در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یخ, زندگی یا مرگ برای آزادی بازداشت شدگان

بر روی کاغذ Lorena و ماریا تقریبا یکسان موارد مهاجرت. پس از همه آنها یک زن و شوهر لزبین با بسیار شبیه backstories که تجربه بسیاری از حوادث و کلی آزار و اذیت بومی خود را در کوبا اعمال می شود به طور مشترک برای پناهندگی در مرز جنوبی بازداشت شدند و اعمال می شود منتشر شده از بازداشت با همان مستقر در ایالات متحده هستند.

در عین حال به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر در سراسر کشور کشتار هزاران نفر از مردم در هر روز و در میان مهاجرت و گمرک بازداشت شدگان Lorena رایگان است, اقامت در خانه یکی از دوستان در آریزونا در حالی که ماریا همچنان در بازداشت در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش در حال رشد بیشتر ترس است که این ویروس را در سلامت او و شاید زندگی خود را.

فشار در حال رشد بر روی یخ به سرعت انتشار به عنوان بسیاری از بازداشت شدگان به عنوان ممکن است به عنوان مهاجران صحنه تظاهرات و سراسیمگی از اقدامات قانونی تحمل پایین در آژانس. هنوز یخ باقی می ماند سرکش مات و غیر قابل پیش بینی در تصمیم گیری است. یک عارضه جانبی از شیوع کروناویروس ممکن است یک رشد آگاهی از چگونه بسیاری از مردم در یخ بازداشت به سادگی نمی باید وجود داشته باشد.

یخ دارای اختیار کامل به طور یک جانبه به آزادی مردم در آن بازداشت هستند که نه در غیر این صورت اجباری بازداشت طریق بشردوستانه آزادی مشروط, اوراق قرضه و یا تعهد خود را دارند. از حدود 34000 مردم در یخ بازداشت اکثریت نیست اجباری بازداشت و حدود 6000 نفر از آنها را به اتمام گام های اولیه به سوی به دنبال پناهندگی. با این وجود یخ گزارش شده است که تنها با توجه به انتشار حدود 600 تن از بازداشت شدگان آن را بداند آسیب پذیر است.

در حالی که وجود دارد برخی از بالا به پایین دستورات ظاهرا هدایت این تصمیمات آن را مدت طولانی است که شناخته شده است که هر یک از یخ زمینه کار می تواند مانند خود را کمی fiefdom شدید با استانداردهای مختلف برای انتشار است که می تواند تغییر در قطره از کلاه و حتی بسته به شرایط روز و یا اینکه یک افسر مشتاق است در antagonizing خاص مربوط به زندانیان. در زمینه دفتر ممکن است تصمیم یک روز که مهاجران تازه محروم از درخواست پناهندگی از دیگر واجد شرایط آزادی مشروط در همه. یکی دیگر ممکن است تصمیم بگیرد که بازداشت شدگان تنها می تواند منتشر شود در صورتی که خانواده در ایالات متحده با وجود چنین نیاز تحت قانون.

قبل از همه گیر این استبداد نگه داشته شود در غیر این صورت releasable افراد در بازداشت به دیگر مانع موارد خود را و گاهی اوقات منجر آنها را به شرایط اخراج به جای باقی می ماند به طور نامحدود در زندان و یا بازداشتگاه که بسیار شبیه زندان.

یکی از عوارض جانبی coronavirus ممکن است یک رشد آگاهی از چگونه بسیاری از مردم در یخ بازداشت به سادگی نمی باید وجود داشته باشد.

در میان تهاجمی و uncontained سرایت است که رشد در مجاورت فیزیکی این مرموز پروسه که در نتیجه تعیین بازداشت هستند كه به زندگی یا مرگ تصمیم گیری. یخ در حال حاضر اذعان 72 تایید موارد از بازداشت شدگان با Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این واقعیت است که برخی از کسانی که همچنان در بازداشت خواهد مرد است که واقعا برای بحث. Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن زندانیان در زندان ها و زندان ها در سراسر کشور از جمله چندگانه در یک مرکز.

