اعتراض ققنوس پلیس جاروب مهاجران در اشتباه اتهامات عنوان شده علیه. در حال حاضر آنها در صورت اخراج.

عیسی مانوئل Orona پریتو بود در مرکز شهر فینیکس, آریزونا به عنوان تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند در شب مه 30 decrying پلیس قتل جورج فلوید و سایر مردم در سراسر کشور است. اما او در اعتراض به دختر Corina Paz. آنها در تاریخ است.

بیست و شش ساله Orona پریتو شد و بازی آن را امن باز گفت. پس از فرار تهدید به مرگ از یک باند در خانه اش در ایالت چیهواهوا, مکزیک, او نمی نیاز به هر گونه فوق العاده مشکل است. او سوار در صندلی مسافر شب که مثل همیشه و در زمان مراقبت برای اطمینان از کمربند ایمنی شد buckled و محدودیت سرعت دنبال کرد.

اما این مهم نیست به ققنوس پلیس که جاروب Orona پریتو در موج دستگیری های گسترده که شب و سیلی او را به جرم شورش اتهامات عنوان شده علیه. در عرض 24 ساعت او فرود آمد و در بازداشت اداره مهاجرت و گمرک.

Orona پریتو یکی از چهار مستند نشده افرادی که بیش از تبدیل به یخ پس از آنها دستگیر شدند روز شنبه گذشته. سه تن دیگر آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان و محافظت وضعیت مهاجرت تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه. به دلیل جدید, دستگیری آنها خطر از دست دادن خود را DACA وضعیت و می تواند اخراج شود.

“این یک مثال نخست است چرا اجرای قانون محلی باید هر تعامل با یخ — از آنجا که پلیس اشتباه است.”

Orona پریتو که فاقد IF حفاظت قرار است به صورت مجموعه مقالات حذف imminently. او در حال حاضر در انتظار سرنوشت خود را در یخ بازداشتگاه در جنوب آریزونا است که تحت Covid-19 شیوع. با توجه به باز دستگیر شد و با او دست کشیده و در راه خانه خود را از شام در مرکز شهر. ققنوس پلیس می گویند او دستگیر شد در ارتباط با تظاهرات.

“آنها نیست به ما بگوید هر چیزی. آنها فقط به ما گفت برای خارج شدن از ماشین” باز گفت. “آنها دستبند ایالات متحده و نمی خواند ما حقوق ما. من حتی نمی دانند که وجود دارد اعتراض و ناگهان ما در حال گرفتن بازداشت هیچ دلیلی برای بودن در مرکز شهر در زمان اشتباه در روز؟”

ققنوس پلیس دستگیر 114 نفر در مجموع در ارتباط با تظاهرات در چه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آریزونا به نام نقض “حقوق مدنی یکهو.” بعد از دو روز, Maricopa County Superior Court قضات خواهد بارها و بارها سفارش انتشار بسیاری از معترضان و کسانی که جاروب در نزاع — پس از پیدا کردن که پلیس آنها را دستگیر و بدون علت احتمالی.

ققنوس اداره پلیس اعتراف کرد که چهار مستند نشده بودند با برچسب اشتباه اتهامات زمانی که آنها رزرو شده به زندان مرکزی.

“ما آموخته اند که در ابتدا وجود دارد برخی از سردرگمی در روند کاغذ بازی گفت:” مرسدس بنز, ثروت سخنگو در ققنوس اداره پلیس. “اصل مدارک مرتبط با دستگیری از [افراد] ذکر اتهام آنها برای بازداشت شدند و به عنوان یک کلاس پنج جنایت. درست هزینه شده است باید یک کلاس یک تخطی از قانون به صورت غیر قانونی مجمع. کسانی که اصلاحات ساخته شده اند.”

