حاشیه آمریکایی: وب تاریک روشنفکر اعلام استقلال خود را

مقاله حاضر بخشی از یک سری بررسی حاشیه های زندگی آمریکایی است، کاوش در ریشه های خود و چگونه آنها در حال بازتعریف جریان اصلی فردا. of tomorrow اولین نصب را اینجا بخوانید، و دومی را اینجا بخوانید.

  • جنبشی از روشنفکران لیبرال که معتقدند گفتمون عدالت اجتماعی با علم و عقلانیت شکسته شده است، اکنون قرار است منشور ایدئولوژیک خود را آزاد کند.
  • آنها سعی می کنند فضای سیاسی بین چپ و راست را کنده و کنده کنند. نظریات بدک، کتاب جدید آنها در این ماه منتشر ، ممکن است بهترین شات خود را در آن است.

سه دانشمند سرخوردگی بودند. آنها سال ها تماشا کرده بودند که احساس می کردند بورسیه ضد فکری و بدون شواهد است که آکادمی را به دست گرفت – به ویژه در زمینه های «عدالت اجتماعی» از جمله نظریه نژاد پس ااستعماری و انتقادی، و همچنین مطالعات جنسیتی و چربی، در میان دیگران. راه حل شون؟ برای ارائه تعدادی از مقالات دانشگاهی ساختگی به مجلات دانشگاهی به طور ابهت جدی در آن زمینه ها … و نشان دهد که چگونه به راحتی ادعاهای بدون حمایت می تواند به عنوان واقعی بدون اثبات معقول ارائه شده است.

از 20 مقاله ای که آنها به مجلات مورد احترام و داوری همتا در سال های 2017 و 2018 تبدیل شده اند، یکی پیشنهاد کرد که طالع بینی غربی، بر اساس ریاضی، هم از نظر زیست شناسی و هم امپریالیستی است و باید با چیزهایی مانند “روایت های اساطورشناختی” و “رقص تفسیری فمینیستی” جایگزین شود. یکی دیگر از استدلال می کرد که سگ ها با داشتن رابطه جنسی در یک پارک پورتلند نشانه ای از فرهنگ تجاوز جنسی است. با این حال یکی دیگر از استادان پیشنهاد کالج باید “reparations تجربی” تصویب … با زنجیر کردن دانشجویان سفید پوست به کف و نادیده گرفتن شکایت های آنها به عنوان تلاش های نادرست برای “دوباره مرکز کردن نیازهای گروه های ممتاز به هزینه آنهایی که حاشیه رانده شده است.”

4 bib

با این حال با وجود پوچ بودن استدلال های آنها، هفت مقاله از آنها پذیرفته شد، در حالی که هفت مقاله دیگر هنوز در حال بررسی بودند و تنها شش نفر از آن زمان که نویسندگان آشکار شد شوخ روی دیوار خیابان ژورنال در اکتبر 2018 انکار شده بود. جیمز لیندسی، یکی از سه دانشمند به همراه هلن پلاکروز سردبیر مجله آرو و پروفسور فلسفه ایالت Areo پورتلند پیتر بوخوسیان گفت: «ما فکر می کنیم مطالعه موضوعاتی مانند جنسیت، نژاد و تمایلات جنسی ارزشمند است و درست گرفتن آن بسیار مهم است. با این حال، لیندزی افزود: “فرهنگی توسعه یافته است که در آن تنها نتیجه گیری های خاصی مجاز است … زمینه های ما در مورد قرار دادن گدای اجتماعی پیش از حقیقت عینی نگران هستند.”

در حالی که برخی از دانشگاهیان تلاش خود را در افشای عیب های فکری ستوده اند، دیگران از آن انتقاد می کنند. اما آن گام های اولیه به عنوان الهام بخش ایدئولوژیک پشت به اصطلاح “وب تاریک فکری” خدمت می کرد، یک مدرسه فکری در حال رشد که شامل مجموعه ای از استادان عمدتا ً چپ متکبر، پاندیت ها و متفکران در انتقاد خود از جنبش عدالت اجتماعی مدرن به عنوان اقتدارگرایی و بی منطق متحد شده است.

کتاب حمله هسته ای تاکتیکی بر قلب معماری اخلاقی است که حفظ فرهنگ جنگ 2.0 است.

پیتر بوگُسیان، استاد فلسفه ایالت پورتلند

ائتلاف شامل چهره هایی چون روانشناس کانادایی جردن پترسون و دانشمند اعصاب بی خدا سام هریس و همچنین مردمی کمتر شناخته شده مانند ریاضی دان اریک واینشتاین و برادرش، برت است. دومی مجبور شد از کالج ایالتی Evergreen استعفا دهد پس از دانشجویان اعتراض تصمیم خود را برای مبارزه با یک رویداد پردیس که خواستار دانشجویان سفید پوست برای یک روز نشان می دهد. دیگران به طور سست وابسته به جنبش عبارتند از: روانشناس تکاملی استیون پینکر، محافظه کار پاندیت بن شاپیرو و پادکستباز محبوب جو روگان. همه آنها این نام را برای جنبش خود را دوست ندارم — در اصل توسط اریک واینشتاین به شوخی سکه شد اما از آن زمان گیر کرده است.

op 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im