آمریکا حاشیه: چگونه افراط و تعریف جامعه ما

در سال 1984 جایزه اسب متعلق به رئیس جمهور Destron ترس, مینه سوتا مبتنی بر شناسایی حیوانات شرکت به سرقت رفته بود. سرخوردگی او آمد تا با یک راه حل: کاشت یک تراشه است که می تواند کمک به شناسایی و پس گرفتن حیوانات به سرقت رفته. پس از هدف قرار دادن بازار در ’90s تراشه تبدیل به یک ضربه بزرگ: برخی از 10 میلیارد نسخه از این تراشه استفاده شد و در سطح جهانی در سال 2018 به تنهایی در بر داشت در همه چیز از حیوانات خانگی از دست رفته به مترو کارت الکترونیکی عوارض و لباس فروشان در تلاش برای جلوگیری از دزدی از مغازه.

اما این اسب سرقت کرده بود دیگر اگر ناخواسته اثر. در آستانه هزاره جدید بنیادگرای انجیلی کنت Hovind چاپ کتاب حاضر با عنوان دریدن دین نادرست از تکامل. او به دنبال کاترین آلبرشت یک مسیحی مصرف کننده مدافع نوشت که در سال 2005 عنوان این Spychips. و به عنوان کارت های اعتباری بی سیم و روش های پرداخت باید منفجر شد doomsdayers مهاجرت کرده اند از چاپ به سیستم عامل مانند Facebook و YouTube, همه, هشدار, به طور کلی همان پیام: که به زودی به ایالات متحده و دیگر دولت های جهان را با استفاده از تراشه برای پیگیری هر مرد زن و فرزند بدون اجازه آنها. آن را مدرن جلوه ای از “علامت وحش” در توصیف آخرالزمانی کتاب وحی به عنوان یک “علامت در دست راست یا پیشانی” است که مسلمانان از خرید و یا فروش کالا و در اصل شرکت در جامعه است.

چرا هر یک از این ماده در حال حاضر ؟ چرا که در چند ماه گذشته تراشه توطئه است spiraled به یک نسخه سفارشی ساخته شده برای سال 2020 — تئوری توطئه که میلیاردرهای مانند بیل گیتس در حال استفاده از COVID-19 همه گیر و نهایی واکسن به عنوان یک پوشش برای کاشت میلیون ها بی خبر آمریکایی ها با یک تراشه حاوی علامت وحش. این فقط یکی از شبه علم باورهای استفاده رادیکال آمریکایی ها در برابر اجتماعی فاصله و دستورالعمل های بهداشتی به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس و صرفه جویی در زندگی می کند. و در مورد کسانی که conspiracists ممکن است به نظر می رسد مانند یک زیر مجموعه کوچک از جامعه این را در نظر بگیرید: یک یاهو اخبار/نظرسنجی انجام شده در ماه مه نشان داد که 44 درصد از جمهوری خواهان بر این باورند دروازه-ریزتراشه توطئه درست باشد به عنوان نزدیک به یک پنجم از دموکرات ها و تقریبا یک چهارم از مستقل.

بسیاری از حاشیه حرکات در طول تاریخ در نهایت ادغام به جریان اصلی یک فرایند استفاده می شود که به دهه بوده ولی شتاب.

که به می گویند که آمریکا در حال حاضر در سرزمین های اشغالی. اثبات آغاز می شود در نامهای که فرم خود را کهربا امواج دانه در سراسر این عجیب و غریب fruited ساده. کشته شدن: جورج فلوید Breonna تیلور و خالی از سکنه لجر بیش از چند دهه. زخمی: بی شماری از معترضان که خود را از دست داده چشم یا اندام; روزنامه نگاران, بازداشت, اسپری فلفل, شات در توسط پلیس; کسانی که دیدم معیشت خود بروز یک بیماری همه گیر و سپس سوزانده توسط غارتگران; کسانی که نمی تواند نگه داشتن دست یا دفن خود را 138,000 مرده عزیزان و فردا.

اما امریکا مهاجمان نیست نیروهای خارجی به رغم این کشور اخیر وسواس با روسیه و چین دخالت. دشمن را از درون است نه رسانه ها و نه boogeyman عمیق دولت بلکه کسانی که در میان ما که جنگ را افراطی ایدئولوژی امری عادی است. آنها آمریکایی هستند حاشیه. و آنها به سرعت در حال تبدیل شدن آمریکا از فردا.

