یک مدرسه ابتدایی بارها و بارها با رد اتهامات علیه خود اصلی. سپس یک مامور اف بی آی وانمود به یک دختر 13 ساله به دختر.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

بتل آلاسکا — برای برخی از پدر و مادر این هدیه از اصل به دختران جوان و خانواده های آنها است که به آنها قابل تامل است. چند بیش از حد بسیاری از ارائه است که هزینه کمی بیش از حد پول است. سپس شروع به در اواخر شب Facebook messages.

از طریق بسیاری از آن مدیر یکی از بزرگترین مدارس ابتدایی در مناطق روستایی آلاسکا باقی مانده در کار و در تماس نزدیک با دانش آموزان است. سپس در ماه دسامبر Gladys یونگ ابتدایی اصلی کریستوفر کارمایکل دستگیر شد توسط FBI کودک استثمار نیروی کار و بعد از آن به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان اقدام به اجبار از یک کودک و سوء استفاده جنسی از یک جزئی.

در یک کشور با سابقه عدم محافظت از کودکان در یک منطقه با یک تجاوز جنسی رای بیش از شش برابر میانگین ملی پدر و مادر از دختران هستند و همین سوال را پرسید: چگونه این اجازه را به اتفاق می افتد ؟

تحقیقات توسط Anchorage Daily News, KYUK عمومی رادیو و ProPublica یافت که حداقل دو بار در بیش از چهار سال گذشته پدر و مادر شکایت کرده بود به پلیس در مورد کارمایکل. در سال 2016 کارمایکل بستری رفتار ناظران خود را که تحت آلاسکا اخلاق قوانین برای مربیان می تواند هزینه او آموزش خود را گواهی.

پس از آن در اوایل تحقیقات به پایان رسید که بدون اتهام کارمایکل کارفرما پایین تر Kuskokwim مدرسه منطقه اجازه داد او را در مدرسه باقی می ماند. منطقه اخراج کارمایکل پس از دستگیری او.

با توجه به FBI اصلی ارسال یک سری از صریح متون به یک شماره تلفن است که به اعتقاد او متعلق به یک دختر 13 ساله به دختر, درخواست دختر برای سکس با ارسال عکس و تماس او را “پدر.” در زمان دستگیری او شده است می خواهم برنامه ریزی برای دیدار با کودک, رابطه جنسی در بتل فدرال, اتهام می گویند.

“رابطه بین یک معلم و کودک و یا یک اصل و یک کودک باید یکی بالاتر از سرزنش گفت:” سوزان مورفی, که در خدمت به عنوان هیئت مدیره مدرسه جمهور در سال 2016 زمانی که سربازان دولت اول بررسی کارمایکل.

مورفی گفت: هیئت مدیره بود نه در مورد شکایت یا بررسی است. “من می خواهم بدانید چرا جهنم او نبود اخراج,” او گفت:.

مورد کاریزماتیک بتل مدیر مدرسه در رشته های روستایی آلاسکا مربیان متهم به سوء استفاده جنسی دانش آموزان است. نسل قبل از کودکان در منطقه سوء استفاده رنج می برد در بازدید از کشیش های کاتولیک بسیاری از آنها مشغول به کار در روستا و منطقه ای schoolhouses. به طور جداگانه بومی آلاسکا دانش آموزان از منطقه کنده شد از خانه های خود و حمل به مدارس شبانه روزی که در آن برخی از مورد آزار قرار گرفته بودند و بسیاری از مجازات برای زبان بومی خود زبان است.

غربی آلاسکا حساب برای تنها 10 درصد از دولت جمعیت اما 40 درصد از تمام مربیان تحریم برای سوء رفتار جنسی با دانش آموزان بیش از دهه گذشته یک تحلیل روزانه, اخبار, ProPublica و KYUK پیدا کرده است.

دیگر مجرم نایافته و یا مانند کارمایکل داده می شود فرصت پس از احتمال وجود آلاسکا قوانین و اخلاق کدهای اجازه می دهد که یک دولت قانونی هیئت مدیره به حالت تعلیق و یا حذف هر معلم است که نشان می دهد نشانه هایی از مشاهده دانش آموزان به عنوان اهداف جنسی.

