آمریکا حاشیه: این Bizarro زبان انگلیسی توسط حاکمیت شهروندان

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل مرموز زبانی ترفندها نمی تواند شما را از مشکل.

این مقاله بخشی از یک سری کاوش در حاشیه زندگی آمریکایی و چگونه آنها در حال بازتعریف جریان اصلی. جزئیات اولین قسط اینجا.

  • در سال 1988 دیوید وین میلر اختراع خود را در زبان انگلیسی دستور زبان و نحو و گفت آن را به پایان تمام انسان سوء تفاهم … اما این حرف شکسته و نا مفهوم.
  • هنوز نویس سریال را ترک کرده است یک میراث با ضد دولت های مستقل جنبش به شهروندان است که با استفاده از نحو به این روز است.

تعداد کمی از مردم می دانم که خیلی در مورد دیوید وین میلر زندگی در بخش بزرگی از آنجا که او گفت: بسیاری از پرهیاهو داستان نادرست در مورد خود. مانند نژادپرستانه داستان چگونه او یک بار در رفت و برای کلیه عمل جراحی, اما, کره ای, دکتر, بد تعبیر کردن نمودار خود حذف هر دو از کلیه ها و غده آدرنال و او را کشتند تا او را به زندگی برگشتم در حالی که برش در یک کالبد شکافی, میز و رفت با درک عمیق از تهدید زبانی سوء تفاهم.

همه ما واقعا می دانیم این است که او یک ماشین از ویسکانسین است که در اوایل دهه 1980 تا به حال مشکل مرور نظام حقوقی و زخم متقاعد شده آن را چیزی بیش از یک بدبینانه فرایند محرمانه زبانی مانور. اما به جای تلاش برای یادگیری به بازی سیستم با خواندن قانون میلر سعی در نادیده گرفتن آن توسط اختراع خود را در زبان انگلیسی گرامر و دستور زبان در سال 1988. او آن را به نام کوانتومی-ریاضی-ارتباطات. و یا تجزیه-نحو-دستور زبان. یا درست-زبان. در آن او را مدل دهید خود دیوید-وین:میلر.

حقوق همه میلر زبانی doodling باید مبلغ به هیچ چیز. گفته می شود شناسایی ریاضی در حقیقت ریشه همه انسان زبان و استفاده از آن برای ایجاد چیزی است که هیچ کس تا کنون می تواند سوء تفاهم— اینکه انسان تعارض از طریق آن مطلق وضوح. اما آن را می خواند مانند خالص عجیب. ضد افترا لیگ (ADL) در واقع اشاره کرد در سال 2016 گزارش که Millerian نحو است که به طور عمده قابل شناسایی توسط مجازی خود unparsability. هنوز میلر نحو در زمان خاموش با کوچک اما تاثیر گذار گروه: حاکمیت شهروندان است. بسیاری از این نظریه پردازان توطئه بالا او را به گورو وضعیت و پوسته هزار دلار سر به یادگیری خود را درست انگلیسی. “نام خود را بزرگ می گوید:” متی Sweeney یک محقق که مطالعات مستقل شهروند (یا SovCit) جنبش است. “او به خوبی شناخته شده است — چرا که او بسیار عجیب و غریب.”

حاکمیت و شهروندان هستند که تقریبا به عنوان سخت به سنجاق کردن به عنوان میلر. مورخان اقدام به ردیابی ریشه های خود را به قدرت Comitatus جنبش از دهه 1970 یک گروه که استدلال هر دو که مسیحیان حقیقی شهروندان آمریکایی و قانون مشترک و کلانترها هستند خود را تنها مقامات در زمین به این معنی که دولت فدرال و مالیات — آیا غیرقانونی. اما مستقل شهروند جنبش به سرعت توسعه یافته به یک غیر متمرکز و کمتر به صراحت نژادی رانده پدیده است. بسیاری هنوز بر این باورند که فدرال هستند نامشروع ستمگران که ترفند ما به دور دادن آزادی ما — ما ذاتی حاکمیت — با امضای اسناد رسمی. اما تقریبا در هر خوشه ای منحصر به فرد از باورها در مورد زمانی که آمریکا حکومت تبدیل بدخیم و اصلی حاکمیت طبیعت.

میلر آموزش مات و بسته بندی شده با به راحتی رد ادعای خواهم که او تاج گذاری پادشاه هاوایی در سال 1996.

