در میان Coronavirus شیوع تهمت تراز فشار گروه فشار برای متوقف کردن دارو فروش به ایران

با وجود عظیم coronavirus مرتبط با بحران بهداشت عمومی ضد ایران فشار گروه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار عمده شرکت های داروسازی به “end خود را در ایران کسب و کار” با تمرکز بر شرکت های خاص با مجوز — اغلب در زیر به طور گسترده تعریف “انسان دوستانه معافیت” — برای انجام تجارت با ایران است.

با یک رمان گونه از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان و ايران بوده است و آمار به خصوص سخت با 107 کشته و 3,515 عفونت های ثبت شده تا کنون. در عین حال فشار گروه متحد در برابر ایران هسته ای است, حمل بار با آن کمپین پزشکی با هدف قرار دادن تجارت با ایران با وجود تهمت مدیریت ویژه مالی کانال برای کالاهای بشردوستانه و پزشکی به رسیدن به محاصره کشور است.

“تحریم های ایالات متحده تا به حال در دراز مدت تاثیر بر توانایی ایران آزادانه واردات تجهیزات پزشکی گفت:” تایلر Cullis, وکیل متخصص در تحریم قانون فراری & Associates. وی با اشاره به “خارج از گروه” که به دنبال تقویت وزارت خزانه داری را تحقیق بلند و ارائه اطلاعات در مورد شرکت در انجام تجارت با ایران است. “در پشت سر هم با تحریم های ایالات متحده,” Cullis گفت: “این گروه ها به دنبال تحمیل اعتباری هزینه های شرکت است که در تعامل قانونی و مشروع تجارت با ایران از جمله بشردوستانه تجارت است.”

“این گروه ها به دنبال تحمیل اعتباری هزینه های شرکت است که در تعامل قانونی و مشروع تجارت با ایران از جمله بشردوستانه تجارت است.”

پزشکی و بشردوستانه تجارت در حال حک شده از فلج کننده تحریم علیه ایران از طریق خاصی مجوز صادر شده توسط وزارت خزانه داری. اما شرکت ها باید درخواست برای مجوز و سپس انجام تجارت — چیزی متحد در برابر ایران هسته ای شناخته شده به عنوان UANI به دنبال دلسرد کردن.

“تلاش های خود را ناچیز” Cullis گفت. “این است که بعد از همه نیست و در مجموع سود شرکت فروش تجهیزات پزشکی به ایران پس از نام-و-shame عملیات در خارج از گروه های تاثیر قابل توجهی در هزینه-تجزیه و تحلیل سود در ارتباط با انجام کسب و کار با ایران است.”

جاشوا development gateway یک سخنگوی UANI کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد این گروه تلاش به نام شرم و شرکت های پزشکی انجام تجارت با ایران است. “UANI دارای سابقه ای طولانی در ابراز حمایت و همبستگی با مردم ایران” گفت: با اشاره به بیانیه کف نهایی انسان دوستانه سوئیس تجارت تنظیم یک توافق مرتب توسط ایالات متحده و سوئیس دولت.

UANI می گوید هدف آن متقاعد کردن “رژیم در تهران به دست برداشتن از تلاش خود را برای سلاح های هسته ای, در حالی که تلاش نه برای تنبیه مردم ایران است.” (این جامعه اطلاعاتی ایالات متحده بر این باور نیست که ایران هر گونه تمایل و یا برنامه ای برای ساخت سلاح های هسته ای.) UANI تلاش, اما, اند فراتر از تحریم به فشار شرکت های که انجام قانونی تجارت با ایران اغلب تحت وزارت خزانه داری انساندوستانه معافیت به تحریم ها از جمله پزشکی مربوط به معاملات است که احتمالا کمک در مبارزه با یک بحران بهداشت عمومی مانند این شیوع کروناویروس.