کارمایکل در دسامبر. 20 التماس کرد گناه نیست به فدرال به اتهام اقدام به زور و ترفند جزئی در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و اقدام به انتقال مواد زشت و ناپسند به جزئی. در ماه آوریل او التماس کرد گناه نیست به دولت جداگانه به اتهام سوء استفاده جنسی از یک جزئی. کارمایکل را وکیل مدافع گفت که او تا به حال هیچ نظر برای این داستان.

پدر و مادر دو دختر که ادعا اصل تعرض آنها در زمینه کت و شلوار در برابر منطقه در دادگاه های ایالتی در بتهل. در پاسخ به کت و شلوار مدرسه منطقه نوشت که هیچ سوء استفاده جنسی از دختران توسط کارمایکل رخ داده است.

بازگشت در ماه دسامبر ساعت پس از FBI دستبند کارمایکل پایین تر Kuskokwim سرپرست منطقه مدرسه دن واکر گفت: یک خبرنگار او تا به حال هیچ دانش از هر گونه نگرانی در مورد اصل.

پرسید که چگونه او می توانست گفت که با توجه به قبل از اتهامات علیه کارمایکل واکر در بیانیه ای گفت: در هفته گذشته: “دو بار LKSD بررسی حقایق و دیدم هیچ چیز قرار داده است که یک کودک در معرض خطر است. نه تنها من نه آن آینده من بر این باور نیست که افرادی که مشغول به کار به طور مستقیم با کارمایکل آن را دیدم اومده یا نه.”

“فوق العاده محبوب اصلی”

در حال حاضر 55, کارمایکل وارد بتل در سال 2014 پس از کار برای حدود 15 سال در دو کوچک در نزدیکی روستاهای ساحلی در لبه دریای برینگ.

پدر و مادر می گویند او بزرگ اجتماعی ، پر انرژی و با صدای بلند و خروجی.

“لطفا آگاه باشید که کارمایکل شده بود فوق العاده محبوب اصلی با دانش آموزان بود و شهرت به عنوان یک اصل” واکر نوشت: در بیانیه ای برای این داستان. “او نوع از کسی که تا به حال شهرت خم شدن به عقب کمک به مردم است. کارمایکل بود احترام توسط دانش آموزان.”

در بتل روستاییان از ده ها تن از جوامع اطراف آن می رسند و در طول سال توسط هواپیما های کوچک قایق و یا در زمستان رانندگی رودخانه یخ زده به فروشگاه برای مواد غذایی. کارمایکل نظارت دانش آموزان و کارکنان در Gladys یونگ ابتدایی با ثبت 330 کودکان از سوم تا ششم ابتدایی. که در مورد به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان کل جمعیت این روستا که در آن او کار می کرد قبل از تغییر شغل.

با سورتمه حمل کردن سگ مسابقه طرفداران جمع آوری در بتل آلاسکا در ماه ژانویه است. (کتی بسیل/KYUK)

اما او نگه داشته و یک چشم و در حداقل یکی از شاگردان سابق ایجاد کرد دانش آموزان پس از حرکت دولت, جنایی, اتهام می گویند. زمانی که دختر و سپس 14 ارسال شده در یک عکاسی از خود به Facebook در ماه ژانویه سال 2016 کارمایکل تصویر را دیدم و messaged او بر روی پلت فرم.

“عشق آن خوش مزه لب های قرمز خود را در مشخصات عکس : -),” او نوشت: از بتل. این دو شروع به چت.

کارمایکل به نام دختر نام حیوان خانگی. “شیرینی” “خوشگلی,” “عزیزم” “مامانی,” “دختر” “دختر” “زیبا” و “یار.”

او به طعنه او در مورد اینکه در اواخر شب.

“من می دانم که شما و خود را در راه های شیطان به (sic) خوبی :-),” او نوشت: با توجه به شارژ اسناد و مدارک. “شما نمی توانید فرار من همه از دیدن چشم! :-)”

“خم شما بیش از من زانو و whackkk! :),” اصل نوشت.

مادر دختر را دیدم که ارز چند هفته بعد زنگ زد و سربازان دولت. چرا او خواسته بود فرزند او دریافت پیام از یک مدیر مدرسه, صحبت کردن در مورد دخترش لب و دهان و راه های, در کونی?

جنایی شکایت در دادگاه دولت توصیف آنچه اتفاق افتاده است.

در عرض چند هفته از Facebook ارز, دولت, سربازان و کارکنان برای یک کودک حمایت مرکز پرواز از بتل به روستا به بررسی.