کارشناسان تخمین می زنند که وجود دارد به عنوان بسیاری از 300,000 “SovCits” در ایالات متحده به تنهایی بسیاری از آنها با وسواس پیدا کردن کدهای مخفی و یا کلاهبرداری است که اجازه خواهد داد که آنها را به شکستن خود را “قرارداد” با دولت فدرال فرار هر قانون یا مالیات آنها اختلاف نظر دارند ، بسیاری از تلاش برای انجام این کار با به کارگیری زبانی می گیرید gambits خواب توسط انجمن گفتگوی تجارت که ظاهرا نادیده گرفتن فدرال حیله گری مانند اضافه کردن امضا در زیر تهدید و فشار و یا اجبار (و یا به سادگی TDC) پس از نام خود را.

با وجود هدف مشترک از outfoxing نظام حقوقی از طریق زبان می توان آن را سخت برای دیدن به همین دلیل حتی SovCits flocked به میلر و نحو. خود را آموزش مات و بسته بندی شده با به راحتی رد ادعای خواهم که او تاج گذاری پادشاه هاوایی در سال 1996. او در نحو به عنوان یک تعداد زیادی از زبان شناسان اشاره کرده اند نیز می سازد هیچ حس. آن را نشان می دهد “سردرگمی در مورد ماهیت زبان به طور کلی و … از زبان فارسی به طور خاص می گوید:” دیوید پترسون یک متخصص در زبان ساخته شده. قابل توجه آن ریشه در اعتقاد به این که اسم مطلق استاتیک معانی (به عنوان مثال وجود دارد که یکی درست و تعریف جهانی از آنچه به منزله یک کفش جنسیتی و غیره.). که اعتقاد به رهبری میلر خودسرانه توزیع مجدد عبارت’ تعاریف و نقش ها در خط خود را درک و راحتی. به عنوان پترسون اشاره “وجود دارد هیچ چیز مانند بافت مستقل از معنی در زندگی و یا در زبان است.”

تجزیه و تحلیل اخیر از SovCit جوامع با این حال نشان می دهد که بسیاری از به صحنه آمده و اتخاذ ایده های رادیکال در برابر شدید شخصی آسیب پذیری — در میان ورشکستگی و یا طلاق و یا دیگر disorienting قانونی جنگ است. اکثر آنها در حال حاضر مستعد ابتلا به توطئه اعتقادات قبل از این تجارب است. میلر به صراحت به مردم از جان گذشته برای کمک در جنگ حقوقی ارائه امداد از طریق جلسات نوشته شده در چیزی که به نظر می رسید فقط به عنوان مرموز به عنوان دیگر اسناد قانونی آنها در تلاش بودند به دست و پنجه نرم کردن با. اما هیچ مدرکی وجود ندارد که او تا کنون در واقع کمک به هر کسی که حل قانونی خود گلایه.

میلر که در سال 2018 یک بار ادعا کرد که او تا به حال یک میلیارد پیروان از جمله بیل کلینتون و برجسته قضات — مطمئن پرواز از توهم. اما او متراکم کردن یک گروه اختصاصی از پیروان آنها استرالیایی قاضی فدرال Michael Lloyd-Jones, یک بار به عنوان یک “زبانی فرقه” و که ممکن است شامل استرالیا سیاستمدار مالکوم رابرتز و آمریکایی به جرم قتل Jared Lee Loughner. ترین پیروان اختصاص داده شده همچنان به گسترش زبان خود و میراث دور و گسترده.

میلر عجیب و غریب و غلط زبانی آزمایش است که تو رفتگی در دیوار به اندازه کافی است که اکثر مردم هرگز آن را روبرو می شوند. اما مهم نیست که چقدر کوچک و مزخرف آن تاسیس شده است بخشی از زبانی جهانی چشم انداز در حال حاضر. و آن را به یک outsized قدرت به ابهام دار و بسیار خشمگین اکثر مردمی — به خصوص مقامات دولت — که روبرو می شوند آن را در وحشی.

در آن حس میشد شاید اعلام Millerian نحو یک موفقیت محدود است. آن را در مورد صلح جهانی و یا ترک برخی از راز قانونی کد به عنوان میلر ظاهرا امیدوار است آن را. اما مطمئن است احسان وکلا و قضات و دیگر عوامل دولت تا آنجا که آنها یک بار احسان او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de