با اینحال این دستگیری ها در حال حرکت تنظیم آریزونا بدنام دستگیری-به-اخراج خط لوله است. غلط به اتهام جنایت مسلما جلب یخ ،

“این یک مثال نخست است چرا اجرای قانون محلی باید هر تعامل با یخ — از آنجا که پلیس اشتباهات را گفت:” ری dave sanchez مالدونادو یک وکیل به نمایندگی از یکی از IF گیرندگان. “آنها اشتباهات را در همه زمان ها. و یک اشتباه از یک افسر پلیس نباید در نتیجه کسی که قرار است در رسیدگی به حذف.”

به عنوان شورش گسترش در سراسر کشور در هفته گذشته با مهاجران مواجه اضافه شده خطر است. بسیاری حضور داشتند تظاهرات قبل از اما چند پیش بینی چنین گسترده بازداشت.

“ما می دانستیم که ققنوس پلیس به خشونت پاسخ فقط از این دوره طولانی که ما انجام داده ایم این کار گفت:” ساندرا Solis یک جامعه سازمان با پونت حقوق بشر و جنبش های محلی و مهاجر حمایت سازمان است. “در حالی که ما شاهد استفاده بیش از حد از nonlethal نیروی آنها ما هرگز آنها را به اتومبیل های به شهامت مردم و تعقیب مردم به محله به دستگیری آنها.”

30 مه شد سومین شب از تظاهرات علیه خشونت پلیس و به صورت سیاه و سفید زندگی در آریزونا بزرگترین شهرستان. صدها نفر با تجمع در مرکز شهر فینیکس برای چه شروع به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز را محکوم کرد مرگ Dion جانسون Breonna تیلور جورج فلوید تونی McDade و دیگر افرادی که کشته شده اند توسط اجرای قانون است.

هیچ منع رفت و آمد در آن شب اما پلیس اعلام کرد در اعتراض به غیر قانونی مجمع در حدود 10:30 p. m. ماموران ضد شورش شروع به شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات. و پس از آن بازداشت دسته جمعی آغاز شد.

“ما هرگز آنها را به اتومبیل های به شهامت مردم و تعقیب مردم به محله به دستگیری آنها.”

Máxima Guerrero دیرین جامعه سازمان عدالت مهاجر با پونت شد و به عنوان یک اقدام قانونی ناظر در این تظاهرات زمانی که او دستگیر شد. ققنوس عضو شورای کارلوس گارسیا گفته او به نام او از زندان در روز یکشنبه و گفت: او ترک اعتراض در ماشین خود را هنگامی که ققنوس پلیس او را متوقف کرد.

باز گفت او و Orona پریتو از هم جدا شدند در زمان خود بازداشت. پلیس راه می رفت تا به ماشین خود را در یک نور قرمز و دستور داد آنها را به ترک خودرو. او را ندیده است او پس از.

این معلوم نیست که دو نفر دیگر DACA گیرندگان روبرتو Cortes و یوهان منتس-Cuevas دستگیر شدند. اما همه آنها را آورده بودند به زندان مرکزی برای رزرو که در آن آنها به نمایش های یخ.

با وجود برکناری از بدنام ضد مهاجرت سخت-بوش جو Arpaio در سال 2016 زمان Maricopa County sheriff, دموکرات, Paul Penzone همچنان اجازه می دهد تا یخ به کار در شهرستان برگزار شود. مهاجرت عوامل در نتیجه صفحه نمایش هر فرد دستگیر و رزرو به محلی مرکز. هنگامی که یک فرد مستند نشده است منتشر شده از کلانتر بازداشت یخ است که اغلب در حال انتظار برای آنها.

پس از آن با گرررو و دیگران — او منتشر شد از یک زندان در مرکز شهر حدود 2:15 صبح روز دوشنبه با توجه به کلانتر, سوابق تنها به برداشت تا یخ هنگامی که او بیرون رفتم. او پس از انتقال به محلی یخ تسهیلات.

او در مورد جزئیات دستگیری و بازداشت جلب اعتراض عمومی به عنوان محلی سازمان گالوانیزه جامعه به تماس و ایمیل و صدای جیر جیر در مقامات محلی برای آزادی او.

