در میان Coronavirus, هرج و مرج, متحده و ایران به لبه نزدیک تر به جنگ

اگر شما در حال نزدیک این هفته پشت وحشتناک سر و صدا از Covid-19 گسترده در سراسر این سیاره شما ممکن است شنیده ام صدای جنگ نزدیک به شکستن دوباره بین ایالات متحده و ایران.

روز چهارشنبه تولد ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی رگباری از راکت ناودان به اردوگاه تاجی هوایی در شمال پایتخت عراق بغداد. این حمله منجر به کشته شدن دو آمریکایی و یک بریتانیایی در حالی که زخمی شدن 14 نفر دیگر. یک روز بعد نیروهای آمریکایی در عراق را انجام حملات هوایی علیه کاتا نائب حزب الله, یک ایرانی-حمایت نیروهای شبه نظامی عراق که آن را مقصر این حمله است. این یک شرط بندی امن است که خشونت بین ایالات متحده و ایران را متوقف نمی وجود دارد. در حال حاضر on, شنبه صبح, گزارش جدیدی از یک حمله دیگر در همان پایه ای که سه زخمی بیشتر از ایالات متحده خدمات اعضا.

با وجود وحشتناک یک بیماری همه گیر است که ضعف تمام شهر های ایران و بافندگی در حال حاضر بیش از ایالات متحده, بحران بین دو کشور آغاز شد که زمانی که برگ برنده دولت خارج 2015 ایران نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش. احتمال جنگ در میان جهانی بحران بهداشت عمومی است برای قرار دادن آن ملایم ظالمانه است. ایرانیان بر این باور هستند که در میان اکثر متعدد قربانیان Covid-19 بیماری همه گیر. دولت خود تصمیم به خطر یک درگیری در این لحظه هر دو مبهم و سوزان.

اما ایران را تیره و تار عزم راسخ برای ضربه به عقب در برابر ایالات متحده صرف نظر از آن مردم رنج می برند آیا نشان دادن یک نقطه مهم است. این نهاد پرداخت می شود به یک برگ برنده دولت توجیهی برای بحث ترور سلیمانی در ژانویه هواپیماهای بدون سرنشین: بازدارندگی.

که بلافاصله پس از سلیمانی را به قتل, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo CBS گفت: “چهره ملت” که “کل استراتژی شده است یکی از بازدارندگی” ادعا که حمله هواپیماهای بدون سرنشین علیه به طور کلی تا به حال با ارسال یک پیام قاطع به دولت ایران که نیروی آن را به خودداری از آینده اعمال تجاوز است.

اما اگر بازدارندگی واقعا این استراتژی این است که یک شکست توجهی. حتی قبل از این هفته حملات مرگبار موشک را در ادامه به صورت دوره ای باران را در پایگاه های آمریکا در عراق و همچنین سفارت آمریکا در بغداد. ایران نشان داده است در بیانیه های عمومی که این برنامه را به آنچه در آن نمایش به عنوان یک انتقام برای قتل قدس رئیس سلیمانی در یک زمان از آن انتخاب. حمله به اردوگاه تاجی نشان می دهد که آنها نه بلوف میزند.

وجود بافت تاریخی و همچنین در نظر گرفتن. پس از انقلاب 1979 آورده است که دولت فعلی به قدرت ایران نشان داده است که حاضر به تحمل مقدار زیادی از مجازات برای رسیدن به آن اهداف استراتژیک.

در ایران در جنگ با عراق در سال 1980 و سپس ایران آیت الله روح الله خمینی در ادامه به جنگ صدام حسین پس از خود اقدام به حمله به ایران شده بود دفع شد. صدها نفر از هزاران نفر از دو طرف کشته شدند, بیش از سال از خسته کننده جنگ جهانی اول-سبک جنگ سنگر همه در گل نشسته پیگیری خمینی با هدف وادار کردن Baathists از قدرت و قرار دادن ایران-دوستانه دولت در بغداد است. (ایرانیان خواهد باید صبر کنید تا سال 2003 هنگامی که ایالات متحده لطف انجام این هدف برای آنها.)