***

در نظر گرفتن این صحنه از بالتیمور فقط دو ماه پیش. به عنوان شهرهایی مثل شیکاگو و مینیاپولیس شاهد اقدامات خشونت آمیز هزاران نفر جمع شده بودند در جذابیت شهرستان برای سومین روز از شدت مسالمت آمیز راهپیمایی — یک تضاد کامل با مرکزی که روشن بسیار از شمال بالتیمور ور در سال 2015 که هنوز بار ترین شهر آسیب پذیر جوامع است. “قدرت. تغییر و تحول است. معجزات. من به آن نیاز دارید. من باید آن را داشته باشد. در حال حاضر” یک زن گفت: بیش از یک بلند گو حرف زدن یک شعار است که می تواند فقط به عنوان خوش آمدید در یک گروه مطالعه کتاب مقدس به عنوان آن بود که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده رالی.

هنوز هم وجود دارد دیگر پیام های برخی از تهاجمی تر و قطعا غریبه با توجه به بافت تاریخی. در وسط صفوف یک سدان انجام آن پیام خود در نارنجی روشن حروف: “پل” گچ بری بر روی درب سمت راننده و در سراسر آن هود “ACAB,” ایستاده “All Cops Are Bastards,” یک شعار در ابتدا نکردم سفید نهاوند. “از آنجا که غیر نژادپرستانه نهاوند … ممکن است استفاده از این مخفف به عنوان به خوبی به عنوان نژادپرست نهاوند باید آن را با دقت در نظر گرفته در این زمینه که در آن به نظر می رسد” ضد افترا لیگ می گوید در حالی که مثال آن را به عنوان یک “نماد نفرت.”

محبوبیت این شعار است که تکرار آنلاین, افزایش یک سوال ساده: چگونه یک افراطی شعار که به دست اورد شهرت در ’70s از رادیکال گاهی اوقات سفید supremacist, نهاوند, تبدیل شدن به یک وحدت گریه برای محبوب ضد نژادپرست آفریقایی جنبش حقوق مدنی آمریکا امروز ؟ پاسخ نهفته است در این واقعیت است که بسیاری از حاشیه حرکات در طول تاریخ در نهایت ادغام به جریان اصلی یک فرایند استفاده می شود که به دهه بوده ولی شتاب در سال های اخیر به حاشیه می یابد و در جوامع مجازی.

به همین دلیل QAnon حامیان و alt سمت راست نوع خودشان جسارت — چرا که آنها بخشی از رئيس جمهور در ائتلاف.

دانشگاه میامی دانشمند علوم سیاسی جوزف Uscinski

مطمئن است که می تواند در این مورد به خوبی در نظر گرفته سیاست های عمومی: فقط چهار سال پیش مدیکر برای همه به خوبی نشسته در خارج از جریان اصلی. امروز عمده تخته درون حزب دموکرات است و با حمایت اکثریت مردم آمریکا.

با این حال, حاشیه, ایده می تواند فقط به عنوان اغلب به خشونت کشیده شد. در اوایل ماه ژوئن مشترک با تروریسم وظیفه گروه دستگیر و سه نفر از اعضای “Boogaloo Bois” — مبارز آنلاین حرکت چپ و راست کاربرانی که پوشیدن پیراهن هاوایی تحت زره بدن را تفنگ به تظاهرات و باور یک دوم جنگ داخلی قریب الوقوع است — به اتهام برنامه ریزی برای تحریک خشونت در لاس وگاس اعتراض. شل ائتلاف — که برخی از آنها بر این باورند مردم سیاه و سفید پایین تر هستند و باید دیگران که ایستاده با زندگی توجه فعالان از یک مشترک اهانت به پلیس — شروع در پاکستان فروم 4chan قبل از تبلیغ در Facebook گروه ها و اختلاف کانال. تا پایان ماه ژوئن جنبش ادعا کرده آن برای اولین بار تایید قتل پس از یک boogaloo پسر بود به اتهام گانینگ کردن یک افسر پلیس در اوکلند در حالی که با استفاده از خشونت به عنوان پوشش.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تثبیت شده بر اساس اقدامات antifa یک شل گروه سازمان یافته از سمت چپ متمایل اوباش که مدافع مستقیم خشونت در مبارزه خود را در برابر کسانی که آنها را درک به عنوان فاشیست اغلب از جمله پلیس است. اگر چه برخی از ویروسی ویدئوها نشان می دهد antifa اعضای فوق العاده ویندوز و غارت به خصوص کسانی که در لباس تمام سیاه و سفید به عنوان بخشی از “بلوک سیاه” آن را شایان ذکر است که حتی FBI (یک سازمان نه علاقه چپ محرکین) پیدا کرده است هیچ اطلاعاتی بستن antifa به خشونت در جورج فلوید تظاهرات.

