Ctq ثابت می کند که او را در اینجا به ماندن

رک و پوست کنده آن را کمی تکان دهنده در جلسه ایان Headon در یک ctq رالی آخر هفته گذشته. در یک مدرسه راهنمایی در Nashua, New Hampshire, فقط ساعت پس از افزایش رسانه های عزیزم پیت Buttigieg برگزار شده بود خود تجمع در دبیرستان در Nashua, ميانسال ایرلندی به حال سفر در سراسر اقیانوس را ببینید … یک مردمی کلیشه-slinging پیاده روی-مادر-شوخی سناتور از ایالت مینه سوتا?

Headon در حال تماشا Klobuchar در دیوان عالی کشور تایید جلسات دادگستری برت Kavanaugh و آمد دور تحت تاثیر قرار به اندازه کافی برای ورود به تلفن بانک از برفی, New Hampshire در این آخر هفته. “به نظر من از تمام دموکراتیک نامزدها در حال حاضر او خواهد بود که بهترین رئیس جمهورگفت: فشردن این کلمات با لهجه تاکید یک توپ استرس. “او حق خلق و خوی. او می تواند صحبت می کنند به میانه آمریکا است. و او تنها کسی است که دارای چقرمگی و فولاد به رئیس جمهور شود.”

چه بیشتر در ایجاد سیاست punditry کلاس و رای گیری صنعت نمی تواند ببینید روشن بود به Headon حتی از ایرلند. و در روز سه شنبه Klobuchar نشان داد که ترکیبی از جذابیت و شن — او را از بیخ و بن سخنرانی های اغلب آشغال با چامه به هر دو — است که به طور بالقوه یک برنده در یک اولیه هنوز در حال جستجو برای یک متوسط پرچمدار.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس است که مردم در وسط افرادی که تا به حال به اندازه کافی از نام-تماس و گل-slinging کسی را برای رای دادن در ماه نوامبر” Klobuchar گفت: در کنکورد در شادی یک مقام سوم سخنرانی به عنوان شما پیدا کردن جایی که او تبلیغ یک کمپین است که به مبارزه طلبیده شانس.

او دارای اعتماد به نفس, حس شوخ طبعی, و من فکر می کنم او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

جین پرات Klobuchar حامی

مطمئن دیابت برنی ساندرز آمد با پیروزی کلی. رفتن به شب, پیش بینی OZY منحصر به فرد مدل پيش بيني انجام شده در همکاری با جمهوری شرکت مشاوره 0ptimus و انتخابات-نتایج شرکت تصمیم میز HQ پیش بینی کرده بود ساندرز برنده خواهد بود — و نیز او را به عنوان مورد علاقه به طور کلی به نفع نامزدی او در مورد 20 درصد شانس برای برنده شدن اکثریت نمایندگان: این تعداد به زودی افزایش می یابد با بالا پایان در گرانیت دولت است.

هنوز هم که اوایل تسلط از دموکراتیک سوسیالیستی فرستاده است برخی از دموکرات ها تقلا برای یک مرکز-چپ فویل. جو بایدن کمپین اتحاد از هم جدا افتاده با معاون رئیس جمهور سابق در حال فرار برای آنچه که او امیدوار هستند آب و هوای دوستانه در کارولینای جنوبی به جای شاهد دست اول خود را پنجم پایان در نیوهمپشایر. Buttigieg پس از برنده ترین نمایندگان در آیووا و در پایان دوم اینجا می تواند جایگزین بایدن — اما بعدی خود را-به-هیچ چیز حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار بسیاری از رای دهندگان سوال که آیا مبارزات انتخاباتی خود را برای زنده ماندن هنگامی که آن را در پشت برگ برف-سفید متحده است.

