در میان Coronavirus ناقص سرپرستی سیستم می توانید آن را غیر ممکن است برای مراقبت از بستگان در زندگی کمک امکانات

منn تابستان 2018 پس از 84 سال Genyte Dirse حذف شد از او به خانه یک متل او متعلق به حال و زندگی در دهه های قرار داده شده در تسهیلات زندگی کمک در سنت پترزبورگ ، پس از این اتفاق نسبتا سریع و سردرگم قانونی مبارزه بین Dirse و یک عامل املاک و مستغلات محلی که استدلال کرد که او در ذهن راست به طور مستقل زندگی می کنند. همیشه از پس نزدیک او زندگی نسبی در ایالات متحده بزرگ-برادرزاده Gedi Pakalnis حال مبارزه از دست دادن نبرد قانونی خود را به بازگشت به خانه.

Pakalnis مبارزه را Dirse خانه ramped تا این بهار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس زده جهان است. در ایالات متحده ساکنان خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک شده اند به ویژه آسیب پذیر با بیش از 51,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور از آن نهاد است. در فلوریدا مانند جاهای دیگر در کشور تعداد Covid-19 مرگ و میر در ارشد امکانات زندگی رشد کرده در نرخ بسیار سریع تر از جمعیت وسیع تر و در اوایل ممکن است اختصاص بیش از یک سوم از دولت همه گیر مرگ و میر.

طرفداران اذعان همه گیر “آن را مشکل تر است” برای سالمندان به ورزش باقی مانده حقوق آنها فراموش کرده اند.

در اواخر ماه آوریل ویروس زده پاتریک مانور که در آن Dirse زندگی می کردند. برای هفته قبل Pakalnis تا به حال شده است در تلاش خود را برای رسیدن به بزرگ عمه سرپرست قانونی برای دریافت اطلاعات در مورد سلامت, افزایش نگرانی ها در مورد سرعت گسترش بیماری است. پس از هفته بدون, اخبار Pakalnis در نهایت متوجه شدند که Dirse در بیمارستان بستری شده بود با Covid-19 علائم. Dirse نگهبان گفت Pakalnis که او می تواند به طور بالقوه به دیدار او پس از همه گیر آرام.

او هرگز فرصت. در مارس 5, Dirse درگذشت Covid-19 به تنهایی در سنت آنتونی بیمارستان. او بود که برای اولین بار پاتریک مانور مقیم در بیمارستان بستری شود با کروناویروس و در اواسط ماه مه 11 پاتریک مانور ساکنان و کارکنان دو حال آزمایش مثبت با این بیماری است.

مکرر مرگ و میر افراد مسن در خانه سالمندان و امکانات زندگی کمک تبدیل به یک واقعیت هولناک در سراسر این بیماری همه گیر. اما چیزی بود نیز متفاوت مورد Dirse مرگ; با توجه به بزرگ-برادرزاده و کسانی که درگیر در این ولایت روند او محدود در برابر او را به پاتریک مانور جایی که او در مواجه با احتمال بیشتری از بیمار شدن — با وجود داشتن خانواده مایل و قادر به مراقبت از او را.

برای چند دهه, بالغ سرپرستی بوده است و از نظر قانونی خاردار موضوع مستقل ناظران و روزنامه نگاران بارها و بارها پیدا کردن که شهروندان ارشد هستند و محروم از حقوق خود و اغلب از نظر مالی بهره برداری — با نظارت دولت. این موارد اغلب شامل مجموعه درام خانوادگی و اختلافات میان خواهر و برادر, اما گاهی اوقات به عنوان در Dirse مورد آن را یک خارجی که درگیر اعتراض از فرد سالمند بستگان. یک تصمیم دادگاه به تعیین قیم است که معمولا به عنوان تجدید نظر در حال پر هزینه و پیچیده و دادگاه استیناف به شدت احترام به دادگاه پایین تر اولیه يافته است.

این مسئله گرفته ارتباط میان بیماری همه گیر. در یک Covid-19 منابع گردآوری شده توسط ملی سرپرستی انجمن آمریکایی کانون و مرکز ملی دادگاه های ایالتی طرفداران اذعان همه گیر “آن را مشکل تر است” برای سالمندان به ورزش باقی مانده حقوق آنها فراموش کرده اند.