“زندان و زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات به سر می برند. آنها بیش از حد شلوغ برای مردم به عمل اجتماعی فاصله آنها unhygienic و آنها را مجبور به امکانات پزشکی برای مدیریت مراقبت های ویژه” دکتر کریس Beyrer استاد و اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: رهگیری.

Beyrer توضیح داد که به دلیل امکانات اغلب در مناطق روستایی با سلامت محدود و امکانات شیوع می تواند به سرعت پایمال کردن سیستم بهداشت محلی که به احتمال زیاد رو به افزایش تعداد موارد هر دو در داخل و خارج از بازداشتگاه. “بسیاری از مردم در داخل و خارج و همچنین در جامعه است. در زندان شیوع است که ما می دانیم در مورد وجود دارد که عمده یکی در ووهان است و در حال حاضر یکی از عمده جریان در Rikers Island — از آن شده است کارکنان و نگهبانان که شده است این وکتور برای معرفی این را به بازداشتگاه” او گفت:.

خطر سرایت وجود دارد و حتی در بهترین شرایط و بازداشت در شرایط قطعا بهترین شرایط. “تنها اقدامات احتیاطی اضافی آنها گرفته شده است قرار دادن یک کمی بیشتر صابون در حمام, بنابراین ما می تواند شستن دست ما است. اما آن را اجرا می کند چرا که ما مانند 50 زنان در این خوابگاه و بنابراین ما بدون صابون برای چند روز تا زمانی که آنها دوباره پر کردن آن” ماریا گفت: در یک مصاحبه تلفنی از بازداشت. (ماریا و دیگر پناهندگی پناهجویان مصاحبه در این داستان مشخص میشود مستعار برای محافظت از آنها را از مقابله به مثل.) “ما خیلی می ترسم. مقامات اینجا نیست, مراحل گرفتن از هر نوع.”

در 20 مارس بازداشت شدگان در Richwood مرکز تادیبی در لوئیزیانا پیش نویس نامه ای سرگشاده به یخ و سرپرستان در وزارت امنیت داخلی. “ما مهاجران بازداشت برای یک دوره بسیار طولانی از زمان در نام بازداشتگاه درخواست به شما برای آزادی تحت هر شرایط و نظارت بر شرایط آزادی مشروط, باند وثیقه و یا GPS ردیاب” آنها نوشت. “ما در حال مجرمان منحصر به فرد ما جرم بود برای آمدن به این کشور به دنبال پناهندگی و در این لحظه ما بزرگترین ترس: ما نیست و ضد عفونی کننده-شرایط بهداشتی مورد نیاز اگر این ویروس را دریافت کنید به این مرکز است.”

“ما می ترسند چون در مورد زندگی ما آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد هیچ کس می تواند به حداقل رساندن که” در این نامه ادامه داد. “ما می خواهم به لمس خود را انسان حساسیت برای یافتن بهترین پاسخ برای ما موارد و همچنین ما می خواهم به دانستن است که با یک چنین مسئولیت است.” در مجموع 179 تن از بازداشت شدگان از جنوب آمریکای مرکزی و کارائیب و آفریقا و اروپای شرقی و آسیای جنوبی امضا این نامه است.

جستجو یخ بازداشت شدگان سوابق نشان می دهد که برخی از این نامه را امضا کنندگان دیگر در این سیستم به این معنی است که آنها هم منتشر شده است و یا تبعید شدند در حالی که دیگران باقی می ماند در Richwood و برخی منتقل شده اند به بازداشتگاه که در حال حاضر تایید کرده اند Covid-19 موارد مانند LaSalle یخ مرکز پردازش.