UANI عمل یک “ایران رجیستری کسب و کار” است که فراهم می کند یک پایگاه داده آنلاین از شرکت های آن معتقد است در حال انجام کسب و کار در یا با ایران — نام-و-shame استراتژی برای افزایش ایران از انزوای اقتصادی. فشار مبارزات هدفمند متعدد شرکت های پزشکی با وزارت خزانه داری مجوز برای انجام تجارت با ایران است. نه دارویی بیوتکنولوژی و پزشکی-دستگاه شرکت با مجوزهای خاص ذکر شده در UANI کسب و کار در رجیستری. شرکت خواست با UANI به “end خود را در ایران کسب و کار” شامل بایر, Merck, شرکت گزارش Genzyme AirSep, Medrad, Becton Dickinson & شرکت الی لیلی و Abbott Laboratories.

از کانال های قانونی برای بشردوستانه تجارت به طور گسترده ای گزارش به عدم ارائه کافی جریان دارو و دیگر کالاهای بشردوستانه.

UANI تلاش هستند به خصوص قابل توجه در این گروه نزدیک به تهمت و دولت ایران را به دشمنان منطقه ای عربستان سعودی امارات متحده عربی و اسرائیل و حزب جمهوری خواه بزرگترین اهدا کنندگان شلدون و میریام Adelson.

ارشد UANI مشاور جان بولتون کرده UANI هر دو قبل و پس از روی لئامت دادن خود را در تهمت و دولت به عنوان مشاور امنیت ملی. UANI را چتر گروه ضد افراط گرایی پروژه United Inc پرداخت بولتون $240,000 بین 2016 و 2017. بولتون انتصاب به عنوان مشاور امنیت ملی بود به سرعت به دنبال تهمت خروج از معامله با ایران ،

علاوه بر بولتون را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دو بار فرستاده وزیر خارجه مایک Pompeo به UANI کنفرانس سالانه برگزار می شود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد. Pompeo با استفاده از این مناسبت برای ترویج ادعاهای عجیب و غریب در مورد اروپا ظاهرا تامین مالی ایران تروریسم, و در حال حاضر دولت “حداکثر فشار” استراتژی به UANI مخاطبان که شامل دیپلمات ارشد و مقامات امنیتی از خلیج فارس و اسرائیل است.

این گروه را در آخرین نشست برگزار شده در ماه سپتامبر ویژه سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell که در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام مدیر اطلاعات ملی و همچنین به عنوان یک کسی که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهاجم خاورمیانه همکاران از جمله دیپلمات های فارسی خلیج و اسرائیل است. (UANI و وابسته به آن سازمان باید تعدادی از لینک ها به خلیج از جمله 2014 ایمیل از یک UANI مشورتی عضو هیئت مدیره خواهان “حمایت” از امارات متحده عربی است.)

UANI بالا موسس میلیاردر توماس کاپلان — یک سرمایه گذار که شرکت ها باید نگاه به سود حاصل از “ناآرامی های سیاسی” در خاورمیانه — نیز در حضور در نشست.

در نهایت شلدون و میریام Adelson را حمایت مالی برای UANI از نزدیک آهنگ جمهوریخواه megadonors’ متهاجم نمایش ها به سمت ایران است. در سال 2013 Sheldon Adelson گفت: مخاطبان در دانشگاه یشیوا که اوباما باید راه اندازی یک حمله هسته ای ایران و تهدید می کند که ایران خواهد بود “محو” اگر آن را نمی کند, از بین بردن برنامه هسته ای آن. این Adelsons بودند مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین تأمین کنندگان مالی در سال 2016 انتخابات و دستگیری بزرگترین تأمین کنندگان مالی در سال 2018 چرخه. آنها انتظار می رود به کمک حداقل 100 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش و جمهوری خواه کنگره نامزدها در سال 2020 چرخه.

در حالی که برگ برنده دولت مالی شدید فشار علیه ایران است که همزمان با شیوع کروناویروس تایلر Cullis, تحریم, وکیل مراقب بود که به توجه داشته باشید که مسائل را با اطمینان قوی تجارت پزشکی و بشردوستانه لوازم به ایران آغاز شد و تحت دولت های قبلی. “در حالی که این مشکلات تشدید شده اند تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” Cullis گفت: “آنها منشاء می گیرد بیش از یک دهه پیش زمانی که قبل از دولت برای اولین بار شروع به تحمیل عظیم تحریم ها فشار بر ایران در بخش مالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>