“در این بیماری همه گیر ما قصد داریم برای دیدن سوء استفاده guardianships آغاز شده بیش از زوم با ویروس تسهیل سر و صدا است که در حال حاضر در محل” هشدار داد دکتر سام شکر بنیانگذار آمریکایی ها در برابر سوء استفاده و انحصار ولایت ملی وکالت ، “تفاوت با Covid-19 است که ما در حال رفتن به دیدن بخش های مرگ در خانه سالمندان سریعتر در هفته به جای ماه و کاهش بیشتر از هر گونه نظارت است.”

Lآیک بسیاری قانونی سرپرستی موارد داستان چگونه Dirse به پایان رسید تا در پاتریک مانور مملو از اتهامات انگیزه های نهان و پیچیده پویایی خانواده. این همه آغاز شده و پس از یک عامل املاک و مستغلات محلی متهم Pakalnis از بهره برداری خود را بزرگ عمه.

Pakalnis که 37 ساله است و بزرگ و نوه Dirse را مادر بزرگ مادری. در اوایل 1990s, Dirse بازدید بستگان خود را در لیتوانی که در آن Pakalnis بود که مطرح شده توسط پدر خود را. Dirse او را دعوت به زندگی با او را در آمریکا گرفت و او را تا این پیشنهاد در سال 2003 با Dirse در سراسر دبیرستان کالج و فارغ التحصیل مدرسه. “عمه من همواره مانند مادر من,” او گفت:. “ما یک خانواده شاد را برای 15 سال با هم زندگی می کردند و عاشق یکدیگر.”

برای چندین دهه Dirse موفق او متل کوچک, کسب و کار, Dirse آپارتمان ها و متل. در سال 2017, در مقابل شهود و یک دفتر اسناد رسمی او به فروش می رسد یکی از سه خواص به Pakalnis برای $50,000. دیانا Sames یک عامل املاک و مستغلات محلی که بازدید Dirse سالانه به تصویب تقویم و نخستین فروش اموال او بود مبهوت در معامله که به صورت زیر بازار-ارزش.

Sames درخواست دادگاه برای تعیین یک سرپرست برای Dirse با استناد به ملک فروش به عنوان شواهدی وجود دارد که او در حق خود داشته باشید. هر چند Sames محروم انجام می دهند تا از منافع او بگویید محلی به خبرنگاران گفت که او “هیچ مشکلی” با در نظر گرفتن یک کمیسیون از فروش Dirse اموال اگر آن ذکر شده بود در بازار است. به عنوان سرپرستی مورد اقدام مستاجران گفت: در قسم خورده گواهی حسن آنها بارها و بارها شنیده Dirse بگویید Sames که او تا به حال هیچ وجه قصد, لیست, و در حال برنامه ریزی برای فروش یک ساختمان به خانواده اش. یکی به یاد می آورد Dirse ذکر است که او “به خوبی آماده برای بازنشستگی” و “باید بیش از اندازه کافی برای خودش” حتی با یکی کمتر اموال. Pakalnis در ضمن درهم به استخدام وکیل برای ارائه شواهد به دادگاه و شکایت با نهادهای محلی.

اما چند ماه بعد یک قاضی و یک پنل حرفه ای اعلام Dirse “ناتوان” و منصوب بزرگسالان سرپرست قانونی را بیش از او در امور. نگهبان, Traci ساموئل تا به حال هیچ رابطه قبل از با Dirse و پیشنهاد شد به دادگاه توسط Sames این درخواست.