در 15 مارس سال 2016 troopers ملاقات با معاون سرپرست برای کاهش Kuskokwim مدرسه منطقه کارلتون antonio figueiredo و به او گفت در مورد تحقیقات جنایی را به بتل مدیر مدرسه ابتدایی. در این دوره این منطقه قرار داده شده کارمایکل در پرداخت مرخصی اداری به دلیل تحقیقات یک وکیل منطقه بعد گفت KYUK.

(در پاسخ به سوالات سرپرست نمی گویند چه مدت کارمایکل قرار داده شد در مرخصی در طول سال 2016 سپاهی بررسی با استناد به جریان دعوی در دادگاه.)

اما اتهامات به تازگی ثبت شده توسط دولت دادستان باید کمک به پر کردن در برخی از جزئیات در مورد آنچه که گفته شد. سربازان مواجه کارمایکل در دفتر خود در Gladys یونگ ابتدایی. مدیر گفت: “پشیمان جمله بندی است که او استفاده می شود” و گفت: سربازان او شده است می خواهم دارو زمانی که او messaged دختر. او تا به حال به معنای هر گونه آسیب برساند اما او آموخته و درس را متوقف خواهد کرد “Facebooking” با دانش آموزان او وعده داده شده.

واکر سرپرست گفت: کارمایکل شده بود در تایید مرخصی استعلاجی در لنگرگاه زمانی که او شروع, چت آنلاین, چت با دختر.

“در حالی که ما کاملا مختل زمانی که ما شاهد متون ما نیست اطلاعات که دختر بود در هر گونه خطر,” او گفت:. واکر گفت که او به نام کارمایکل به دفتر خود را در زمان و کارمایکل بستری برای ارسال پیام اما ادعا کرد قضاوت او شده بود دچار اختلال با دارو.

هنوز LKSD دستیار سرپرست نگران بود به اندازه کافی به درخواست که سربازان دست گرفتن کارمایکل کار لپ تاپ و آی پد و جستجو در آنها امکان پورنوگرافی کودکان. کارآگاهان دریافتند هیچ غیر قانونی تصاویر اما تایید کارمایکل حال ارسال این پیام خواستار آنها را “به وضوح نامناسب و در مورد.”

اصل بود و نه متهم به جرم و جنایت از آنجا که با توجه به بیانیه ای که توسط مدرسه منطقه سربازان در زمان را پیدا شواهدی وجود دارد که او به صراحت بینی کودک ،

معلوم نیست اگر چه, چرا بررسی نمی اکشن ماشه در برابر مجوز خود را. هر گونه اتهام جنسی رفتار نسبت به یک دانش آموز یا اخیر دانش آموز می تواند هزینه یک مربی کار خود را.

“آستانه بسیار پایین برای حفاظت از دانش آموزان در کلاس درس از در دادگاه جنایی” گفت: ملودی مان, مدیر اجرایی برای آموزش استانداردهای کمیسیون.

نرخ بالای سوء رفتار جنسی

زبان شناسان گفته اند قریب به اتفاق Yukon-Kuskokwim دلتا که در آن کارمایکل مشغول به کار است که یکی از تنها مکان در دولت که در آن کودکان بومی آلاسکا هنوز رشد صحبت به زبان مادری. ایجاد کرد و رهبران قبیله ای در اینجا باید رهبری مبارزه برای ماهیگیری حقوق برابر بودجه مدارس و امنیت عمومی.

آلاسکا Yukon-Kuskokwim دلتا از جمله بتل بالا یکی از تنها مکان در دولت که در آن کودکان بومی آلاسکا هنوز رشد صحبت به زبان مادری. (کتی بسیل/KYUK)

وقتی آلاسکا وزارت امنیت عمومی در مقایسه با تجاوز جنسی نرخ در سراسر کشور را شامل riverfed روستاهای دلتا یخی قطب شمال روستا از شمال و دریا نوردی Aleutian جزیره جوامع به عنوان یک منطقه با برچسب غربی آلاسکا است. بیشتر معلمان به اتهام سوء رفتار جنسی در اینجا سرانه بیش از هر منطقه دیگر.

شایع ترین قربانی سوء استفاده جنسی یک دختر 15 ساله, دختر, ایمنی عمومی وزارت می گوید و او تقریبا همیشه صید توسط کسی که او می داند.

