اندرو کومو برگزار نیویورک مراقبت های بهداشتی گروگان به خنثیسازی عدالت کیفری اصلاحات

NEW YORK, NY, UNITED STATES - 2020/03/30: Following the arrival in New York City of the U.S. Naval hospital ship Comfort, NY State Governor Andrew Cuomo is seen during a press conference at the field hospital site at the Javits Center. (Photo by Albin Lohr-Jones/Pacific Press/LightRocket via Getty Images)

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی در Jacob Javits مرکز کنوانسیون در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

عکس: Albin لهر-جونز/اقیانوس آرام پرس/LightRocket via Getty Images

روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پخش خود را در حال حاضر روزانه خبری از Jacob Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک که سپاه مهندسان ارتش به سرعت در حال تبدیل به یک pop-up بیمارستان به کمک مدیریت این شهرستان در حال انفجار coronavirus caseload.

حمایت نیویورک پرچم دولت و شکوه کومو صدا الهام بخش توجه داشته باشید در مورد نیاز به فراتر از سیاست ها به طور معمول در طول این بحران بی سابقه ای. “من قصد ندارم به تعامل در سیاست,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را معکوس و من فکر می کنم آن را ضد آمریکایی است. فراموش نکنید که این سیاست است. فراموش نکنید که این سیاست است. ما یک بحران ملی. ما در جنگ هستند. هیچ سیاست است.”

این بیانیه قطعا به دادگاه تجدید نظر به رشد ملی مربوط به حوزه های است که در هفته های اخیر است ضامندار بر روی کومو به عنوان یک مستقیم صحبت کنید-آن-انجام شود شکل قدرت. درخواست تجدید نظر آشکار است به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی آور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن هومر-into-the-پرچین ناپدید عمل را ترک کرده اند نگرانکننده خلاء در رهبری ملی.

برای هر کسی که دارای یک عبور آشنایی با Cuomo, اما, تماس خود را به حرکت گذشته سیاست برای خوب بیشتر ارزش داشت حداقل یک گریم, خس خس, خندیدن. کومو forswearing سیاست مانند یک کوسه loftily intoning در برابر شنا از طریق آب. Zero-sum قدرت-کارگزار سیاست چیزی است که اندرو کومو می کند — در واقع آنچه او برتری در — و هیچ بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر است.

حتی به عنوان کومو شد شروع عملیات روزانه خود را در بحران جلسات و playfighting با برادر بچه در سی ان ان این هفته که در آن کریس لنگر او همچنین بهره گیری از این بیماری همه گیر به درایو را از طریق یک کینه جو و تهدید کننده حیات بودجه دولت از طریق قوه مقننه است. آن برهنه و قدرت گرفتن بی سابقه حتی در یک کشور افسانه ای برای آن تیره و غیر دموکراتیک دولت است.

روز پس از روز دوشنبه مرکز کنوانسیون نشست خبری نیویورک دولت در قوه مقننه بود خیره کردن یک نیمه شب آخرین مهلت برای تصویب بودجه است. فرایند پیچیده بود این مشکلات لجستیکی از انجام معمول بحث های کنفرانس و مذاکره با اکثر قانونگذاران جسمی وجود ندارد و از دولت کاپیتول. اما آن نیز به مراتب سخت تر از این واقعیت است که کومو — تماس های خود را به فراتر از سیاست به وجود آورده بود و اصرار دارد در متراکم پیچیده و بحث برانگیز سیاست طرح به بودجه مذاکرات شجاعانه قانونگذاران به نگه دارید تا یک بحران بودجه اگر آنها نمی خواهد در هیئت مدیره.

کومو در لیست آرزوی — آنچه که او آماده شد برای نگه داشتن خود را از دولت خود همه گیر پاسخ در اسلحه برای رسیدن به — بودجه بود پر از perversities.

اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر کومو بالا دستیار وزیر به فرماندار ملیسا DeRosa, محکم پیچ و صدور آشکاری تهدید: اگر قوه مقننه نمی تواند توافق بر سر بودجه تا پایان شب او گفت: “دولت تعطیل خواهد شد — از جمله وزارت بهداشت و درمان.”

قوه مقننه کاملا موفق به دیدار که مهلت اما آن را تصویب یک بودجه دوشنبه شب توزیع فرماندار تقریبا همه چیز او می خواست. کومو در لیست آرزوی — آنچه که او آماده شد برای نگه داشتن خود را از دولت خود همه گیر پاسخ در اسلحه برای رسیدن به — بودجه بود پر از perversities.

