ضد چین پیام کار نمی کند برای دموکرات ها در سال 2018 — و آن را نمی خواهد کار برای بایدن در حال حاضر

biden-anti-china-3-theintercept

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

تنها چند روز پس از کوبیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بازی گاه به گاه نژادپرستی و منظم بیگانه ستیزی” جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد آگهی بیش از آخر هفته را متهم به رئيس جمهور از داشتن “بیش از نورد چینی.” نه تنها تبلیغ darkly مدعی است “مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چینی 15 بار;” علاوه بر “ممنوعیت سفر او بالند مورد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه دهید در 40,000 مسافران از چین به امریکا پس از او آن را امضا کردند — نه دقیقا مهر و موم شده.”

بایدن را Sinophobic فریم است که نه تنها از نظر اخلاقی قابل سرزنش آن را نیز بد سیاست و بد سیاست های عمومی.

بایدن ضد چین فریم است که نه تنها از نظر اخلاقی قابل سرزنش آن را نیز بد سیاست و بد سیاست های عمومی. بیشتر چه, آن را نمی کند باید این راه: بایدن می تواند برنده بیش از رای دهندگان او را در تلاش برای گرفتن با فشار دادن سیاست هایی که ارائه پاسخ های واقعی برای مشکلات مردم در میان coronavirus بحران است.

بیایید به طور خلاصه با همین دلیل آن را از نظر اخلاقی اشتباه است. بایدن ضد چین پیام در حال آمدن است در زمانی که فاکس نیوز گزارش به عنوان واقعیت است که تئوری توطئه که ویروس “فرار از آزمایشگاه در ووهان”; anti-بهداشت عمومی neo-چای partiers در حال فریاد در پرستاران “رفتن به چین اگر شما می خواهید کمونیسم!”; و حملات نژادپرستانه علیه آمریکایی های آسیایی تبار در حال افزایش.

فقط به عنوان بد, تشدید تنش ها با چین حماقت. جان میلیون ها نفر در سراسر جهان بستگی به سطح بی سابقه ای از همبستگی بین المللی و به طور خاص قوی آمریکا و چین همکاری برای مبارزه با رمان coronavirus. چیدن مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از که می توانید کوه تهاجمی ترین مخالفت با “چینی ها” به شمار عظیم خطر بهداشت عمومی.

خطرات آن حتی ممکن است قابل فهم در سنگدلانه واقع گرانه راه به جز بایدن استراتژی حتی نمی باید به شایستگی از لحاظ سیاسی مصلحت. در واقع یکی دیگر از دموکرات سعی کردم این رویه در ملی 2018 نژاد و تلاش های او کاهش یافت و تخت: حزب دموکرات در حال حاضر-سابق ایالت ایندیانا Joe Donnelly, برنده نه تنها از ایندیانا 92 استان ها — و از دست رفته در این مسابقه به یک جمهوری خواه رقیب با 6 درصد و یا 150,000 رای.

تماشای بایدن سعی کنید به outflank مغلوب ساختن پیشی جستن با بیگانه ناسیونالیسم بلافاصله من به ارمغان آورد به 2018 زمانی که من در انجام کار سیاسی در ایندیانا است. یکی از پنجگانه از غرب میانه ایالات متحده است که تا به حال هر دو رای باراک اوباما و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن ایندیانا بود که در ابتدا برای ضد چینی سوء ظن و خشم. دولت تا به حال رنج می برد تحت اثرات ترکیبی از شرکت های صنعتی تغییر خود را از مراکز تولید به چین و کشاورزی فاجعه ناشی از اواخر ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. مانند بایدن در حال حاضر Donnelly با هدف بهره برداری از آن احساسات, نام تجاری خود را رقیب مایک براون یک تاجر که می خواهم به ارتباط با شرکت های چینی “چین مایک.”

هر چند Donnelly از دست مسابقه خود را از دست دادن استراتژی زندگی در تشکر در بخشی به یک کشور, پروژه, dark-پول گروه او تاسیس با همکار خود را بازنده مناظره داکوتای شمالی سابق دموکرات ایالت هایدی Heitkamp. گروه خود را ظاهرا با هدف کمک به دموکرات ها در ارتباط با رای دهندگان روستایی در میان آنها هم از دست داد.

