میان امنیت اجتماعی و مبارزه جو بایدن از دست دادن زمین در میان میانسال و مسن رای دهندگان

در میان جریان بحث بر جو بایدن رکورد در اجتماعی, امنیت, معاون سابق رئیس جمهور را از میان میانسال و مسن آمریکایی است که فرسایش به عنوان رئیس خود را رقیب دیابت برنی ساندرز است که با دیدن اولین سود در میان این جمعیت شناختی از او اعلام کرد او برای رئيس جمهور اجرا با توجه به بررسی شش به تازگی منتشر شده نظر سنجی.

رای دهندگان بیش از سن 65 به مدت طولانی تشکیل بخش عمده ای از بایدن را حمایتدر حالی که او انجام داده ضعیف با رای دهندگان با سن کمتر از 30 که تکیه به سمت ساندرز و الیزابت وارن سناتور..

هر چند بایدن در ادامه به بزرگتر و رای دهندگان نامزد انتخابیکه پشتیبانی شروع به افول است. اخیر سینا دانشگاه/نیویورک تایمز بررسی از احتمال آیووا حزبی را برانگیخت پیدا 17-نقطه چرخش دور از بایدن و به سمت ساندرز در میان کسانی که در سن 45 تا 64. امرسون نظرسنجیدر ضمن در بر داشت 11-نقطه چرخش در میان رای دهندگان بیش از 50. جدید روباه نظرسنجی در بر داشت 10-نقطه چرخش در سراسر کشور به ساندرز در میان رای دهندگان بیش از 45 و منموته بررسی نشان داد یک نوسان از 9 در میان رای دهندگان بیش از 50. WBURدر نیوهمپشایر در بر داشت 5-نقطه چرخش به سمت ساندرز با رای دهندگان بیش از 50 وجود دارد. یک نظرسنجی جدید در کالیفرنیا توسط رادیو فردا و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در بر داشت بایدن در 22 درصد در میان کسانی که 65 و اما ساندرز شروع به پریدن کرد از 6 تا 14 درصد از دسامبر.

در هر فرد بررسی اندازه نمونه در این گروه کوچک هستند و غیر قابل اعتماد, اما قوام و میزان نوسانات نشان می دهد که شرکت های نظرسنجی ها ابتلا به چیزی واقعی است. امنیت اجتماعی گفتگو — که در آن بایدن بارها دروغ گفته و گفت که او را پشتیبانی نمی کند به کاهش برنامه, با وجود سال از شواهد بر خلاف کرده و پس از آسیب رساندن به بایدن که متحدان خود را در آیووا خواست او را به گذشته حرکت می کند در پایان هفته گذشته است. اما بایدن ادامه داد: این دشمنی در مصاحبه ای در نیوهمپشایر این آخر هفته. به نیویورک تایمز وزن در روز یکشنبه, دوبله بایدن تامین اجتماعی ادعا می کند “نادرست است.”

در سیننا/زمان بررسی بایدن کاهش یافته است 13 امتیاز با رای دهندگان با سن بین 45 تا 64 به 14 درصد از 27 در ماه اکتبر. ساندرز در ضمن صعود از 17 به 21 درصد در میان آن گروه سنی است. بایدن در این نظرسنجی باقی مانده محبوب ترین نامزد در میان رای دهندگان بیش از 65 با 31 درصد در ماه اکتبر و 32 درصد در این ماه. ساندرز اگر چه به دست آورده 4 امتیاز پس از ماه اکتبر در حال حاضر با پشتیبانی از 9 درصد از رای دهندگان بیش از 65 در حالی که وارن کاهش یافته و از 13 به 8 درصد است. (سن. ctq افزایش از 8 درصد به 13 درصد است.)

بایدن دیدم یک قطره در میان به احتمال زیاد آیووا حزبی را برانگیخت بیش از 50 در یک امرسون نظرسنجی منتشر شد یکشنبه رها به 32 درصد از 36 در همان نظرسنجی در ماه دسامبر. ساندرز شروع به پریدن کرد به 18 درصد از 11 ماه گذشته. این اولین امرسون نظرسنجی که در آن بایدن نبود در سرب به طور کلی رها کردن در میان تمام پاسخ دهندگان از 23 به 21 درصد از ماه گذشته. ساندرز رهبری این زمینه به طور کلی در 30 درصد اضافه کرد 8 امتیاز پس از ماه دسامبر است.

در امرسون ملی آخرین نظرسنجیبایدن 40 درصد حمایت از سنی 50 تا 64 ساله و 47 درصد با کسانی که بیش از 65. ساندرز به حال 13 درصد با 50 تا 64 ساله و 10 درصد با کسانی که بیش از 65. بایدن به حال 45 درصد حمایت در میان رای دهندگان 50 ساله و مسن تر در ملی امرسون نظرسنجی از ماه دسامبر و ساندرز تا به حال 10 درصد است.