پاسخ به بازداشت شدگان ” آخرین سوال در مورد که خرس مهم مسئولیت برای تصمیم گیری سرنوشت خود را به نظر می رسد هر فرد اخراج افسر عملیاتی در زمینه جداگانه در هر یک از زمینه های مختلف ،

“اختیار که یخ افسران در خصوص دیرینه است. آن را پخته به قانون مهاجرت و ملیت, به فدرال قانون مهاجرت فدرال” گفت: César کواوهتمک گارسیا هرناندز, یک نویسنده و استاد حقوق در دانشگاه دنور استورم دانشکده حقوق که به مدت طولانی مورد مطالعه قرار بازداشت مهاجرت. “هنگامی که شما پس بسیار روشن انتظارات بیان شده توسط رئیس جمهور و سران [وزارت امنیت داخلی] و یخ بارها و بارها به مدت سه سال و نیم پس از آن انگیزه ای است که به یک دیدگاه محدود از کسانی که شایستگی آزادی و نه از نظر بهداشت عمومی جامعه است.”

گاهی اوقات حتی در شرایطی که رهبری مردم را به فرار می تواند در نهایت آسیب رساندن شانس خود را از انتشار یک بار آنها را در رسیدن به ایالات متحده است. ماریا وکلای — لیزا Doubossarskaia و بریجت کرافورد از مهاجرت برابری یک سازمان اختصاص داده شده به نمایندگی از جامعه و HIV مثبت مهاجران — بر این باورند که به حال او و Lorena شده است علاقمند به جنس مخالف, در یک رابطه, مشتری خود را ممکن است در حال حاضر شده است.

کرافورد گفت: این اولین بار نیست زمان این سازمان تا به حال نشان داده و در رابطه زن و شوهر است که در آن یک فرد قادر به ترک بازداشت و از سوی دیگر بود. “اگر آن را یک علاقمند به جنس مخالف, زن و شوهر, من فکر نمی کنم شما می خواهم لزوما باید همان نتایج. آنها می شده اند قادر به ازدواج است. اما وجود دارد یک نوع تبعیض است که نقش به برخی از این تصمیمات,” او گفت:.

“در حال حاضر وجود دارد نه یک اولویت در یخ برای آزادی بازداشت شدگان با توجه به COVID-19 همه گیر” می خواند یک ایمیل فرستاده مارس 8 توسط یخ رسمی در گرجستان به وکلای با نوآوری های قانون آزمایشگاه. ایمیل آمد چهار روز پس از یخ دستیار مدیر حوزه عملیات Peter Berg توزیع ارشاد به پرسنل حوزه کارگردانی آنها را به “re-بررسی حضانت” از بازداشت شدگان پزشکی آسیب پذیری — از جمله کسانی که حامله, بیش از 60 سال و یا تا به حال شرایط مزمن از جمله اختلالات خونی و بیماری های ریوی — و روز بعد از یخ مطمئن کنگره کارکنان است که این امر می تواند پس از این سیاست است.

یا نه وجود دارد فرض برای تجدید انتشار در خطر بازداشت شدگان به نظر می رسد بستگی دارد که شما بخواهید در داخل یخ وسیع ملی بوروکراسی. یک ونزوئلا پناهندگی-سالک که به صحبت کرد رهگیری از Krome بازداشتگاه در میامی در هفته گذشته — یک تاسیسات است که از آن زمان تا به حال یک مورد تایید شده — ناگهان در روز شنبه منتشر شد. دو روز قبل از آن یک زندانی در ال پاسو مرکز پردازش در تگزاس رد شد آزادی مشروط. “پس از بررسی تمام اطلاعات در دسترس شما موفق به ایجاد آن است که برای ایجاد آن است که آزادی مشروط موجه است بر اساس فوری بشردوستانه دلایل و یا عمومی قابل توجه سود” می خواند انکار نامه امضا شده توسط حوزه دفتر مدیر کوری قیمت.