در Tuluksak در 35 مایلی upriver از بتل کوچک محلی منطقه مدرسه موافقت به پرداخت 2 میلیون دلار در سال 2014 به خانواده ها نه که گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط یک فروشگاه ، به سرخوردگی بسیاری در آره’ik روستای 361 معلم, Martin A. بومن بود هرگز با جرم, اما خود را تسلیم گواهی تدریس در 2015, نوشته,, “من درک می کنم که افشای خود و نامناسب اتوبوس دانش آموزان دختر در حالی که در یک محل اقامت تخطی از منشور اخلاقی از آموزش و پرورش حرفه و زمینه را برای لغو.”

دو سال پس از آن ایالت آلاسکا سربازان در بر داشت 2,000 تصاویر پورنوگرافی کودکان در کار با لپ تاپ از دیگر Tuluksak, معلم, ژان پل داگلاس. او التماس کرد گناه را به جنایت و از دست او مجوز آموزش در سال 2018 است.

حدود 150 مایل downriver از Tuluksak که در آن گسترده و آهسته Kuskokwim yawns باز به Kuskokwim خلیج است روستای Kwigillingok جمعیت 374. وجود دارد بتل دادستان متهم سابقه و زبان معلم هنر با سوء استفاده جنسی از یک 15 ساله دانش آموز در سال 2015.

معلم, مایکل Wier سپس 31, را تکذیب کرد تخلف اما التماس کرد گناه را به کمتر اتهام آزار و اذیت. او برای همان مدرسه سرپرست واکر به عنوان کارمایکل را انجام داد. (Wier خود را تسلیم مجوز آموزش.)

منطقه کارکنان و معلمان آموزش دیده برای گزارش نگرانی واکر گفت: اخبار روزانه ،

“ما او را در مرخصی اداری بلافاصله” واکر گفت: از Kwigillingok معلم. “بدیهی است که ما را که بسیار جدی است.”

در آلاسکا و در جای دیگر معلمان و مديران در پاسخ به مقامات. پلیس به بررسی گزارش از سوء استفاده جنسی و اگر دادستان این باور وجود دارد که شواهد کافی برای برنده شدن در دادگاه اتهامات جنایی در حال ثبت در دادگاه های ایالتی.

اما مربیان نیز باید نگه آموزشی معتبر و یا مدیر مدرسه, گواهی به کار در دولت است که مجوز می تواند گرفته شده برای رفتار که ممکن است کیفری است اما غیر اخلاقی برای کسی است که قدرت و دسترسی به کودکان است.

تحت آلاسکا قانون ممنوع “رفتار جنسی” بین معلمان و دانش آموزان است که به طور گسترده تعریف شده و شامل خیلی بیشتر از فیزیکی و سوء استفاده جنسی. اخلاق و قوانین وزارت امور خارجه معلمان نمی تواند بگوید که کودکان صریح جوک و داستان نوشتن مخ زن, پیام شرکت در “جنسی شوخی یا اذیت کردن” و یا حتی “innuendos جنسی و یا نظرات با دوسر.”

مربیان که آگاه است که یکی دیگر از معلم یا مدیر شکسته است این قوانین باید گزارش تخلف به حرفه ای آموزش شیوه های کمیسیون. نظارتی هیئت مدیره می تواند رای به تعلیق و یا لغو مربی کار مجوز — حتی اگر هیچ پرونده جنایی است که تا کنون واصل شده است.

در مورد کارمایکل دوم شکایت ظاهر فقط دو سال پس از troopers بررسی پیام های خود را به یک دختر 14 ساله به دختر. این بار قربانی جوانتر بود. و این دختر گفت: او تا به حال شروع به لمس است.

دوم اتهام علیه کارمایکل

در اوایل سال 2018 an 11-year-old کودک به او گفت مادر که کارمایکل “نگاه کردن در سینه او و سپس لمس کردن سینه های خود را با دست خود.”

دانش آموز گفت: اصل و سپس لبخند زد و راه می رفت به همان جایی که دو سال قبل به او وعده داده شده رئیس خود را و سربازان دولت است که او نمی خواهد ارسال پیام های نامناسب برای دانش آموزان است.

Gladys یونگ ابتدایی مدرسه که مدیر سابق شده است متهم به سوء استفاده جنسی از یک جزئی و دیگر جرائم مربوط به کودکان است. (کتی بسیل/KYUK)

بتل پلیس آموخته از برخورد on Feb. 12 به دست آمده و یک حکم است که اجازه محققان برای ضبط یک تماس تلفنی بین دختر دوم و کارمایکل.

