یک فرصت برای گوش دادن به ما “بی سابقه” پروژه تبدیل به یک موزه نصب و راه اندازی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بیش از سال گذشته گزارش تیم در Anchorage Daily News and Marketplace باید به کاوش در آلاسکا را نرخ بالای تجاوز جنسی و کار کرده اند را توجه به بازماندگان که شنیده نشود. روز چهارشنبه, ما دیگری را اضافه متوسط به مجموعه: an outdoor نصب و راه اندازی در لنگرگاه موزه.

نصب و راه اندازی راه اندازی در نزدیک یک monthlong پروژه حدود 29 بازماندگان که تصمیم به صحبت در مورد آنچه به آنها اتفاق افتاده است. هر روز در ماه ژوئن منتشر شده ما یک پرتره و یک داستان از یک بازمانده تجاوز جنسی در صفحه کاغذ. همه شرکت کنندگان از نزدیک با اخبار روزانه عکاسان برای ایجاد یک پرتره واقعی به آنها. (ما در مورد این روند در این مقاله.) این ویژگی های فردی اوج چهارشنبه با “فضای سکوت” اختصاص داده شده به کسانی که هنوز آماده برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

مدیر موزه و مدیر عامل شرکت جولی دکر می گوید او معتقد است موزه سیستم عامل هستند راه دیگری برای حمایت از مردم گفتن داستان های خود را در صدای خود را: “تغییر می آید از طریق آگاهی و درک. بدون داستان سکوت وجود دارد.”

پرتره نمایش داده خواهد شد به عنوان بزرگ وینیل پوستر در موزه فضای باز نما که در آن رهگذران می توانید آنها را حتی در وسط یک بیماری همه گیر که این موزه بازگشایی شد اما با ظرفیت محدود در داخل. اشغال 27 9-پا پانل های همراه موزه دیوار, عکاسی, نصب و راه اندازی همچنین شامل ضبط صوتی از بسیاری از افرادی که به معنای واقعی کلمه ساخت صدای آنها شنیده می شود. آن باقی خواهد ماند و در مشاهده از طریق اواسط سپتامبر. موزه نشسته مشغول و در دسترس در مرکز شهر و خیابان که اجازه خواهد داد که به روبرو می شوند و کار به عنوان هنر عمومی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند برای تبدیل “بی سابقه” به هنر صحبت می کنیم دکر و ارشد طراحی افسر جانی هیز. ماری سکر یکی از 27 افرادی که پروفایل ها بر روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده به همین دلیل او را از شرکت.

برخی از نقل قول شده اند تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

جولی دکر مدیر و مدیر عامل

چرا شما فکر می کنم که این پروژه تا به حال بالقوه برای تبدیل شدن به یک موزه نصب ؟

این یک مسئله دشوار است اما بررسی چرا همه چیز را بهتر برای تجاوز جنسی بازماندگان است تا حدی در مورد گوش دادن و درک قدرت و شناخت هر دو قدرت و عدم قدرت در سکوت. نصب و راه اندازی بخشی از گوش دادن به داستان های مردم و مورد حمایت از این ایده از مردم گفتن داستان های خود را در صدای خود را. ما همچنین می خواستم برای کمک به تشخیص برنده جایزه پولیتزر کار از Anchorage Daily News and Marketplace و روزنامه نگاری به عنوان یک خدمات عمومی. موزه ها بخشی از بازتاب صدای یک جامعه است. این زمان مهمی برای صداها شنیده شود.

چه چیزی به شما امید مردم را از این ؟

قربانیان تعریف نشده تنها با خشونت علیه آنها. برای دیگر قربانیان ما امیدواریم بخشی از این پیام این است که آنها به تنهایی نیست.

چه ملاحظات ویژه آیا شما را به حساب با توجه به شدت شخصی طبیعت محتوا و نصب ؟

ما می خواهیم به فکر مشکل از این موضوع و می خواستم به مراقبت با قرار دادن پیام و مطمئن شوید که بخشی از این متن این بود که اطلاعات در مورد که تماس بگیرید اگر شما در بحران و راه را برای دیگر قربانیان به داستان های خود را بگویید.

آن Raup/Anchorage Daily News

جانی هیز ارشد طراحی افسر

چگونه بیرونی نصب و راه اندازی ساخت بر “بی سابقه” پروژه ؟

با افزایش حجم و بالا بردن پرتره در فضای خود را هر یک از شرکت کنندگان در روایات در نظر گرفته شده است برای برقراری ارتباط افراد حس اینکه شنیده می شود در شهری زمینه متحرک. یک جنبه کلیدی از کل پروژه و روش بود برای توانمند سازی راویان و پس از برقراری این ارتباط در یک فضای فیزیکی ساخته شده بسیاری از حس.

