آمریکایی تخلیه از چین شد و قرنطینه در CDC سفارشات و سپس یک لایحه برای آن

یک مرد آمریکایی که تخلیه توسط وزارت امور خارجه از ووهان چین — که در آن پدر در قانون درگذشت coronavirus این ماه — بود مجبور به پرداخت $2,200 برای پرواز و صورتحساب توسط یک سان دیگو بیمارستان برای شش روز او و دختر خود را صرف در قرنطینه اجباری وجود دارد پس منظور از CDC.

فرانک Wucinski که زندگی و کار در چین در 15 سال گفت: در مصاحبه روز جمعه که او آگاه بود که او سوار تبدیل هواپیمای باری در ووهان با سه سال Annabel که او را مجبور به بازپرداخت دولت ایالات متحده به صورت شیب دار هزینه پرواز. اما پس از آنها هر دو آزمایش منفی برای این ویروس و منتشر شد از Rady بیمارستان کودکان در سن دیگو Wucinski شوکه شده بود برای دریافت یک لایحه برای دولت موظف به اقامت وجود دارد.

چرا که او با این نسخهها کار برای یک سازمان فرهنگی در چین Wucinski دارای بیمه درمانی وجود دارد که پوشش هزینه های در ایالات متحده او علنی این لایحه در یک GoFundMe صفحه وی راه اندازی این ماه برای کمک به جزر و مد او را تا او را دوباره به دسترسی به حساب بانکی خود در چین است. بانک خود را تنها مسائل یک کارت در هر خانواده Wucinski گفت و او مجبور به ترک آن با همسرش, Li, که ماندند در ووهان برای مراقبت از پدر او. لی که یک شهروند چینی نیز قرارداد این ویروس است اما در حال حاضر به صورت کامل بازیابی Wucinski گفت. هنوز هم او همچنان سرگردان در ووهان و قادر خواهد بود برای پیوستن به شوهرش و دختر تا زمانی که مستند به سرعت گسترش ویروس برداشته شده است.

پس از Wucinski جلب توجه به این لایحه بن Metcalf سخنگوی بیمارستان به تایید رهگیری روز جمعه که از آن صادر شد اما گفته است که فرستاده شده به Wucinski در خطا. این بیمارستان در ابتدا مشکل رسیدن به Wucinski به اجازه دهید او را می دانم که او نمی خواهد که به پرداخت صورتحساب اما Metcalf گفت که این بیمارستان را درخواست دولت فدرال برای پرداخت قرنطینه دستور CDC.

این حادثه برجسته چگونه دولت آمریکا در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس مانند تلاش برای مهار یک پتانسیل coronavirus اپیدمی می تواند معلول با تکیه بر یک سیستم ساخته شده در اطراف بیمارستان های خصوصی و انتفاعی بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان. ماه گذشته یک مرد در میامی که در بازگشت از یک سفر کاری به چین احساس بیمار به یک بیمارستان برای آزمایش coronavirus. آزمون برگشتم منفی اما خود را بالا معافیت بیمه بهداشت و درمان ارائه دهنده به او گفت او را مجبور به پرداخت حداقل $1,400 از میامی هرالد در گزارش و ارائه سه سال از سوابق پزشکی خود را به اثبات که آنفولانزا او بود و نه مربوط به وضعیت موجود. بدون تولید سوابق او را مدیون $3,270 برای گرفتن تست شده است.

CDC botched تست برای یکی دیگر از مهاجر بود که در قرنطینه در همان بیمارستان به عنوان Wucinskis. آن زن آزاد شد پس از آزمایش منفی برای coronavirus اما تا به حال به نقل مکان کرد به قرنطینه پس از CDC کشف کرد که خود نمونه بوده است mislabelled و او باید این ویروس است که در حال حاضر به نام COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی است.

Wucinski بود دشوار است برای رسیدن به روز جمعه در بخشی از آنجا که او با بمباران snarky پیام در توییتر پس از حضور در رادیو فردا. در طول مصاحبه با فاکس Wucinski سرفه و در زمان نوشیدن از یک بطری آب او را با دختر خود را که منجر به سیل انتقادات در شبکه های اجتماعی از مردم است که به نظر می رسد غافل است که هر دو تست منفی برای کوروناویروس.

Wucinski گفت: رهگیری که او بیشتر در رابطه با هزینه های بالای تامین بیمه درمانی برای خود و دختر خود را در طول اضطراری اقامت با خانواده در پنسیلوانیا از با heckling در توییتر. هنوز هم او در زمان یک دقیقه صبح جمعه به پاسخ یک نظر ارسال می شود راه خود را به عنوان خوانده شده: “مطمئن شوید که همه ما رای بنابراین ما نیازی به crowdfund فقط قادر به پرداخت برای مراقبت های اولیه بهداشتی.”

CDC و وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما وال استریت ژورنال در ماه گذشته گزارش کرد که آمریکایی ها تخلیه از چین مورد نیاز خواهد بود “به ثبت سفته برای هزینه های پرواز است که انتظار می رود بسیاری از موارد قیمت یک پرواز تجاری از چین به آمریکا”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo افتخار این هفته در مورد آنچه که او به نام “آمریکا در جهان پیشرو در واکنش به شیوع کروناویروس نه تنها در خانه بلکه در خارج از کشور نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>