در تماس با مادر مواجه Carmichal در مورد اتوبوس. اصل او گفت: “احتمالا شوخی و کشتی کج بچه ها.” هر گونه لمس شده اند باید یک حادثه است.

دو هفته بعد پایین تر Kuskokwim مدرسه مدیر منطقه ملاقات با اجرای قانون در مورد اتهامات علیه کارمایکل برای دومین بار در دو سال است. این بار به جای سربازان دولت آن بتل رئیس پلیس. به جای دستیار سرپرست پلیس ملاقات به طور مستقیم با واکر, سرپرست, به بحث در مورد رسیدگی به کارمایکل به اتهام دست زدن به یک دانش آموز ،

کارمایکل شد یک بار دیگر قرار داده شده در پرداخت را ترک کنند. اصل بار دیگر به او گفت که این اتهامات بودند همه یک سوء تفاهم است. زمان مدرسه عضو هیئت مدیره Wassillie دلپذیر گفت: منطقه مدرسه نمی اطلاع هیئت مدیره از این تحقیق یا نه.

واکر گفت که منطقه مورد بررسی شکایت و chalked آن را به یک اشتباه است. یک “interscholastic رویداد ورزشی” بوده و جریان در مدرسه در زمان بازدید از ورزشکاران در حال حرکت بودند کیسه های خود را به کارمایکل ،

به عنوان بخشی از منطقه بررسی این دختر خواسته شده بود به reenact چه اتفاقی افتاده است و او نشان داد که چگونه کارمایکل شده بود نوسانی خود دست و پشت دست خود خار در برابر او “جارو تا از معده او به قفسه سینه خود را به عنوان او راه می رفت از طریق درب” واکر نوشت.

بتل پلیس باور نمی آنها تا به حال به اندازه کافی شواهد و مدارک به پرونده اتهامات اصلی در زمان اقدام رئیس پلیس امی دیویس بعد گفت KYUK. کارمایکل بازگشت به کار در عرض سه هفته.

آن را نامشخص و منطقه مدرسه در آوریل 23 حاضر به گفتن نیست که آیا مدرسه منطقه گزارش 2016 و 2018 اتهام سوء رفتار جنسی به دولت نظارتی هیئت مدیره. اکثر بتل پدر و مادر می دانستم که هیچ چیز از هم صادق است.

یک منطقه با سابقه سوء استفاده

هنگامی که یک مدرسه در منطقه نتواند برای محافظت از دانش آموزان از درنده کارکنان آن می توانید به میلیون ها هزینه.

یکی از بتل مبتنی بر وکلای مدافع که در زمینه کارمایکل طرح دعوی در دادگاه به تازگی برنده $12.6 میلیون دلار حل و فصل و عذرخواهی از دیگر غربی آلاسکا, منطقه مدرسه.

در آن صورت نه دختران — 6 درصد از جمعیت محلی — آنان را مورد آزار جنسی توسط یک معلم در جامعه کوچک ولز. مانند روستاها که در آن کارمایکل مشغول به کار اولیه خود را در آلاسکا حرفه ولز استوار در سواحل یخ زده دریای برینگ ساحل. این روستا از 150 نفر است و نزدیک به روسیه نسبت به هر گونه عمده آلاسکا شهر.

در این دوره از اجباری شستن دست این روستا در یک لیست طولانی از آلاسکا جوامع که هنوز در انتظار برای لوله کشی داخل ساختمان و اکثر ساختمان ها بدون آب در حال اجرا. مدرسه یک استثنا است.

همانطور که در بسیاری از آلاسکا روستاها است که تنها می توان با هواپیما schoolhouse دو برابر به عنوان یک مرکز جامعه یک منبع قابل اعتماد از Wi-Fi و به طور منظم صبحانه و ناهار و خدمات. (بیش از یک سوم از جمعیت زیر خط فقر.) وجود دارد دیرین معلم مشاور منطقه ای و متخصص فن آموس Oxereok اعتراف به دو فقره سوء استفاده جنسی از یک جزئی.

“او تعرض یک نسل کامل در این روستا است. هر جمله اجازه آموس نمی آمد تا کنون با هر جوان کودکان و نوجوانان” یکی ولز ساکن شهادت در سال 2018 صدور حکم با توجه به Nome قطعه.

