقب مرگبار خود را خانه سالمندان سفارش” در این نامه گفت. “اما سرزنش-تغییر نام-تماس و نیم پخته اطلاعات دستکاری نمی خواهد حقایق و یا سوالات آنها افزایش برود. خانواده های کسانی که خود را تحت تاثیر قرار آوریل 25 سفارش سزاوار پاسخ در مورد چرا آن را در محل قرار داده شد و مطمئن باشید ما نمی خواهد داد تا زمانی که ما دریافت پاسخ آن.”

غنی حادثه ای یک مشاور کومو رد Scalise درخواست برای اسناد به عنوان حزبی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و تمسخر این ایده که قانونگذاران جمهوریخواه در واشنگتن بود و احترام زیادی برای علم است.

وزارت بهداشت گزارش انجام شد با کمک شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت. این گزارش می گوید و آن را درو بر روی داده های جمع آوری شده از خانه های پرستاری از طریق نظرسنجی. آن لیست نیست یک نویسنده با نام یا خارج از وزارت بهداشت و درمان. مک کینزی خود را تنها ذکر شده در پاورقی. وزارت بهداشت و درمان وب سایت لیست چهار مستقل داوران هیچ یک از آنها اپیدیولوژی. دو بیمارستان مدیران: Michael Dowling این Northwell بیمارستان های زنجیره ای مدیر عامل و دکتر David L. رایش رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بیمارستان کوه سینا. نه جواب ایمیل سوالات برای این داستان. وزارت بهداشت نمی گویند که دقیقا نویسنده این گزارش و یا چه مقدار از آن پرداخت مک کینزی برای آن دخالت. مک کینزی کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما نه به استناد به یک دلیل.

“ما نمی خواهد هر گونه نظر. با تشکر از شما برای رسیدن به” DJ Carella سخنگوی این شرکت است.

در تعیین که COVID بيماران ترخيص شده از بيمارستان نشده اند می تواند یک تهدید قابل توجهی در این گزارش می گوید: 252 از 310 خانه که دریافت آن COVID بیماران در حال حاضر اشاره کرد آلوده کارکنان و یا ساکنان.

این گزارش به نظر می رسد نشان می دهد که اضافه کردن بیشتر COVID مثبت بیماران به آن 252 خانه نیست افزایش خطر برای کارکنان و ساکنان.

این گزارش سکوت در ظاهر سوال مهم مطرح شده توسط داده های خود را: برخی از 58 خانه های پرستاری نیست که تنها یک مورد از یک بیمار عضو هیات یا ساکن قبل از ورود یک COVID بیمار از بیمارستان است. گزارش نمی گوید که چگونه بسیاری از, اگر هر یک از شهروندان یا کارکنان در آن خانه بیمار شد یا درگذشت.

خواسته ProPublica در مورد کسانی که 58 خانه یونس Bruno سخنگوی وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی خواهد.

“آنها نمی نشانی آنچه اتفاق افتاده است زمانی که آنها فرستاده COVID بیماران به خانه با هیچ COVID چون آسیب رساندن به خود کاذب روایت” گفت: استیو مک لافلین, شهرستان Rensselaer اجرایی است.

مک لافلین علنا warred با کومو از مارس 25 بخشنامه صادر شد. او حاضر اجازه می دهد تا COVID بیماران را در خانه سالمندان اجرا شده توسط شهرستان و 300 تخت تسهیلات است تا به حال تنها یک مورد از COVID. در الماس هیل خصوصی خانه سالمندان در شهرستان است که در زمان در چهار COVID بیماران 18 ساکنان درگذشت.

“کل گزارش یک ماست مالی کردن و شام” مک لافلین گفت.

برونو وزارت سخنگوی پاسخ نمی دهند گفت: زمانی که از مک لافلین را ادعا می کند.

این گزارش در این استدلال که COVID بیماران را اضافه نمی کند به طور قابل توجهی به مرگ عوارض گفت که COVID-19 مثبت در بيماران مراجعه کننده به خانه های سالمندان در ميانه نه روز پس از بستری در بیمارستان. در این گزارش ادعا شده است که بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند این بیماران دیگر نمی خواهد عفونی که در آن نقطه.