“هر کس حق دارد که به صلح و دوستی جمع آوری و بیان دیدگاه های خود را که آیا آنها مستند نشده و یا مستند گفت:” Solis از Puente. “جوامع مهاجر که به طور مداوم برفلد ممکن است دقیق همان مبارزه به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار انجام, اما آنها قادر به درک آنچه که در تماس با پلیس می تواند به معنای.”

“در حال حاضر زمان به مبارزه برای عدالت نژادی,” Solis اضافه شده است. “افرادی که می گویند مهاجران نباید اعتراض [به دلیل خطر] — من فکر می کنم آنها بسیار دور شخصا.”

بعد از همان صبح روز دوشنبه به عنوان Guerrero مورد خوست و یخ مقامات اجازه دهید او برود. او استقبال شد توسط یک جمعیت از حدود 40 حامیان خارج مهاجرت فدرال ساختمان.

دو دیگر خیال به عنوان IF گیرندگان اغلب نامیده می شد نیز منتشر شد از یخ بازداشت در روز دوشنبه.

این دستگیری هنوز در معرض گرررو و دیگران ممکن است به اخراج.

با توجه به Yasmeen پیتز اوکیف, ICE سخنگوی سه خیال امضا مدارک ارتکاب به نظر می رسد برای آینده دادگاه مهاجرت حضور خود در مورد “باقی می ماند در انتظار” او گفت:.

“همه آنها باید مچ پا مانیتور همه آنها را مجبور به بازگشت به یخ آنها تقریبا در همان وضعیت که در آن اخراج یک خطر بزرگ” گفت: dave sanchez مالدونادو, Guerrero, وکیل اشاره کرد که او و Cortes Mondragon در حال حاضر دریافت خرما برای رسیدگی به حذف. “ما باید بسیار واضح و روشن در مورد این: این یک پیروزی موقتی. آنها در بازداشت, اما آن را به مراتب بیش از.”

خیال نمی تواند اخراج شود مگر اینکه ایالات متحده شهروندی و مهاجرت خدمات تصمیم می گیرد خود را به حذف IF وضعیت. اما یخ می توانید درخواست آن را حذف به عنوان بخشی از رسیدگی به اخراج از کشور و “USCIS هنوز هم می تواند دليلي IF حتی اگر شما نمی صلاحیت برای ‘اختیاری دلایل’ — از جمله دستگیری و یا اتهامات گفت:” کاترینا Eiland دادستان ارشد برای ACLU مهاجران’ حقوق پروژه.

“DACA برنامه نیست طراحی شده برای USCIS به خاتمه کسی برای هر نوع سطح پایین تخلفات, اما آن اتفاق افتاده است در تعدادی از موارد,” او اضافه شده است.

Orona پریتو شده قبلی اخراج را در سابقه خود را و شانس خود را از بودن اجازه اقامت در این کشور به نظر نمی آید خوب است. او در حال حاضر در انتظار خود حذف شنوایی در فلورانس مرکز تادیبی خصوصی, زندان اجرا شده توسط CoreCivic. تسهیلات خانه های مهاجر بازداشت شدگان به نمایندگی از یخ و در حال حاضر دارای یک Covid-19 شیوع با پنج فعال موارد و 15 مورد تأیید از زندانیان و کارکنان به تاریخ.

دوست دختر خود را باز صحبت به او را برای اولین بار در روز چهارشنبه. از طریق اشک او گفت که اخبار: او می خواهم باردار شده اما از سقط جنین رنج می برد روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از آزادی او از زندان است. “او مانند صدا او در مورد گریه کردن” باز گفت. “من به او گفتم” فقط نگه داشتن سر خود را. ما هنوز هم ما میخوایم انجام این کار با هم.'”

Orona پریتو ندارد یک وکیل با توجه به باز. او در تلاش برای جمع آوری پول برای حمایت قانونی هر چند او گفت: آن را دشوار است — او از دست او در محلی photo shop پس از دستگیری.

“او نمی باید هر خانواده در کشور گفت:” باز. “من تنها کسی که در اینجا برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>