ساموئل به سرعت پرونده ای برای معکوس فروش Dirse اموال و منتقل Dirse در برابر اراده خود را به تسهیلات زندگی کمک الهام گرفته از زندگی در سنت پترزبورگ. در ابتدا Pakalnis قادر به دیدار او وجود دارد. پس از یک دیدار در روز 10 نوامبر 2018 او به ثبت استشهاد با دادگاه گفت که او بزرگ عمه نگاه ضعیف تر و کمتر سالم, تا به حال گله و شکایت از عدم درمان پا درد و به او گفت که او می خواست به خانه بروم. گاردین سپس منع Pakalnis از دیدن Dirse دوباره این ادعا که Dirse نمی خواهید به شنیدن از او بزرگ-برادرزاده کنه.

dad-aunt-brother-sister-in-FL

Romualdas Pakalnis, Genyte Dirse, Gedi و Gedi برادر تام Pakalanis در دسامبر 2016. Romualdas و تام بازدید شد فلوریدا از لیتوانی برای کریسمس.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Gediminas Pakalnis

ساموئل که بعدها تغییر نام او به Traci هادسون بود که به زودی فرا گرفته در رسوایی. در ماه نوامبر سال 2019 او به اتهام جنایت بهره برداری توسط Pinellas County Sheriff و متهم به سرقت بیش از $500,000 از یک 92-سال-که او نیز مراقبت از. محققان دریافتند که او تا به حال منتقل شده تقریبا تمام پول خود را به حساب های بانکی و با استفاده از این بودجه برای خرید NFL بلیط جدید لباس و طلا و جواهر و حتی یک خانه جدید است. او بازگشت نیست درخواست برای نظر.

دادگاه جدید منصوب کرد سرپرست قانونی برای Dirse در اواخر ماه نوامبر: ژان Farnan. در ماه مارس در ابتدا از همه گیر Pakalnis تماس Farnan از طریق یک دادگاه تشکیل پرونده درخواست اطلاعات در مورد عمه اش رفاه و گفت که او نگران بود “از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک آسیب پذیر هستند به سرعت در حال گسترش Coronavirus.”

اما او بدون پاسخ. یک ماه بعد او آموخته طریق Farnan را وکیل همدن Baskin که Dirse گرفته شده بود به بیمارستان. Farnan و Baskin کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

“من عمه به تحصیل خانواده که هرگز مرتکب هیچ جرم و جنایت و ما باید محیط سالم و افرادی که او را دوست دارم و می تواند مراقبت از خود را در هر زمان بدون هیچ هزینه.”

Pakalnis ثبت یکی دیگر از دادگاه درخواست در 29 آوریل برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد Dirse محل نگهداری و تاسف به Farnan که او شده است می تواند مراقبت از خود را بزرگ عمه در خانه. “من عمه به تحصیل خانواده که هرگز مرتکب هیچ جرم و جنایت و ما باید محیط سالم و افرادی که او را دوست دارم و می تواند مراقبت از خود را در هر زمان بدون هیچ هزینه ای” او نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده. او خواهش کرد که برای او بزرگ عمه به حداقل دریافت تصویری و تماس های تلفنی تاکید کرد که او نیاز به حمایت عاطفی است.

بعد Farnan نوشت و مدعی است که او تا به حال خود را دریافت کرد دادگاه قبل از مکاتبات. اتصال یک عکس از Dirse از ژانویه Farnan نوشت که Dirse است “بسیار دلپذیر بانو” و گفت: “من مطمئن هستم که او احساس نمی کند که به خوبی و بودن در بیمارستان است که همیشه استرس زا باشد.” Farnan به پایان رسید ایمیل خود گفت: زمانی که Covid-19 وضعیت تحت کنترل است او می خواهم اجازه می دهد تا Dirse برای دیدن هر کس که او می خواهد.

Pakalnis نوشت در مارس 1, اصرار دوباره این فرصت برای صحبت با او بزرگ عمه در تلفن و تکرار کرد که Dirse می تواند با او بماند. “[P]اجاره به یاد داشته باشید که او به خانه اش در نزدیکی ساحل در محیط زیست با خانواده اش که نتواند خود را,” او نوشت. “[نیست] که قادر به شنیدن و دیدن او برای بسیاری از سال است ناسالم برای هر دو ما است.”