در واقع این علم در طول infectiousness است که هنوز هم بی قراری. CDC در وب سایت خود می گوید که فقط.

دنیس نش به CUNY اپیدمیولوژی گفت: دولت خود ادعا بدان معنی است که حدود 3,000 COVID بیماران فرستاده شدند و به خانه های سالمندان در عرض نه روز پس از ورود به بیمارستان تا توسط کومو وزارت بهداشت استاندارد بسیاری از بیماران هنوز به طور بالقوه مسری است.

نش گفت که این امر می تواند مفید به می دانم که چگونه بسیاری از بیماران فرستاده شدند و به خانه های پرستاری یکی از دو یا سه روز پس از پذیرش زمانی که آنها به احتمال زیاد بیشتر عفونی.

Shivakoti این اپیدمیولوژی در کلمبیا به توافق رسیدند.

“در حالی که بسیاری از این بیماران به احتمال زیاد مسری نیست حداقل در اوج بار وجود دارد و ممکن است درصد کمی که بود,” او گفت:. “با توجه به گسترش آسان در خانه های سالمندان این است که هنوز هم یک خطر است.”

برونو پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که چرا دولت تصمیم به استفاده از ميانه به عنوان متریک.

نیویورک خانه سالمندان کارگران در خارج از مرکز شهر بروکلین پرستاری و مرکز توانبخشی در مارس 21 مبارزه برای بهبود اقدامات ایمنی و بهتر پرداخت. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

این گزارش در مقایسه با زمان اوج مرگ و میر به اوج پذیرش, اما آن را نشان دهنده هیچ تلاشی برای ردیابی مسیر از ویروسی انتقال: هیچ نشانه ای وجود دارد که محققان سعی در شناسایی کارگران و یا ساکنان آنها برای مراقبت و یا که ممکن است با توجه به این ویروس به آنها.

جیم Malatras یک مشاور فرماندار در coronavirus پاسخ به نظر می رسید به تن عیوب آن در سخن گفتن به یک خبرنگار برای شهرستان و دولت است.

“همه شما می توانید انجام دهید این است که اندازه گیری همه چیز و سپس نقطه از قوی ترین عوامل,” او گفت: جامعهای که علم در چگونه کسی می تواند عفونی باقی مانده در شار. “اگر شما یک تفنگ به سر من و گفت: شما می دانید که با 1 میلیون درصد یقین؟’ البته که نه.”

ProPublica اولین تماس در بخش بهداشت و درمان در روز دوشنبه با سوال در مورد این گزارش و در خواست مصاحبه با شکر و برخی از داده های اساسی پشت این گزارش نتیجه گیری شده است. چهار روز بعد برونو ، سخنگوی وزارت بود نه پاسخ به سوالات یا ارائه داده است.

دولت گزارش می گوید که “در طول دوره بحران ایالت نیویورک ارائه شده در خانه های پرستاری با سابقه 8,510,729 قطعه از PPE برای کارگران خود و دیگران است.”

ایالت نیویورک انجمن پرستاران معتقد است که شکل فریبنده است و این که دولت ارائه شده بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. انجمن سعی کردم به شکایت وزارت بهداشت در اوایل این سال و بیش از آن عدم ارائه کافی دنده محافظ برای پرستاران در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. طرح دعوی در دادگاه در نهایت اخراج به خاطر یک قاضی فدرال گفت: انجمن فاقد ایستاده است.

در نامه منتشر شده در جمعه, ارتباط گفت:

“نیویورک سزاوار یک حسابداری کامل از آنچه اتفاق افتاد بیش از چهار ماه گذشته و NYSDOH خانه سالمندان گزارش متاسفانه نمی کند و حرکت ما رو به جلو است. نیاز است ساده به صورت جامع و مستقل بررسی خانه سالمندان و شیوه نقش, برای سود اپراتورها و NYSDOH نظارت.”

ریچارد Gottfried دموکراتیک رئیس مجمع ایالت نیویورک سلامت کمیته در حال حاضر به نام برای چنین تحقیقات مستقل.