همه چیز می تواند تغییر در اطراف به سرعت و بدون توضیح. وکیل برای مهاجرت برابری ارسال شده در مارس 18, آزادی مشروط redetermination درخواست برای HIV مثبت مشتری در Richwood مرکز تادیبی که در حال حاضر رد شده است آزادی مشروط در بهمن نوشته است که “او باید منتشر شود با توجه به قبر و خطر قریب الوقوع مطرح شده به او توسط COVID-19.”

یخ او را تکذیب کرد آزادی مشروط redetermination درخواست به دلیل جهانی همه گیر ظاهرا نمی تشکیل می دهند به طور قابل توجهی تغییر شرایط.

در مارس 30, New Orleans, زمینه دفتر مدیر امضا فرم انکار آزادی مشروط درخواست زیرا در میان دلایل دیگر “یخ قبلا ارائه شما با یک نوشته تصمیم کاهش به اعطای آزادی مشروط و شما باید موفق به ارائه اسناد و مدارک اضافی و یا برای نشان دادن هر گونه قابل توجهی تغییر شرایطی که تغییر و یخ قبلی تعیین.” جهانی و همه گیر ظاهرا نمی تشکیل می دهند به طور قابل توجهی تغییر شرایط.

کمتر از یک هفته بعد از بازداشت شدگان منتشر شد همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگران است. در حالی که خود را وکیل خوشحالیم که او از آنها به نظر نمی رسد کاملا مطمئن شوید که از چه چیزی تغییر کرده و یا چرا او را و دیگران هنوز هم در.

در بیانیه ای یخ سخنگوی نوشت که “یخ باعث می شود حضانت تعیین هر روز در یک مورد به مورد و بر اساس. … هنگامی که تصمیم گیری از جمله یخ افسران وزن عوامل مختلف از جمله فرد سابقه کیفری, مهاجرت, تاریخ, روابط جامعه, خطر پرواز و اینکه آیا او به شمار یک تهدید بالقوه برای امنیت عمومی. در پاسخ به این جهانی همه گیر یخ دستور خود در زمینه دفاتر بیشتر به ارزیابی و نظر به انتشار برخی افراد تلقی می شود و بیشتر در خطر قرار گرفتن در معرض مطابق با دستورالعمل CDC. … علاوه بر این تلاش برای شناسایی دیگر افرادی که ممکن است بیشتر در معرض خطر COVID-19 بر اساس عوامل خطر شناسایی شده توسط CDC دیگر از سن و بارداری ادامه دارد.”

در مارس 26, Jaime قرار بود به یک پیوند شنوایی اما از آن لغو شد که کارمند بود قادر به پیدا کردن خود فایل. “من احساس بسیار بد است که صبح بدون امید. من احساس مثل من خواهم مرد در آن محل,” او گفت:.

او بازداشت شده بود در هادسون تادیبی شهرستان در نیوجرسی حدود سه ماه. با توجه به جیمی بازداشت شدگان تا به حال تمام شده است نقل مکان کرد و از یک خوابگاه-بخش سبک از مرکز به یک cell block در مورد مارس 10, اما هیچ کس به آنها گفته بود چرا. آن نیست تا زمانی که آنها شروع به امتناع از مواد غذایی است که از زندان به دولت اطلاع داده و آنها را در مورد این بیماری همه گیر خشمگین در خارج از دیواره های آن است. “وجود دارد بچه ها از دست دادن کنترل ضربه زدن به درب برخی از فریاد شد و برخی از هوش,” او گفت:.

جیمی در بیمارستان بستری شده بود به علت پنومونی سال پیش — قبل از او و سه بچه خود را در سفر از آمریکای مرکزی به ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی به دنبال پناهندگی در سال گذشته — بنابراین او می دانست که او در خطر بیشتر است. با وجود که خود را وکیل تا به حال موفق به دریافت حتی یک پاسخ به تلاش های متعددی در اوراق قرضه و یا انسان دوستانه آزاد کند.