که برگ Klobuchar به عنوان آخرین و بزرگترین در میانه امید (حداقل تا زمانی که سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار جنگ قفسه سینه ضربات فوق العاده روز سه شنبه در مه). و 59 ساله سابق دادستان “دختر یک معلم و یک newspaperman” و “نوه آهن کارگر” را به عنوان او را دوست دارد برای گفتن جمعیت یک مورد واقعی را در حال حاضر. پس از اتمام با حدود 20 درصد از رای نه چندان دور در پشت Buttigieg, دخالت بایدن و سناتور. الیزابت وارن به محل سوم — او آماده است برای سرمایه گذاری. می تواند Klobucharm تهاجمی ترکیبی از “اجماع سازی گرایی و گاهی اوقات-مسخره سبک” به عنوان OZY توصیف آن در سال 2014 پیروز?

“او دارای تجربه در مقایسه با پیت. او مشغول به کار در سراسر راهرو چندین صورتحساب بودند که هر دو حزب. او دارای اعتماد به نفس, حس شوخ طبعی, و من فکر می کنم او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Jeanne پرات که با حضور Klobuchar تجمع در Nashua, و برنامه ریزی برای بازگشت او.

رفتن به شب هوا تنها به او یک 1 درصد شات در برنده شدن در نامزدی (او تا به حال به پایان رسید پنجم در آیووا درآمد فقط یک نماینده و 12 درصد از آرا). او “electability” مورد رفتن به جلو را ادامه خواهد داد به استرس توانایی خود را برای برنده شدن در مناطق قرمز در مینه سوتا و وعده برنده شدن بقیه زنگ کمربند است که به کمک حمل مغلوب ساختن پیشی جستن به تعجب خود را در پیروزی در سال 2016. “این رفتن به یک صورت های مختلف زمانی که او می شود به میانه. من فکر می کنم رای دهندگان در حال رفتن برای پاسخ به او بیش از, کسی از سواحل شرق” پرات می گوید.

به علاوه Klobuchar به دست آورده احترام با او فرمانده مناظره اجرای, به خصوص در نیوهمپشایر — که ممکن است کمک کرده اند sway رای در یک وضعیت که در آن برخی از دو پنجم از رای دهندگان گفتند که آنها هنوز هم مردد بودند بیش از آخر هفته.

بزرگترین چالش برای Klobuchar? چرا که او بوده است underdog برای مدت طولانی او را ندارد ملی عملیات — مبارزات انتخاباتی او است دیوانه وار redeploying کارکنان به نوادا, کارولینای جنوبی و فراتر از آن. او را ازمایش کرده در پول هر چند او یک 2 میلیون دلار در روز افزایش از روز جمعه بحث عملکرد. همچنین به عنوان یک کم رای گیری نامزد تا کنون او در عین حال به زمینه هر گونه پایدار حملات از مخالفان او در مسائلی مانند داستان در مورد او بدرفتاری کارکنان.

هنوز هم در حالی که شانس خود را از تبدیل شدن به نامزد باقی می ماند باریک موفقیت او ممکن است حداقل یک اثر ماندگار: حفاری ساندرز به عنوان سناتور احتمالا kneecapping بزرگترین رقیب در نیوهمپشایر. “آیا Klobuchar را افزایش هزینه Buttigieg?” به عنوان دیوید Plouffe سابق اوباما, مشاور خواسته در MSNBC.

به عنوان مثال از Headon نشان می دهد ممکن است. پیش از این Irishman گفته بود Buttigieg سخنرانی تمام شد “مامان و پای سیب.” اما با اینحال او را حمایت کرده اند Buttigieg به عنوان یک متوسط انتخاب … اگر نیست آن را برای خود love affair با سناتور ایالت مینه سوتا که به مبارزات انتخاباتی او کیکآف سخنرانی در یک بلیزارد.

“من از طرفداران رئیس جمهور اوباما به دلیل او می تواند هر دو الهام بخش بلکه در واقع قادر به اجرای یک دستور … او رو جراحی و تجربه برای اجرای” Headon می گوید. اما قبل از او می شود به دفتر بیضی البته او باید برای اثبات چیز دیگری است. “من فقط مطمئن شوید که او می تواند برنده نامزدی” او می افزاید: تا حدودی demurely.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>