“این گزارش به نظر می رسد دقیق تا آنجا که از آن می رود بلکه تا حدودی کنار نقطه اگر ما علاقه مند هستند در تعیین عواقب خاص از فرماندار مارس 25, بخشنامه” Gottfried گفت. “سوال در مورد سفارش است که چگونه این ویروس برای اولین بار به خانه های سالمندان. آن است که آیا بیماران از بازگشت از بیمارستان هنوز مسری و آنچه باید انجام شود اگر بیمار هنوز هم مسری است. این گزارش انجام شد توسط رئیس گروه تحت بررسی و تایید شده توسط دو بیمارستان مدیران نزدیک به گروه. من با احترام تمام ، اما گزارش شده اند که با ارزش تر و اطمینان بخش اگر آن را از آمد مستقل کارشناسان پزشکی ترجیحا دانشگاهی.”

دولت گزارش استدلال می کند که نیویورک در مقایسه مطلوب به کشورهای دیگر با توجه به آن خانه سالمندان مرگ و میر. آن را به نقل از نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل است که در بر داشت که نیویورک “در رتبه 46 در کشور — معنای 45 متحده تا به حال یک درصد بیشتر از مرگ و میر.”

اما این رتبه بندی بر اساس تعداد خانه سالمندان مرگ و میر نسبت به هر دولت به طور کلی تعداد مرگ نه هر دولت خانه سالمندان جمعیت.

که تعداد نیویورک ممکن است کرایه بسیار بدتر است.

به عنوان ProPublica گزارش ماه گذشته در نیویورک از دست داده و حدود 6 درصد از آن بیش از 100 ، 000 ساکنان خانه سالمندان. نیوجرسی که تا به حال مشابه سیاست از دست داده و حدود 12 درصد از آن بیش از 43 ، 000 ساکنان. در فلوریدا که در آن چنین نقل و انتقالات محروم شدند فقط 1.6 درصد از 73,000 ساکنان خانه سالمندان درگذشت ویروس. کالیفرنیا به طور خلاصه به حال یک سیاست مشابه در محل اما پس از آن تجدید نظر آن از دست دادن 103,000 ساکنان خانه سالمندان که از اواسط ماه ژوئن. لوئیزیانا تا به حال قوانین سختگیرانه تر و از دست 4 درصد و رنج 1,075 مرگ و میر ناشی از 26,000 ساکنان.

هر دولت توسط دولت مقایسه و دشوار است به دلیل بسیاری از کشورهای تعداد مرگ و میر متفاوت است. نیویورک کند به عنوان مثال تعداد مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان در بیمارستان ها به عنوان خانه سالمندان مرگ و میر به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر انجام دهید.

در دفاع از آن سیاست کومو دولت تاکید کرد که خانه های سالمندان ناتوان از با خیال راحت مراقبت از COVID بیماران می تواند کاهش یافته است به قبول آنها. چندین خانه سالمندان کارشناسان گفته اند که بسیاری از خانه ها می ترسید انکار پذیرش از آنجا که از دولت دستور.

Shivakoti کلمبیا گفت که او فکر آن شده اند که بهتر برای دولت همراه با پزشکان و بیمارستان ها تصمیم گرفته اند که در آن COVID بیماران می تواند بهترین است برای مراقبت.

“همه این بود که به احتمال زیاد مشکل را برای موج اول اما می تواند برنامه ریزی برای پس از آن امواج,” او گفت:..

تامارا Kanetzka یک دانشگاه شیکاگو و استاد بهداشت عمومی دانشگاه علوم گفت که نیویورک دستور به ارسال COVID-19 بيمار به خانه سالمندان بود “غلط” و این که جنبه های خاصی از این گزارش شد نظری یا ریاکارانه است.

اما او پذیرفته که کارکنان شد به احتمال زیاد بزرگترین منبع عفونت در خانه.

آنچه که فراتر از اختلاف این است که county مقامات محلی و فدرال بود “به شدت شکست خورده ساکنان خانه سالمندان در سراسر کشور و احتمالا ادامه خواهد داد به انجام این کار به عنوان ویروس موج در بسیاری از کشور,” او گفت:.

“ما نیاز به توقف پیدا کردن مردم به سرزنش و سعی کنید به گرفتن منابع و کمک به خانه سالمندان واقع در ویروس جدید, نقاط,” او گفت:.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im