امروز حتی در میان زمین شناسی بحران بهداشت عمومی که به کشته شدن صدها نفر از ایرانیان از جمله چند رهبر سیاسی و نظامی ایرانیان نشان می دهد هیچ نشانه ای از توبه پذیر در آنچه آنها مشاهده به عنوان اولیه خود را از منافع ژئوپلتیک. ادامه حمله به اهداف آمریکا در عراق نشان می دهد که آنها در حال هل دادن به جلو به سمت اصلی خود را هدف استراتژیک: اخراج نیروهای امریکایی از عراق است.

در یک مقاله در مورد اخیر خشونت Afshon Ostovar, یک استاد در مدرسه عالی نیروی دریایی و نویسنده “پیشتاز امام: دین, سیاست, ایران, سپاه پاسداران” نوشت که ایران در حمله به اردوگاه تاجی و نظامی ایالات متحده پاسخ “متناسب با حق به هدف کاتا نائب حزب الله و ایران است.” حملات آمریکا هواپیما کمک به افزایش خشم عمومی در عراق در برابر ارتش آمریکا فعالیت وجود دارد و مقدمات لازم برای یک رویارویی گسترده تر است که ممکن است نیروی ایالات متحده را ترک کنند ،

ایران و عراق متحدان “را بیشتر در عراق و میر و تخریب به سوخت تلاش خود را برای اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور” Ostovar نوشت. “آنها همچنین باعث به پاسخ بیشتر اگر آنها مایل به منظور طعمه آمریکا به اضافی تهاجمی عمل می کند در خاک عراق. در عین حال انجام این کار را وادار آمریکا به پاسخ در نوع و چرخه تشدید خواهد ادامه نسبت به برخی از جنگ است.”

با وجود قریب به اتفاق نظامی مزیت خواهد بود که در یک درگیری ایالات متحده خواهد بود ضعیف قرار را به نفع خود. عمومی آمریکا است که در حال حاضر خسته و سرخورده با سالها به ظاهر بی معنی مبارزه در خاورمیانه است. اکثر آمریکایی ها نیز اضطراب بیش از تاثیر Covid-19 در خانه و بعید به نظر می رسد با هیجان ایده از انحراف منابع بیشتری برای مبارزه با جنگ دیگری با هیچ پاک کردن اهداف نهایی.

بر خلاف ایران که در آن دولت برخوردار استبدادی و گاهی اوقات دردناک قدرت به سرکوب عمومی مخالفت ایالات متحده محدود شده است ظرفیت آن به چشم پوشی از خواسته های مردم خود. همین دلیل است که مقامات ایالات متحده مانند Pompeo باید مصرانه به تصویر کشیده سلیمانی کشتن به عنوان یک راه چرخی کردن خشونت در عراق و نه افزایش آن. این یک ریاکارانه ادعا می کنند که گرفتن سخت تر برای دفاع از.

پروکسی جنگ بین ایالات متحده و ایران به نظر می رسد برخی به ادامه. به نظر می رسد که حتی جهانی بهداشت از بحران می تواند آن را متوقف کند. یک چیز روشن است با این حال: عادی ایرانیان عراقی و آمریکایی ها بیمار می-توانیم این نوع از خشونت در حال حاضر.

حتی قبل از ویرانی های ناشی Covid-19 ایران در تلاش برای مقابله با عواقب آمریکا تحریم. آن است که حتی در شکل بدتر امروز. ایالات متحده تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به نظر می رسد آمادگی برای آشوب های اجتماعی و اقتصادی است که همراه با یک عمده بیماری همه گیر در خاک ایالات متحده آمریکا. به نظر نمی رسد مانند بسیار بپرسید که ایالات متحده و ایران به تعویق انداختن نمره خود را-اقامت تا زمانی که این بیماری همه گیر تهدید حقیقی است که همه را می توان تحت کنترل در آورد. اما حتی است که متوسط امید ممکن است دور از دسترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de