یک تاریخ مصور از سازمان های دولتی چرخاندن حقیقت به چین با کاخ سفید اطلاعات غلط


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آن را تبدیل به یک الگوی آشنا: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی می گوید که نمی تواند خط تا با حقایق برگزار شده توسط دانشمندان و کارشناسان دیگر در سازمان های دولتی. سپس به جای هل دادن به عقب مقامات دولت فدرال در تلاش برای آشتی دادن داستان خود را با بیانیه های عمومی است.

این اتفاق افتاد در ماه مارس زمانی که تهمت قرار دادند و نظر خود را که داروهای ضد مالاریا می تواند درمان COVID-19. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده غیر معمول بخشنامه که وام و اعتبار به رئیس جمهور دیدگاه: “اگر چه مطلوب دوز و مدت هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 ناشناخته برخی از پزشکان در ایالات متحده گزارش داده اند که در قول” خاص در دوزهای است که CDC سپس لیست. CDC زبان — که آژانس بعد پس گرفت — حیرت کارشناسان که گفت: داروی مورد نیاز به با احتیاط رفتار شود. CDC به رویترز گفت این سازمان آماده کرده بود هدایت در دستور کاخ سفید است.

شاید بهترین مثال شناخته شده از یک آژانس چرخاندن خود را به یک شور ناشی از “Sharpiegate.” پس از سرویس ملی آب و هوا را در بیرمنگام آلاباما دفتر مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن Sharpie حکایت که طوفان دوریان تهدید دولت, آژانس نظارت دفتر قرار دادن یک بیانیه در حمایت از رئیس جمهور بیش از این دانشمندان است. ایمیل های به دست آمده توسط BuzzFeed و واشنگتن پست نشان داد که چقدر این قسمت roiled آژانس. “شما هیچ ایده چقدر سخت من مبارزه برای حفظ سیاست از علم” یکی رسمی نوشت. ایمیل دیگری به سادگی به حال یک کلمه: “کمک!!!”

در همان روز هفته گذشته دو سازمان از طریق قطع کاخ سفید نفوذ خود واقعی نتیجه گیری.

غذا و دارو اعلام کرد دوشنبه گذشته بود که آن را لغو اضطراری تصویب مالاریا مواد مخدر گفت که دوز رژيم ترویج بعید است برای تولید یک اثر ضد ویروسی” که خطرات خود را — که شامل بالقوه کشنده عوارض جانبی قلبی — سنگین تر بودن از مزایای ممکن است.

همچنین در آن روز مستقل پنل بررسی Sharpiegate به نمایندگی از سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت یافت که مقامات بالا از جمله اقدام رئیس نیل Jacobs — نقض سیاست که منع دخالت سیاسی با NOAA یافته های علمی. در ضمن تهمت نامزد Jacobs به طور دائم منجر شود این سازمان در ماه دسامبر.

ProPublica شناسه موارد دیگر که در آن نهادهای دولتی باید تغییر زبان یا دیگر حرکت می کند buttressing کاخ سفید را پشتیبانی اظهارات.

“ذخایر ما”

صبح روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر اظهار داشت که ملی ذخایر است “ذخایر ما” و نه برای دولت, دولت تغییر جمله بندی در انبارهای وب سایت.

قبل از کوشنر نظرات آن گفت: “ذخایر تضمین می کند که حق دارو و لوازم رسیدن به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.”

که شد: این ذخایر را “نقش مکمل دولت و منابع محلی” و “بسیاری از کشورهای دارای محصولات انبار به عنوان به خوبی.”

یک تصویر از استراتژیک ملی ذخایر وب سایت پس از جارد کوشنر نظر بالا و قبل از اینکه نظر خود را.

یک سخنگوی دولت گفت: به روز رسانی شده در این آثار به مدت یک هفته قبل از کوشنر نظرات. سخنگوی اجازه نمی دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد.

“هیچ مدرکی از هر چیزی”

در مثال دیگری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در یک صدای جیر جیر از “ناشناخته میانه شرق” عبور از مرز مکزیک — یک “ملی Emergy [sic]” — وزارت امنیت داخلی آمار و ارقام منتشر شد برای حمایت از این ادعا است. پس از بازرسی مشخص شد که آمار و ارقام چیزی از مرتب کردن بر اساس.

چند روز بعد رئیس جمهور مورد حمایت خود ادعای مشکوک میانه شرق عبور از مرز. “هیچ مدرکی وجود دارد از هر چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما وجود دارد می تواند خیلی خوب بود.”

سازمان’ تلاش برای تقویت کاخ سفید نیست همیشه بمانیم. در اواخر سال 2018 تهمت دوباره هشدار در مورد خطرات در مرز مکزیک. “زنان گره خورده است تا آنها ملزم نوار مجرای قرار داده و در سراسر چهره خود را در اطراف دهان خود را در بسیاری از موارد آنها حتی نمی توانم نفس بکشم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها را در پشت ماشین یا وانت یا کامیون.”

نبود در همه روشن که چه تهمت بود با اشاره به اما یک گشت مرزی رسمی سعی در کمک شود. او فرستاده عوامل درخواست از آنها برای تصویب در طول هر گونه شواهد است. (این ایمیل به دست آمده توسط Vox خبرنگار دارا لیند که در حال حاضر در ProPublica.)

گشت مرزی هرگز به دنبال تا با نمونه های.

افتتاحیه مثال

و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن و در روز اول در دفتر. او علنا شکایت در مورد آنچه که او گفته بودند گمراه کننده عکس مقایسه اندازه مخاطب در مراسم تحلیف خود با رئیس جمهور باراک اوباما و سخنگوی کاخ سفید در شان اسپایسر به دروغ ادعا کرد که یک رکورد جمعیت اندازه.

ترکیبی از عکس گرفته شده در بازار ملی نشان می دهد که جمعیت شرکت کننده در مراسم تحلیف به سوگند در مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ در سال 2017 و رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2009. (رویترز کارکنان)

این پست به زودی گزارش رئیس جمهور به نام سر از خدمات پارک های ملی به تقاضای آن انتشار عکس که مقابله با آنچه که او را دیدم به عنوان گمراه کننده مقایسه. سارا هاکبی Sanders, معاون, سخنگوی, گفت, تماس بود به سادگی یک انعکاس از یک رئیس جمهور است که “بنابراین در دسترس و به طور مداوم در تماس است.”

دولت بعد از بررسی متوجه شد که پس از تماس با خدمات پارک های ملی عکاس بریدن عکس ها را خالی مناطق. همانطور که در این گزارش اشاره کرد “او انتخاب تعدادی از عکس ها, بر اساس قضاوت حرفه ای خود را که متمرکز بر این منطقه از بازار ملی که در آن بسیاری از جمعیت ایستاده بود.”

در این گزارش اشاره کرد که هیچ کس دستور داد او را به انجام این کار.

10% کاهش مالیات برای طبقه متوسط

کنگره نیز بدست درگیر است. درست قبل از سال 2018 در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و برنامه ریزی نشده نظرات که طبقه متوسط آمریکایی ها خواهد بود گرفتن 10 درصد مالیات را کاهش دهد. “ما خواهید بود با قرار دادن آن در هفته آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع در هوستون. هیچ کس در کاخ سفید یا کنگره تا به حال حتی شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد آن را قبل از.

اوباما در پاسخ گفت: آنها مشغول به کار بودند در نورد کاری — بنا به گزارش یک nonbinding قطعنامه — “طی هفته های آینده” به عنوان یکی از کنگره آن قرار داده است.

کاهش اتفاق افتاده است.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de