چهار روز بعد, Baskin ظ مختصری درخواست از دادگاه به انکار Pakalnis اضطراری دادخواست و ممنوعیت هر گونه ارتباط بیشتر از او. Dirse درگذشت بعد از آن روز. دیانا Sames مسکن آغاز شده که کل این فرایند در دفاع از تصمیم خود برای درخواست برای سرپرستی برای Dirse. “او را در بهشت در حال حاضر. چرا این قدر درام در اطراف این بانوی فقیر پرسید: رهگیری. “من نیازی به پول من را با ماشین خود من خانه من وجدان خود من.”

یکdult قانونی سرپرستی یک فرایند است که وجود داشته است در ایالات متحده از دوران استعمار وارداتی از یک قرن 14 فارسی حقوقی اصل شناخته شده به عنوان parens patriae. این ایده مستلزم دادن کامل حقوق و تعهدات به دولت اگر یک فرد بالغ تلقی می شود بیش از حد آسیب پذیر و یا “ناتوان” از خودشان مراقبت کنند. یک قاضی می تواند نگهبان منصوب — اغلب آن را به یک عضو خانواده گاهی اوقات آن را به یک شخص ثالث حرفه ای مانند Traci هادسون یا ژان Farnan — و آنها باید تمام اختیارات قانونی برای مدیریت فرد تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی خود را در دارایی های مالی و یا هر دو. بسیاری از مردم می توانند درخواست دادگاه برای سرپرستی اگر آنها باور دارند که یک فرد سالمند به آن نیاز دارد: بستگان و بیمارستان های دولتی و حتی آشنایان مانند مسکن دیانا Sames.

بالغ سرپرستی قانونی توسط دولت متفاوت و حتی گاهی اوقات شهرستان شهرستان. اما در بسیاری از مکان هر کسی که 18 سال یا مسن تر می تواند نامزد خود را به عنوان یک نگهبان و چند ایالت ها نیاز به هر گونه ثبت نام و یا صدور مجوز برای این نقش است. هیچ اطلاعات خوبی وجود دارد حتی در چگونه بسیاری از سالمندان در حال حاضر زندگی تحت سرپرستی. مرکز ملی برای دادگاه های ایالتی تخمین زده است که بر اساس متوسط فعال در حال بررسی موارد در چهار متحده در سال 2008 وجود دارد که 1.3 میلیون نفر در سراسر کشور در کنترل حدود 50 میلیارد دلار دارایی دارند. این می تواند یک کم برآورد و به عنوان متولدین مسن, کارشناسان پیش بینی اعداد به افزایش قابل توجهی.

هر چند سرپرستی می توانید در زمان های مفید برای افراد مسن به خصوص اگر آنها واقعا در خطر swindled و یا نیاز به کمک یک جنبش رو به رشد در طول چند دهه گذشته افزایش سرسام آور نمونه از چگونه ذهنی صدا سالمندان از دست دادن حقوق خود را از طریق این فرایند تبدیل شدن کاملا جدا شده و مجبور به زندگی در راه های کاملا برخلاف چگونه آنها می خواهند. در بدترین موارد آن را نگهبان خود را که بهره برداری ارشد تخلیه دارایی های خود را قطع تماس با دوستان و خانواده و محدود کردن آنها به امکانات گران زمانی که آنها فقط می خواهم به ماندن در خانه های خود. سالمندان باید توصیف تجربه زندگی به عنوان یک “مدنی مرگ” یا “حقوقی روح است.”

Patrick Manor, the assisted living facility where Genyte Dirse resided, sits in St. Petersburg, Florida on June 6, 2020.

پاتریک مانور تسهیلات زندگی کمک که در آن Genyte Dirse اقامت در سنت پترزبورگ فلوریدا., در 6 ژوئن سال 2020 است.

عکس: Tailyr ایروین برای رهگیری

چگونه گسترده نگهبان سوء استفاده است و هنوز مشخص نیست اما پس از yearlong تحقیقات سنای آمریکا کمیته ویژه در پیری گفت: در سال 2018 گزارش که آنها “شناسایی مداوم و گسترده با چالش های که نیاز به در سراسر کشور تمرکز” را به اطمینان حاصل شود که سرپرستی “با این نسخهها کار به نمایندگی از این افراد در نظر گرفته شده است محافظت می کند.” این کمیته اذعان کرد که در برخی موارد “حقوق بیش از لازم است” ممکن است از فردی که با چنین حداقل نظارت “یک بار سرپرستی تحمیل شده است وجود دارد چند پادمان در محل برای محافظت در برابر افرادی که انتخاب می کنید به استفاده از سیستم.”