مدنی مورد بعد آمد. پدر و مادر و شهادت قربانیان این Nome-بر اساس برینگ تنگه مدرسه منطقه دانست Oxerok را هدف قرار داده بود دانش آموزان برای سال. یک خانواده گفت: سه نفر از دختران خود را به حال شده است در میان قربانیان است.

“از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من متفاوت بود و من امن” یک قربانی شهادت در فوریه 2019 شنوایی در Nome, روزنامه وجود دارد گزارش شده است. “من می ترسم که او من را لمس کرد.”

به عنوان بخشی از حل و فصل تنگه برینگ مدرسه منطقه توافق کردند به آموزش کارکنان به نقطه علائم هشدار دهنده است که یک شخص مربی ممکن است حیوان مورد مراقبت از یک کودک برای سوء استفاده.

در آلاسکا شکست توسط برخی از مدارس برای محافظت از دانش آموزان می آید در همان مناطق که در آن یسوعیان مورد آزار جنسی کودکان با مصونیت از مجازات در 1950s, ’60s و 70s. برخی از کشیش مشغول به کار در مدارس یا منطقه ای مدارس شبانه روزی. موجی از پرونده های حقوقی در آغاز 2000s ورشکست اسقف نشین از فیربنکس. یک طرح دعوی در دادگاه آورده 110 غربی آلاسکا قربانیان حل و فصل 50 میلیون دلار در سال 2007.

مدرسه وکلای مدافع که تحقیقات سوء رفتار جنسی می گویند مناطق را بسیار به یاد بگیرند که چگونه از کلیساها و سنن و اوایل سوء استفاده از موارد. برای کلیساها دستور غذا برای شکست غفلت به آموزش کارکنان در مورد درنده رفتارهای غریزی در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر موارد نقض حقوق بشر که نازل شده و “غلط اعتماد در افرادی که نباید اعتماد شده اند با شانس دوم” با توجه به تحقیقات ارائه شده در سال 2016 مدرسه قانون عمل سمینار در پورتلند اورگان است.

برنامه های آموزشی برای تنگه برینگ مدرسه منطقه می گوید وجود دارد نشانه های ثبتشده است که گاهی اوقات قبل از سوء استفاده از دانش آموزان: یک فرد بالغ دوست یک کودک باعث می شود کودک فکر می کنم او یک اتصال خاص به بزرگسالان است. درنده هدف این است که برای کاهش طبیعی کودک کمرویی و تنظیم صحنه برای سوء استفاده فیزیکی.

این بتل مبتنی بر مدرسه منطقه که در آن کارمایکل آثار نیز آموزش کارکنان به سازمان دیده بان به صورت بالقوه نشانه هایی از سوء سرپرست روز دوشنبه گفت:.

“آموزش با نام تجاری جدید به آلاسکا و جدید به بسیاری از کشورهای دیگر در کشور” واکر نوشت.

“او بسیار ماهر در نظافت مردم”

هنگامی که یک سوم قربانی در مورد شکایت کریس کارمایکل رفتار او توضیح داده بود که کتاب “نظافت” با توجه به راهنمای آموزشی.

شرح داده شده در اتهامات جنایی به عنوان “قربانی C” او یک هفتم که به تازگی فارغ التحصیل از کارمایکل را در مدرسه ابتدایی. او نشان داد که در همان مدرسه سال کارمایکل متهم شده بود از دست زدن به یک دختر 11 ساله سینه او نیز شده بود کورمالی, سینه او در مدرسه پستو و در دفتر خود.

او به او گفت که او دوست داشت برای انتخاب مناطق که در آن او دیده نمی شود توسط دوربین های امنیتی, او گفت:.

بتل پلیس آموخته از قربانی جدید در ماه ژوئن سال 2019 در اطراف همان زمان وزارت امور خارجه آموزش و پرورش تجدید کارمایکل گواهی اشتغال به کار به عنوان یک مدیر مدرسه برای پنج سال دیگر.

این بار محققان را ندارد اطلاعات خود را به منطقه مدرسه که تا به حال نگه داشته کارمایکل در این کار پس از هر یک از قبل تحقیقات. به جای بتل پلیس بی سر و صدا همکاری با ماموران اف بی آی مستقر در لنگرگاه برای راه اندازی یک undercover نیش.

دختر گفت: محققان که کارمایکل به حال دوست خود را به عنوان دانش آموز خود را بین سوم و ششم ابتدایی و باقی ماند و پس از او فارغ التحصیل مدرسه ابتدایی. او در کلاس هفتم بود زمانی که او شروع به فشردن سینه و بالای ران او گفت:.