تاپیک استراتژیک مشکل با Donnelly-بایدن استراتژی: آنها در حال رفتن برای اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان. یک سال 2017 دموکراسی صندوق پژوهش “پنج نوع از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” یافت می شود که گروه بندی شده توسط خود را در بالاترین اولویت مسائل مربوط به 20 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان آمریکایی “Preservationists” که سیاست توسط “یک nativist و ethnocultural مفهوم هویت آمریکایی.” این رای دهندگان که می تواند انگیزه قربانی “چینی” — اما آنها در حال حاضر سخن گفته است.

به عنوان اتان پل نوشت: برای کوئنسی موسسه مسئول Statecraft, “بایدن نیست ماهر به اندازه کافی به خارج-ملی آمریکا مهمترین ملی و خواهد تنها قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن به بیشتر ملتهب ضد آسیایی نژادپرستی است.”

2018 کنگره نژادها نه تنها ارائه هشدارهای به دموکرات ها آنها همچنین ارائه یک راه رو به جلو: اگر دموکرات ها می خواهند به پوست کردن هر گونه تهمت رای دهندگان آنها باید چشم پوشی آشکار و unflippable “آمریکا Preservationists” و به جای نگاه به آنچه که دموکراسی صندوق مطالعه به نام “ضد نخبگان.” این 19 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که در پاسخ به وعده های خود به “تخلیه باتلاق” و غیره. کسانی هستند که فقط تهمت حامیان با دو حزبی رای گیری پتانسیل به ما آموخته است که از راه Donnelly, Heitkamp و میسوری را بهداشت ، Claire McCaskill خود را از دست داده وقت مسابقه است.

2018 کنگره نژادها نه تنها ارائه هشدارهای به دموکرات ها. آنها همچنین ارائه یک راه رو به جلو است.

همان سال anti-نخبگان پوپولیسم اقتصادی رویکرد مورد علاقه اوهایو Sherrod قهوه ای و ویسکانسین را تمی بالدوین هر دو آنها برنده انتخاب مجدد, شانس خوبی در اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن میانه. نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد مدیکر برای همه و سبز جدید معامله اقتصادی پوپولیستی ایده های برتری همتراز بسیار گسترده محبوب است. در واقع بایدن را مغبون رقیب دیابت برنی ساندرز سیاستمدار نزدیک ترین ارتباط را با هر دو به طور مداوم outpolled مغلوب ساختن پیشی جستن در میان مستقل توسط یک حاشیه از رقبای خود برای نامزدی حزب دموکرات.

کامل بویژه برای حمایت از این سیاست ها نیاز به ساندرز تمایل به دشمنان قدرتمند منافع شرکت های بزرگ است که بهره مندی از سیستم فعلی: سلامت, بیمه و شرکت های دارویی و سوخت های فسیلی و شرکت های بزرگ صنایع کشاورزی.

از سوی دیگر وجود دارد distressingly کمی نشان می دهد که بایدن را معکوس خود را decadeslong سابقه روابط دوستانه با ثروتمند کلاس و شرکت های بزرگ لابی و شروع به در حال اجرا در مخالفت با نخبگان. بلکه خود را بیش از مدت طولانی فعالیت سیاسی بایدن بارها گرفته شده البته او عازم حالا ردی از مواضع به حق جمهوری خواهان — در مورد مسائل از امنیت اجتماعی و کیفری مجازات است.

اشتباه نکنید هر چند: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گناه در این مورد از انبوه کشنده سهل انگاری جنایی است که کاملا قادر به موفقیت منحرف مسئولیت با تکیه بر نژادپرستانه قربانی. انتخاب, پیام, استراتژی است که تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن غالب قاب قرار می دهد بایدن در یک روایت نقطه ضعف است.

در ضمن توده های مردم به وضوح می توانید ببینید که بر روی سطح سیاره ما همه در این با هم برای هر یک از ما به امن ما باید به همه منابع مان را به روی ما چالش های مشترک. در عوض ما در مواجهه با یک انتخابات فاقد یک نامزد رقابت برای ما رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im