سالمندان باید توصیف تجربه زندگی به عنوان یک “مدنی مرگ” یا “حقوقی روح است.”

مسائل اطراف سرپرستی وجود داشته و برای چندین دهه و تلاش در اصلاحات واقعا در زمان خاموش در سال 1987 پس از شش بخش آسوشیتد پرس معرض. تحقیقی سری باعث سراسیمگی از دولت جدید قانون و شکل گیری ملی سرپرستی انجمن به ایجاد استانداردهای جدید.

در عین حال با وجود متوسط پیشرفت پایدار و گسترده تغییر باقی می ماند گریزان و گزارش های رسانه ها جزئیات نگهبان سوء استفاده کرده اند ادامه داد: به پدیدار شود. دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی در نگاه ولایت در سال 2004, 2010, 2011 و سال 2016 هر زمان شناسایی مسائل عمده و عدم پاک کردن اطلاعات برای هدایت سیاست. در آن سال 2010 گزارش گائو “شناسایی صدها نفر از اتهامات سوء استفاده فیزیکی غفلت و بهره برداری مالی توسط نگهبان در 45 ایالت و ناحیه کلمبیا” از سال 1990 است.

ریک سیاه — که شرکت تاسیس مرکز املاک دولت اصلاحات با همسر خود در سال 2018 پس از برخورد با یک نگهبان که به سرقت برده $200,000 از پدرش-در-قانون — سرزنش “درنده وکلای” و startlingly کم بار اثبات نیاز به سالمندان از حقوق خود است.

Pakalnis توصیف تجربه خود را در برخورد با نظام حقوقی به عنوان انبوه استرس زا و وقت گیر است. هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به او فکر می کردم که یک بار او ارائه شده به دادگاه خود را بزرگ عمه پرونده پزشکی این موضوع به سرعت حل و فصل. او گفت که او خواسته های مردم را درک چقدر دشوار است “زمانی که عجیب و غریب فرد مسئول از شما عزیزان و نادان به خانواده است.” او فکر می کند همه گیر شده “باز کردن زخم های” ولایت و نشان داد که برخی از امکانات زندگی کمک فقط نمی تواند تضمین محیط امن برای زندگی مردم وجود دارد.

Tim رید و خواهر خود را دانا o’neil نیز دست و پنجه نرم کردن با سرپرستی سیستم در میان Covid-19. در 18 مارس پس از سالها تلاش ناموفق را به خانه اش از تسهیلات زندگی کمک در فورت لادردیل فلوریدا مادر خود مارگارت Estelle رید درگذشت.

“من وکیل مدافع و من سعی کردم همه چیز را از نظر قانونی و از نظر پزشکی ممکن است برای نشان دادن دادگاه چرا مادرم باید اجازه داده شده به زندگی در خانه” اونیل گفت: رهگیری. “من ارائه سرپرستی و دادگاه طرح های متعدد به اثبات مامان بهتر خواهد بود برای مراقبت در خانه, اما بدون توجه به آنچه ما ارائه شده این بود که همیشه نادیده گرفته. او نقل مکان کرد و تقریبا یک ساعت دور به یک مستند تسهیلات با بسیار قابل پیش بینی نتیجه از او دریافت مقدار کمتر ملاقات است. او هرگز دوباره او را دیدم همسایگان و یا دوستان قدیمی و ملاقات با خانواده نابود شد.”

مارگارت رید به پایان رسید تا در سرپرستی پس از 2014 اختلاف میان رید کودکان در مورد مادر خود را در آینده و طرح و مستغلات.

دکتر گرگوری مرسللا یک روانپزشک در بوکا راتون در جنوب فلوریدا به یاد می آورد صحبت با رید در مورد اختلاف در مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاده است. (او تا به حال دیده رید چندین بار بین سال های 2009 و 2014. او نیز تحت درمان تیم رید پسر برای سال.)