چه شما باید انجام دهید برای ایجاد یک پروژه بلند پروازانه مانند این کار ؟

نصب در فضای گرد هم آمدند به سرعت و با مقدار کار انجام شده توسط روزنامه نگاران و نشر تیم است. برای نصب و راه اندازی است که به معنی تعیین فضای مناسب به منظور تسهیل در محتوا و به طور کامل ارزیابی دارایی های موجود (با قدرت نور, سطوح, و غیره.) به طوری که نصب و راه اندازی می تواند به عنوان یک سری از سیستم های. عنوان پروژه نیاز به مطابقت با مجموعه ای انتشار جدول زمانی طراحی و فضا تا به حال به طور کامل اندازه گیری مورد بررسی قرار دیجیتالی تولید شده و مطالب گنجانیده شده به عنوان بخشی از انتخاب و فرایند بررسی. حساسیت “بی سابقه” موضوع بدان معنی است که وجود دارد لایه های اضافی از هماهنگی و انسجام در سراسر سیستم عامل های مختلف ارائه شده. تصاویری توسعه یافته بودند در پشت سر هم با دیگر طراحان زیبایی شناسی به نظر می رسد سازگار و مکمل به نشر تیم تلاش خود را ایستاده در یک فضای منحصر به فرد.

به ما بگویید در مورد پانل ها و صدا.

نصب در فضای متشکل از 27 فرد شرکت کننده داستان مجموعه در یک سری از دیوار کشش حدود 150 خطی ، [آنها] تنظیم پشت در یک ردیف ستون در امتداد جنوب نما از Anchorage موزه و در مجاورت یک منطقه عابر پیاده در خیابان هفتم. هر فردی پنل حدود 9 فوت قد با 4 پا گسترده است. تصویر قرار داده شده است کمی بالاتر از ارتفاع چشم با رنگ بلوک پایه که شامل متن خوانا از چند دور به طوری که بازدید کنندگان می توانید اتصال به داستان در فواصل مختلف. هنگامی که بازدید کننده وارد ردیف ستون آنها با استقبال صوتی اظهارات شرکت کنندگان که تصمیم گرفتند به ثبت شود. زیادی عنوان پنل توصیف پروژه قرار داده شده است بلافاصله مجاور به موزه ورود و همراه با فضای سکوت شناخت کسانی که قادر به اشتراک گذاشتن داستان خود را با لینک به منابع برای کسانی که در بحران است. پرتره و متن طراحی شده است که نقاط اصلی تمرکز با همه حمایت از عناصر توسعه یافته برای ایجاد یک محیط است که شخصی احساس می کند آرام و یکپارچه به محیط زیست برای احساس تعلق.

آن Raup/Anchorage Daily News

ماری سکر, 48, ابتدایی, مدرسه, معلم, مادر زندگی می کند که در خانه اش در روستای Chuathbaluk در Kuskokwim رودخانه. داستان او و پرتره برجسته شد در “بی سابقه” پروژه.

چگونه با داشتن داستان خود را منتشر نهفته زندگی خود را ؟

آن را به یک حس آزادی. من به اشتراک گذاشته و آن را با اعضای خانواده و بزرگان و دختران و پسران جوان در من ایجاد کرد که هیچ دسترسی به اینترنت و غیر منتظره تایید, تایید و قدردانی بودن خیلی شجاع برای به اشتراک گذاشتن داستان من.

آیا شما می خواهید برای شرکت در لنگرگاه موزه نصب ؟

بعد از این همه سال بودن نامرئی آن را به من می دهد یک حس در نهایت دیده شدن و شنیده می شود. من از ترس به من بگویید داستان دیگر. من در نهایت بیرون آمدن از تاریکی.

چه ساخته شده شما تصمیم به شرکت در “بی سابقه” پروژه ؟

من تصمیم به شرکت در “بی سابقه” پروژه به دلیل سیستم قضایی اجازه دهید من پایین. زمانی که من در نهایت می گویند چیزی در من بود که گفت: “اساسنامه محدودیت ها در حال حاضر به تصویب رسید.” بسیاری از مجرمان که نقض ذهن من و بدن من هنوز راه رفتن و صدمه دیده اند دیگر دختران و زنان به همان شیوه آنها به من صدمه دیده است. اگر آنها با جسارت به درک که یکی از قربانیان خود را در حال صحبت کردن تا شاید فقط شاید آنها فکر می کنم دو بار در مورد اقدامات خود را.

چه چیزی به شما امید مردم که دیدن این پرتره های یادگیری و یا دور آمده ،

آن را خوب به داستان خود را بگویید. مردم هنوز هم عشق عزت و احترام و قبول شما صرف نظر از آنچه جنایات برای شما اتفاق افتاده است.

ما به عنوان خوانده شده مجموعه ای از داستان های از بازماندگان که تصمیم به صحبت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در منابع برای بازماندگان بازدید adn.com/crisis.

در جمعه, جولای 10, 12 p. m. AKDT/4 p. m. EDT پیوستن به Anchorage Daily News and Marketplace برای دیجیتال رویداد با اعضای تیم گزارش یک مدافع که با این نسخهها کار با بازماندگان تجاوز جنسی در آلاسکا و کسی که تصمیم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در “بی سابقه.” آنها صحبت می کنند در مورد چگونه آنها به ارمغان آورد این مراقب باشید و مشارکتی به گزارش نور و تاثیر تحریک این پروژه است. ثبت نام در اینجا.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>