“این دست معمولا بعد رخ داده است در بعد از ظهر پس از معلمان و کارکنان به خانه رفته بودند:” دولت به اتهام جنایت علیه کارمایکل می گویند. اصل به دختر شماره تلفن همراه خود را. او از او خواست تا او را “پدر” و برای حفظ ارتباط خود را مخفی.

مادر دختر گفت: پلیس کارمایکل تا به حال ساخته شده است یک عادت دادن دختر و خانواده اش هدیه از جمله یک پادشاه به اندازه تخت و رنگ.

بتل پدر و مادر مریم Peltola سابق مجلس دولت که کودکان درگیر هستند در این مورد گفت: کارمایکل یک بار خرید هدیه برای خود کلاس پنجم دختر. Peltola احساس ناراحت کننده در مورد ارائه, او گفت:.

“من فکر می کنم که او بسیار ماهر در نظافت مردم” Peltola گفت. “هدیه کوچک مانند است که من فکر می کنم شدند و هموار کردن راه است.”

به منظور تعیین اگر کارمایکل برای پرداخت هدیه خود را با استفاده از منطقه مدرسه کارت اعتباری و یا اگر او تا به حال سفر در مدرسه-پرداخت سفرهای خارج از شهر با دانش آموزان, اخبار روزانه و KYUK درخواست کارمایکل را صرف ثبت آغاز Jan. 1, 2014. در پاسخ به این منطقه گفت: این امر تنها با ارائه اطلاعات اگر اتاق های خبر پرداخت $1,700 در تحقیقات هزینه. (اتاق های خبر کاهش یافته است به انجام این کار هستند و جذاب هزینه.)

همان روز به اتاق های خبر ساخته شده است که درخواست به منطقه فعلی Gladys یونگ ابتدایی اصلی جاشوا گیل بود که مدیر پرسنل در هنگام کارمایکل هنوز اصل با ارسال یک ایمیل به مشاوره اعضای هیئت مدیره مدرسه گفتن آنها را به نگه داشتن آرام.

“بهترین جواب است ‘بدون نظر'” گیل نوشت. “لطفا اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه سوال.”

به جای پیروی از ولایت عزل یکی از اعضای هیئت مدیره Dalarie پیترز استعفا داد.

“شفافیت چیزی که واقعا برای من مهم و با که مانع اصلی وجود دارد, من فقط احساس می کنم مثل من می تواند در خدمت این مردم که به من رای دادند,” پطرس گفت.

پیترز می گوید: ایمیل فقط آخرین مثال از مدرسه منطقه را تلاش برای پایان دادن به بحث های عمومی در مورد کارمایکل را ادعا كرده است ،

“آنها را نگه دارید همه چیز را به طوری hush-hush” پطرس گفت.

مخفی نیش و بازداشت

با سقوط 2019 سوم و نهایی رسیدگی به کارمایکل بود در مورد نشت به نمایش. بتل پلیس به دست آمده بود یکی دیگر از حکم جستجو و نما به عنوان یکی از کارمایکل را از دانش آموزان سابق شروع به چت آنلاین با مدیر مدرسه.

“IWU,” “IMU “ILU,” کارمایکل نوشت: در طول چت, باور او بود صحبت کردن با دختری که او گفت: groped او بارها و بارها در بتل مدرسه ابتدایی پستو. I want you miss you love you.

بعد اعتقاد به او پیام کوتاه 13 ساله پسر عموی سابق, دانشجو, کارمایکل پرسید که چه دختر تا به حال انجام شده از نظر جنسی با پسران و از او خواست اگر او تا به حال masturbated. او می خواهم masturbated فکر کردن در مورد او گفت.

حذف این پیام اصلی را هشدار می دهند.

در دسامبر. 2, 2019, an FBI agent نما به عنوان 13-year-old زنگ زد کارمایکل در یک تماس ضبط شده. اصلی خود می دانستند و پیام می تواند به دام او و به او گفت که او را مجبور به تظاهر او فکر او بود 18.

“همه ما کمی شیطان چیزهایی که ما انجام می دهند” کارمایکل گفت: در یک تماس ضبط شده. او معتقد بود که 13 ساله پدر نبود زندگی در خانه. زمانی که او شنیده ام او را پدر نبود در اطراف آن ساخته شده او را می خواهید به اتخاذ او, او گفت:.