“او نگرانی در آخرین جلسه ما در مورد نحوه خواهر و برادر را با هم کار کنند در صورتی که او ناتوان و صحبت در مورد چگونه او برنامه ریزی شده برای ویرایش به پیشبرد سلامت, بخشنامه ها” مرسللا در مصاحبه ای گفت:. “او به من گفت که او می خواست به ماندن در خانه خود را بدون توجه به آنچه که او می خواست به مرگ در خانه اش. او به من داد یک یادداشت دست نویس گفت: این برای من پرونده که من هنوز و او گفت که او قرار بود به نقد و بررسی خود را پیشبرد بهداشت بخشنامه با وکیل او بیش از حد به مطمئن شوید که آنها تأکید این است.”

اما مدت کوتاهی پس از آن او دیگر پدر مارگارت Fallon با موفقیت درخواست دادگاه برای سرپرستی قانونی. این ایده که مارگارت رید بود ناتوان بود “risible, مضحک, مضحک” گفت: مرسللا که تا به حال دیده می شود او در اوایل این ماه. او در توصیف این تجربه به عنوان “چشم باز” در دیدن راه که “تفنگ استخدام” پزشکان کار با دادگاه و وکلای مدافع به سالمندان از حقوق خود است.

“او به من گفت که او می خواست به ماندن در خانه خود را بدون توجه به آنچه که او می خواست به مرگ در خانه اش.”

به عنوان شاهد متخصص در رید سرپرستی شنوایی در یک ایالت فلوریدا در دادگاه مرسللا شهادت در مورد خطرات ناشی از حرکت او به تسهیلات زندگی کمک و یا خانه سالمندان است. در میان چیزهای دیگر او شهادت داد که میزان مرگ و میر بالا برود 200 تا 300 درصد برای بیماران در موسسات نسبت به کسانی که در نگهداری و مراقبت در خانه های خود. ده تا 15 درصد از بیماران مبتلا به زوال عقل در ظرف شش ماه از قرار دادن آنها به کمک امکانات زندگی او همچنین گفت: دادگاه است.

دادگاه متقاعد نشد. مارگارت رید گرفته شده از خانه اش در سال 2017 نقل مکان کرد و به نصف النهار در آبراه.

20180206_171255_Film32

مارگارت رید با دختر دانا و پسرش لارنس در روز تولد او در ماه فوریه 2018.

عکس: حسن Lawrence A. Reid Jr.

رید سرپرستی روند به سرعت خوردند تا دارایی های خود را. پس از حسابرسی داخلی مطرح پرچم قرمز یک پالم بیچ شهرستان بازرس کل تحقیقات نشان داده است که تنها در یک سال سرپرستی هزینه به مبلغ نزدیک به 22 درصد از رید خالص ارزش با هزینه های قانونی به طور متوسط $539 در هر روز. این گزارش همچنین نشان داد “شیوه های حسابداری و مدیریت فاکتورها و زمان نوشته متعدد از هزینه وکیل دادخواست بودند غیر متعارف و غیر منطقی و یا بی اساس.”

در بخشی مضطرب در مورد ملاقات محدودیت زمانی که Covid-19 شروع به گسترش o’neil ثبت اضطراری دادگاه دادخواست در مورد خطر مادرش رو در میان همه گیر. “من تو را دیدم او را زنده روز قبل از او درگذشت و او به نظر نمی آید خوب در همه, او به نظر می رسید به نمایشگاه بسیاری از علائم کروناویروس و محو شد خیلی سریع از زمانی که من تا به حال دیده می شود او را یک هفته زودتر” به یاد می آورد تیم رید.

تیم گفت: او هر دو یک نصف النهار پزشکی همراه و Fallon, خواهر خود را به مارگارت رید تست شده برای Covid-19 که هرگز اتفاق افتاده است. (فالون را انکار می کند و همیشه از شنیدن در مورد یک درخواست برای یک Covid-19 آزمون.) “این غیر معمول نیست برای این موسسات برای جلوگیری از مستند چیزهایی است که می تواند منجر به اتهام قصور یا سهل انگاری” گفت: تیم.