در حالی که New York سلامت سیستم در حال حاضر hobbled سال غفلت buckled تحت coronavirus شیوع کومو می خواستم به قطع $2.5 میلیارد دلار در دولت مدیکید بودجه حتی اگر انجام این کار به معنی بخشش $6.7 میلیارد دلار در فدرال کمک. او می خواست به بریده بریده بودجه دولت برای آموزش و پرورش است. به عنوان همه گیر eviscerates درآمد دولت, او می خواست برای جلوگیری از هر گونه افزایش در مالیات بر فوق العاده غنی و به جای تعادل این کتاب توسط برش عضله و استخوان از بحرانی خدمات اجتماعی.

و مانند ویکتور اوربان در هادسون کومو می خواستم به استفاده از همه گیر به غصب گسترده قدرت های جدید خودش: توانایی بیشتر بریده بریده صرف بر اساس سه ماهه بسیار به عنوان مشاور منتخب دموکراتیک قوه مقننه.

در نهایت و شاید بیشتر بدون توضیح کومو برگزاری بود دولت بودجه گروگان خود را به عقب عدالت کیفری در دستور کار. سال گذشته دولت دموکرات گرفته بود با استفاده از تازه کشف شده خود را کنترل هر دو مجلس قوه مقننه به تصویب برجسته عدالت کیفری اصلاحات که به اثر رفت در ماه ژانویه از بین بردن پول نقد وثیقه در اکثر موارد و پایان دادن به طولانی تنظیم است که اجازه دادستان به خودداری شواهد خود را علیه متهمان عملا تا روز دادگاه خود.

کومو امضا این قانون در سال گذشته اما روشن ساخته است که او آن را دوست ندارم و در مورد تلاش برای آن را عقب این سال را تهدید به قرار دادن بیشتر مردم در زندان حتی به عنوان آنها ویران شده توسط رمان coronavirus. به جای درخواست از نماینده مجلس برای در نظر گرفتن تغییرات در طبقه باز بحث او پر خود عدالت کیفری در دستور کار به مرموز روند بودجه که در آن قانونگذاران را دریافت کنید عملا هیچ شانسی برای حتی نقد و بررسی تغییرات قانون بسیار کمتر بحث در مورد آنها را قبل از رای گیری بر روی آنها.

در نمونه بارگذاری مد کومو را پیشنهاد باز شد اصلاح طلبان’ بدترین کابوس. او پیش نویس قانون پیشنهاد شده به قضات قدرت بی سابقه ای در وزارت امور خارجه تاریخچه — به زندان متهمان حتی مردم رو به بزه اتهامات بر اساس ترس است که کسانی که متهم ممکن است ارتکاب برخی از آینده عمل خشونت. همان قضات که دهه را صرف استفاده از پول وثیقه به زندانی کردن نیروهای جدید خود را قبل از محاکمه در حال حاضر می تواند دست قدرت برای قفل کردن مردم بر اساس قدرت خود را از استخاره خواندن اندرونه یا huffing از oracular بخارات. در نتیجه منتقدان هشدار داده بود که مطمئن شوید که به یک عصر جدید نژادپرستانه جرم حبس.

مجمع سخنران کارل Heastie موفق به جلوگیری از این چشم انداز تاریک اما نهایی سازش هنوز املای پایان نیویورک کوتاه لاس زنی با عدالت کیفری اصلاحات. کل دسته بندی جدید از متهمان در حال حاضر در زندان بر اساس عدم توانایی خود را به پرداخت پول به قید وثیقه. این carceral نیروهای که لابی سخت برای خنثیسازی سال گذشته اصلاحات در حال حاضر baying خون بیشتر و آن را روشن است که سال آینده به احتمال زیاد بیشتر ساییده شدن چه باقی می ماند از اصلاح طلبان’ متوسط سود.

چه کومو می خواستم او کردم. برش بهداشت و مراقبت و حفاظت از غنی ساختن آن آسان تر برای قرار دادن ترکیبات خود در سام زندان به دست آوردن تزار مانند قدرت به طور یک جانبه تعیین بودجه — او آن را کردم. توسط تهدیدات توسط arm-چرخاندن توسط درخشان دستکاری قوه مقننه را به هم ریخته او آن را کردم. اگر این همه برای تلفن های موبایل مانند فوق العاده بدبینانه ضد دموکراتیک بهره برداری از یک بحران به جمع آوری و اعمال قدرت خوبی که سیاست است.

“وجود دارد هیچ سیاست” کومو اصرار به جدید خود را به مخاطبان ملی. صحبت کردن در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب, عضو مجمع Latrice واکر که در حمایت از عدالت کیفری اصلاحات در سال گذشته و مبارزه در یک نبرد از دست دادن برای نگه داشتن در دست نخورده بهتر می دانستند. “بزرگترین ترفند که شیطان تا به حال کشیده,” او گفت: در قوه مقننه طبقه در ساعات اولیه صبح “بود که به جهان ثابت کند که او وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im