“من دوست دارم شما دقیقا چگونه شما هستند و دقیقا چگونه شما هستند” گفت: Dec. 8 تماس های ثبت شده توسط محققان. “شما برای من است.”

او می تواند سفر به Anchorage به زودی, او گفت:. شاید آنها می تواند دیدار خواهد کرد.

آنها می تواند به بازار بروید با هم کارمایکل پیشنهاد شده و او می تواند تظاهر به دختر خود. آنها می توانند در فروشگاه راز ویکتوریا و سپس بازگشت به مرکز شهر انکوریج هتل که در آن او را با او.

در صریح جزئیات کارمایکل گفت: عامل هنوز هم باور او یک دختر 13 ساله در راه است که در آن او برنامه ریزی شده برای سوء استفاده جنسی ، در روزهای FBI مرتب برای کارمایکل سومین قربانی دختر او متهم است که با سوء استفاده در گنجه و در مدرسه ابتدایی برای ایجاد یک تماس ضبط شده خود را به اصلی.

به عنوان دختر برگزار شد یک حیوان پر شده و FBI گوش در کارمایکل به او گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار او در یک هتل در بتهل. او تا به حال به مراقب باشید زیرا او در حال تماشا بود, او گفت:. کسی از اداره پلیس سفر کرده بود او را پیش از آن در روز و به اعتقاد او پیام خود را به عنوان خوانده شده.

در واقع او گفت: شاید این دختر می تواند او ارسال یک پیام ادعا او را لمس کرده بود و سینه های خود را با تصادف به کمک به او را از مشکل. کارمایکل نمی خواهم برای رفتن به زندان و “قرار دادن او از طریق این مکان, تحقیر,” او گفت:.

هنگامی که تماس به پایان رسید, مقامات مواجه کارمایکل در بتل خانه و خواندن او حقوق خود را. او دستگیر شد و در حدود ساعت 1 صبح Dec. 11. در مصاحبه ای با اجرای قانون او اعتراف به داشتن یک جاذبه جنسی به کودکان است.

ساعت بعد, پس از بتل بیدار به اخبار خوب دوست اصلی دستگیر شده بود یک خبرنگار برای Bethel عمومی ایستگاه های رادیویی KYUK مصاحبه سرپرست منطقه واکر در مورد این مورد.

“ما blindsided آن” واکر گفت.”ما نمی هر گونه دانش قبلی که آنها انجام تحقیق و تفحص است.”

اف بی آی بود و در واقع نگهداری مخفی نیش از منطقه مدرسه. اما واکر در حال ملاقات با بتل پلیس دو سال پیش زمانی که 11 ساله گفت: اصل اتوبوس ، او مشغول به کار بود در منطقه مدرسه هنگامی که ایالت آلاسکا Troopers بررسی کارمایکل در سال 2016 دیدار با مقامات منطقه در مورد یافته های خود را و جستجو در کامپیوتر خود در منطقه را درخواست.

“شما تا به حال چیزی شنیده و نه از پلیس اما از اعضای جامعه و یا کارکنان و یا هر چیزی شبیه به آن ؟” خبرنگار پرسید. “شما شنیده ام چیزی در مورد کریس کارمایکل قبل از این حادثه?”

“ما نمی دانیم هر چیزی قبل از آن” واکر پاسخ داد.

در مواجهه با این تناقض آشکار واکر ایستاده بود خود را زودتر بیانات در مارس 8, بیانیه.

سرپرست گفت: او نمی تواند پاسخ به برخی سوالات در مورد کارمایکل به دلیل در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه. دو تا از کارمایکل را دانش آموزان سابق شکایت کرد در ماه دسامبر گفت: منطقه اجازه بدهید یونگ ابتدایی اصلی به سوء استفاده از آنها با وجود هشدارهای مکرر در مورد رفتار خود.

پدر و مادر استدلال می کنند که کاهش Kuskokwim School District “تا به حال یک وظیفه برای ورزش مناسب مراقبت در استخدام, حفظ و نگهداری و نظارت بر کارکنان خود را.”

منطقه رقابت کت و شلوار, رقیب که هیچ سوء استفاده رخ داده است.

در انتظار محاکمه در سوء استفاده جنسی از یک جزئی اتهامات کارمایکل را در جلسه بعدی قرار است در ماه ژوئن در بتهل.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im