شیدا Ramroth مدیر اجرایی النهار در آبراه کاهش یافته است به نظر چرا مارگارت رید آزمایش شد برای به اشتراک گذاشتن چگونه بسیاری از مثبت coronavirus موارد در میان ساکنان وجود داشته است و اگر در همه آزمایش به کار گرفته شده است. در یک ایمیل Ramroth اشاره به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون که چرا او نمی تواند پاسخ دهد. او پرسید: برای برخی از مطبوعات مثبت برای تسهیلات. “من می دانم شما در حال گزارش خبر اما اگر ممکن است لطفا به اشتراک بگذارید برخی از کلمات دلگرم کننده در مورد ما کارکنان خود را برای فداکاری و کار خستگی ناپذیر در حفظ ساکنان خود و خانواده امن” او گفت:.

“تراژدی زندگی کمک و پرستاری در خانه های جدید نیست در همه. خوب قبل از Covid-19 شما صحبت می تواند تا 80 درصد از پزشکان در هر تخصص و آنها را به شما بگویم این مکان در حال مرگ جملات برای مامان یا بابا گفت:” مرسللا. “آنها کاملا تسریع در مرگ خود را.”

فالون کاهش یافت یک مصاحبه تلفنی اما در یک ایمیل گفت: رهگیری که آن را به حال شده است “تلقی پزشکی لازم” را به حرکت مادر به تسهیلات زندگی کمک. او گفت: همه خواهر و برادر’ دعاوی حقوقی مربوط به ولایت بود “به طور کامل کاونتی” و این که او خواهر و برادر تا به حال کامل “فرصت” برای تماس با شهود و ارائه مدارک به دادگاه. (تیم رید رد می کند همه از این است.) فالون وکیل لورا Burkhalter گفت که رهگیری او معتقد است تیم و دانا تلاش به همراه مادر خود را در خانه رد شد چرا که آنها نمی تواند آن را در مادر خود را ، “من فکر می کنم او مراقبت با کیفیت بالا” که در آن او گفت: Burkhalter.

بعدم حمایت و بنیانگذار مرکز املاک دولت اصلاحات گفت که او امیدوار است که Covid-19 کمک خواهد کرد که درخشش نور در سوء استفاده از بالغ قانونی سرپرستی. “همه گیر شده است روشن ما مراقبت دراز مدت بحران به طور کلی” او گفت:. “بسیاری از این امکانات را ندارد کافی نیروی انسانی, و آنها نمی خواهند به درک چگونه بسیاری از آنها فقط ساخته شده در اطراف ساخت پول است.” اخیر نیویورک تایمز بررسی نشان داد که برخی از خانه های پرستاری شده اند اخراج پزشکی-بودجه ساکنان به نفع Covid-19 بيمار که می تواند در بودجه بیشتر.

“بسیاری از این امکانات را ندارد کافی نیروی انسانی, و آنها نمی خواهند به درک چگونه بسیاری از آنها فقط ساخته شده در اطراف ساخت پول است.”

مرسللا گفت که او نمی تواند تصور کنید که وجود خواهد داشت برخی از نوع از حساب داده می شود coronavirus-مرگ و میر ناشی از آن گزارش شده است به تازگی در خانه های سالمندان. “ما تا کور هنوز به عنوان یک فرهنگ که چیزی از این مقدار خواهد بود زیر فرش جاروب” او گفت:. “اولین و بهترین تغییر اتفاق می افتد خواهد بود به دور رفت و برگشت این جنبه از سرپرستی آن را به عنوان وجود دارد و اعلام شده توسط وکلای مدافع و قضات است.”

Genyte Dirse’s and her late husband Antanas’s plaque memorial displays in an outdoor mausoleum at the Memorial Park Cemetery in St. Petersburg, Florida. Dirse loved her church and was a devote Catholic, her great-nephew Gedi Pakalnis said. “We had no control over her funeral. She loved being in church but we weren’t allowed to have a priest at her funeral,” said Pakalnis.