در بررسی های اخیر نتایج آمده است که بایدن چهره ادامه داد: بررسی بیش از 40-plus-سال ثبت به خصوص در به تازگی مطرح 1995 تصویری از آن زمان سناتور مباهات در مورد تلاش های خود را برای کاهش امنیت اجتماعی است. اکثریت در سراسر هر سن جمعیتی مورد بررسی در یک پیو نظرسنجی از ماه مارس گفت: هیچ کاهش باید به مزایای تامین اجتماعی در آینده از جمله 81 درصد از 50 تا 64 ساله و 79 درصد از پاسخ دهندگان بیش از سن 65. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بودجه پیشنهاد شامل 25 میلیارد دلار کاهش به برنامه بیش از 10 سال آینده.

معاون سابق رئیس جمهور به طور مداوم گمراه رای دهندگان و مطبوعات خود را در مورد رکورد در اجتماعی, امنیت, تکرار هفته گذشته ادعا می کنند که او هرگز پیشنهاد انجماد برنامه است.

در آیووا سیاه و سفید و قهوه ای فروم در هفته گذشته معاون خبرنگار Antonia Hylton خواسته بایدن اگر او فکر کرد که آن را “عادلانه برای رای دهندگان به سوال تعهد خود را به امنیت اجتماعی که در گذشته به شما پیشنهاد یک توقف به آن؟”

“نه من نمی پیشنهاد توقف می شود.” “شما” Hylton پاسخ داد.

در سال 1995 سخنرانی در مجلس سنا طبقه بایدن گفته همکاران او “زمانی که من استدلال ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی نیز هست. من به معنای مدیکر و مدیکید. من به معنای جانبازان مزایای. من به معنای هر انفرادی تنها چیزی که در این دولت است. و من نه تنها سعی کردند آن را یک بار من سعی کردم آن را دو بار من سعی کردم آن را به یک سوم زمان و من سعی کردم آن را به یک چهارم زمان است.” در سال 2011 بایدن رهبری مذاکرات دو حزبی است که در آن به او پیشنهاد تامین اجتماعی کاهش است. هیئتی از قانونگذاران نامیده می شد بایدن کمیته.

ساندرز در هفته گذشته منتشر شد یک تبلیغ ضربه بایدن در سال 1995 نظرات به tweeting “یکی از ما مبارزه برای چندین دهه به کاهش امنیت اجتماعی و یکی از ما نیست. اما لازم نیست آن را از من. آن را از شما.” وارن گفت: سیاسی در اوایل این ماه پس از یک نامزد فروم در آیووا که “بایدن به حال بسیار موقعیت های مختلف در امنیت اجتماعی” به عنوان یک سناتور “و من فکر می کنم همه سوابق در تامین اجتماعی مهم هستند در این انتخابات است.”

در مصاحبه روز شنبه با نیوهمپشایر WMUR بایدن خار کردن یک سوال در مواضع گذشته در امنیت اجتماعی گفت: “که 20 سال پیش” در “چارچوب غول پیکر قطعه از قانون” و این که موقعیت خود را “تغییر کرده است.” بایدن گفت که او نمی خواهد “حمله برنی” اما این سناتور ورمونت “حتی شده سازگار در امنیت اجتماعی است.”

ساندرز پیشرو در تعدادی دیگر از اوایل اولیه متحده با توجه به سایر نظرسنجی های اخیر در میان رای دهندگان مسن تر و کلی رای دهندگان. او پیش از بایدن با 1 نقطه در میان رای دهندگان ایالت آیووا با توجه به CBS نظرسنجی منتشر شد یکشنبه به دست آوردن 3 امتیاز از همان نظرسنجی در ژانویه 5 و بایدن به دست آوردن 2. در یک WBUR نظرسنجی, 26 درصد زنان بیش از سن 50 به احتمال زیاد برای رای دادن در نیوهمپشایر اولیه بازگشت Sanders تا 17 امتیاز از دسامبر. بایدن کاهش یافته است 8 امتیاز به 17 درصد است. ساندرز شاهد دستاوردهای بزرگ با مردان 50 ساله و مسن تر بیش از حد پریدن 11 امتیاز از دسامبر تا 16 درصد است. بایدن به دست آورد 5 امتیاز در 22 درصد است.

رای دهندگان سنی 65 ساله و مسن تر در حال انتظار برای نزدیک به یک چهارم از سال 2020 رای دهندگان با توجه به مرکز تحقیقات پیو, بالاترین سهم از سال 1970. آنها خواهد شد به احتمال زیاد نقش مهمی در فوریه 3, آیووا, قفقاز: در حالی که رای دهندگان جوان در سینا/بار نظرسنجی بودند بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها می توانند در دموکراتیک حزبی 85 درصد از پاسخ دهندگان بیش از سن 65 رای دادند و در سال 2018 در مقایسه با 58 درصد از 18-به-29 ساله دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>