شب که پیوند خود را با شنیدن شده بود لغو Jaime آزاد شد اما نه با یخ. او یکی از 10 نفر دستور داد منتشر شده توسط یک قاضی فدرال در نیویورک در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط وکلای با بروکلین مدافع خدمات. یخ و DHS “به نمایش گذاشته اند و در ادامه به نمایشگاه عمدی بی تفاوتی به دادخواهان’ پزشکی نیاز دارد. گسترش COVID-19 اندازه گیری در عرض یک روز—هفته و ماه یا سال—و پاسخ دهندگان به نظر می رسد به چشم پوشی از این بیماری از سلول است که به احتمال زیاد علت قریب الوقوع بیماری تهدید کننده زندگی” نوشت: در منطقه قاضی Analisa تورس در سفارش.

این مورد بخشی از یک باتری حقوقی حرکات آورده بودن در سراسر کشور در برابر یخ در دادگاه فدرال به عنوان یک نتیجه از آن عدم انعطاف در طول همه گیر است که تا کنون تا حد زیادی موفق است. با وجود برخی از ضرر و زیان ده ها تن از بازداشت شدگان دستور داده شده است منتشر شد.

این موارد عمدتا استدلال کرد که ادامه بازداشت خلاف قانون اساسی است تحت پنجم و هشتم اصلاحات که اطمینان دادرسی و منع بی رحمانه و غیر معمول است. وکلای اساسا این استدلال که در این مرحله هیچ یک از یخ بازداشت واقعا امن است, آیا یا نه آنها باید هر طور خاص آسیب پذیری.

وکلای اساسا این استدلال که در این مرحله هیچ یک از یخ بازداشت واقعا امن است, آیا یا نه آنها باید هر طور خاص آسیب پذیری.

این نمایش با حمایت علمی. “یکی از چیزهایی که دیده ایم با این ویروس این است که بله, وجود دارد تعداد زیادی از افراد با شرایط موجود که انجام بد. نیز وجود دارد کاملا سالم افرادی که پایین آورده است. پس از آن کافی است که بگوییم بهداشت عمومی پاسخ این است که به افراد با شرایط اساسی وجود دارد. که کاملا ضروری است اما کافی نیست” گفت: Beyrer این اپیدمیولوژی.

در حال حاضر نشانه های وجود دارد که یخ نمی دادن تا مبارزه. در پاسخ به حرکت در آورده و توسط مرکز قانون فقر جنوب به دنبال جدید آزادی مشروط تصمیم گیری برای هر زندانی است که به تصویب معتبر ترس مصاحبه یخ وکلای اصرار داشت که “آزادی مشروط است به ارزیابی در مورد پایه و اساس” و “آیا یک وضعیت پزشکی حکم آزادی مشروط در هر فرد خاص وضعیت تعیین به طور کامل در داخل یخ قرار بگیرد.”

در خود دولت از خود انزوا وابسته به مقدار زیادی از زمان به نگرانی در مورد ماریا نشسته در بازداشت توسط خودش. آنها صحبت می کنند غالبا و زن احساس می کند شریک زندگی خود را در حال رشد از کوره در رفته. او درک نمی کند مبهم نیروهایی که باید در عمل برای حفظ ماریا در بازداشت و نمی تواند قبول کند که شاید آن حس را ندارد. در لحظات تاریک او شگفتی که آیا آنها تصمیم درست برای آمدن به ایالات متحده اما پس از آن عزم و اراده خود را تقویت می کند.

“گاهی اوقات احساس می کنم که من از دست داده ام در این نبرد اما پس از آن من فکر می کنم در مورد همه چیز من شده است و از طریق پشت سمت چپ و آن را به من می دهد تمایل به نگه داشتن مبارزه حتی اگر من و بعد فورا رفت واز به هدف من,” او نوشت: در متن پیام. “من نمی خواهم به آن را انجام دهد بدون چون تنها او و من می دانم آنچه در آن هزینه ما برای به دست آوردن که در آن ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>