پلاک یادبود نمایش برای Genyte Dirse و همسر مرحومش Antanas در فضای باز آرامگاه در پارک یادبود در گورستان سنت پترزبورگ فلوریدا. Dirse او را دوست داشتم کلیسا بود و اختصاص کاتولیک بزرگ-برادرزاده Gedi Pakalnis گفت. “ما هیچ کنترل بیش از مراسم تشییع جنازه او. او دوست داشت که در کلیسای اما ما اجازه نداشتند به یک کشیش در مراسم تشییع جنازه” او گفت:.

عکس: Tailyr ایروین برای Interept

برخی از طرفداران می گویند این پاسخ نهفته است در کمتر محدود گزینه های. یکی از این جایگزین که رشد خارج از ناتوانی جنبش حقوق شناخته شده به عنوان پشتیبانی تصمیم گیری. تحت این چارچوب یک فرد مسن را در حفظ حقوق خود و کار با اعتماد مشاوران برای کمک به آنها در تصمیم گیری. تگزاس گذشت اولین بار در کشور قانون به رسمیت شناختن پشتیبانی تصمیم گیری موافقت نامه در سال 2015 و پس از آن هشت متحده به دنبال کت و شلوار. کارشناسان می گویند که خیلی زود به می دانم که اگر این مدل کمتر در معرض ابتلا به بهره برداری.

نوادا نیز بوده است که منجر به راه در سرپرستی اصلاحات زیر exposés که نشان داد عظیم سرپرستی فساد است. (یکی از بدنام نوادا, نگهبان, مارس پارک به تازگی محکوم به 40 سال برای ارشد بهره برداری.) در سال 2017 پس از توصیه های صادر شده توسط کمیسیون امور خارجه نوادا مقننه به تصویب یک سری از اصلاحات از جمله اعطای تمام سالمندان رو به سرپرستی حق مشاور, ایجاد یک لایحه جدید حقوق و استقرار یک دولت سرپرستی دفتر انطباق است که بررسی تقلب و سوء استفاده. آیووا همچنین در پاسخ به موجی از بیم رسوایی با عبور از قانون جدید در سال 2019 با هدف کاهش سوء رفتار با سالمند.

نه همه اصلاحات اخیر منجر به بهبود واقعی ، در سال 2016 پس از رسانه های محلی در معرض گسترده سرپرستی مشکلات در فلوریدا قانونگذاران تاسیس یک دفتر جدید عمومی و حرفه ای نگهبان در دولت وزارت سالمند امور. سیاه توصیف این به عنوان “استراتژیک ببر کاغذی توسط دولت رهبری” اشاره کرد که بخش فاقد صلاحیت محلی دادگاه و هنوز به غیر ارادی و یا حذف با موفقیت تعقیب یک نگهبان. هنگامی که اتاق را بالا اجرایی به طور ناگهانی استعفا داد و در تابستان گذشته اورلاندو سنتینل گزارش داد که او تا به حال رشد نا امید با آژانس را محدود قدرت برای اجرای ماموریت خود را.

طرفداران می گویند یکی از دلایلی که معنی دار اصلاحات رشد شاخص همراه تا به آرامی است زیرا دولت فدرال فراهم می کند هیچ پول واقعی و یا راهنمایی به کشورهایی که ممکن است در غیر این صورت بهبود شیوه های خود را. در سال 2019 ایالات متحده سنسور. سوزان کالینز R-مین و باب کیسی D-پن., معرفی سرپرستی پاسخگویی به قانون که گسترش فدرال تظاهرات کمک های مالی برای کمک به کشورهای جمع آوری اطلاعات بهتر و بهبود شیوه های خود را و در عین حال خود را تنها دیگر شرکت ضامن بهداشت ، Doug Jones آلاباما.

“من امیدوارم که ما می توانند یاد بگیرند از این بیماری همه گیر است که ما نیاز به اولویت بندی پشتیبانی و خدمات برای سالمندان و افراد معلول” گفت: دری Pogach ارشد کارکنان وکیل در کانون وکلای آمریکا در کمیسیون بر روی قانون و پیری است. “و این که باید بودجه برای دولت بالغ سرپرستی اصلاحات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de