صرف نظر از دخالت مستقیم اعضای خود را در این های اخیر تظاهرات antifa نفوذ مشهود است — بسیاری از چپ متمایل فعالان را تقلید خود و بلاغت ویژه خود را ضد پلیس شعارهای ساخت این استدلال که چون نام مخفف “ضد فاشیست” در حاشیه جنبش نمی تواند خیلی بد. پیچیده چیزهایی بیشتر سفید supremacist گروه های مطرح شده به عنوان antifa گروه آنلاین به استوک ترس و تضعیف اعتراض گروه — یک مثال دیگر چگونه این نبرد بیش از افراطی ترین عناصر جامعه مبارزه است تا آنجا دیجیتالی به عنوان آن را در خیابان ها.

Protests At Open Carry Rally At Kent State University

بی شماری وجود دارد جنبی دیگر گروه های مبارزه برای تبدیل شدن به سنگ بستر در آینده ارزش های آمریکایی از سه Percenters — تظاهرات ضد دولتی گروه شبه نظامی به نام بعد از اعتقاد به این که فقط 3 درصد از استعمارگران در زمان دست به اسلحه در برابر انگلیسی ها در انقلاب آمریکا — به QAnon, یک گروه سازمان یافته در اطراف تئوری توطئه که وجود دارد این است که یک دولت در برابر طرح تهمت و هواداران خود را به رهبری پدوفیلیا نخبگان. دومی به خصوص نگران کننده در اخیر آن در افزایش شهرت و با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد حداقل 11 نامزد جمهوری خواه کنگره این سال که حمایت های بی پایه و اساس توطئه تعداد کمی از آنها در حال آماده به طور بالقوه برنده شوید.

بسیاری از این گروه ها ریشه های خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا به استقبال رای دهندگان در خارج از جریان اصلی است. از پیشرو به اصطلاح birther جنبش که ادعایی باراک اوباما رئیس جمهور نبود در واقع متولد شده در ایالات متحده به تساوی عربستان رقیب تد کروز پدر به ترور رئیس جمهور جان اف کندی تهمت اغلب شناور ساختگی تئوری های توطئه و آغوش حاشیه. “در حال حاضر او را به رقص با کسی است که او را به ارمغان آورد به پارگی کیسه آب پس او در ادامه این سخنان می گوید:” دانشگاه میامی دانشمند علوم سیاسی جوزف Uscinski که مطالعات رسانه ها با تمرکز بر تئوری های توطئه است. به گفته نیویورک تایمز تحلیل منتشر شده در اواخر سال 2019 تهمت را بازتوییت کرد حساب که فروختن تئوری های توطئه از جمله QAnon در حداقل 145 موارد است. “همین دلیل است که QAnon حامیان و alt سمت راست نوع خودشان جسارت — چرا که آنها بخشی از رئيس جمهور در ائتلاف” Uscinski می گوید.

***

به عنوان آمریکایی حاشیه مهم تر از همیشه OZY صرف خواهد شد در ماه های آینده بررسی این گروه ها به عنوان آنها مبارزه برای تبدیل شدن به جریان اصلی از فردا. ما در میشیگان ارتش و دیگر تفنگ-گروه های حقوق که تظاهرات علیه COVID-19 خاموش شدن ناگهانی کشیده اند توجه جهانی. ما را به گشت و گذار فکری تیره, وب, یک گروه از کلاسیک به سمت چپ متمایل اساتید و روشنفکران مبارز در برابر آنچه آنها را به عنوان یک فرهنگ اجازه می دهد به لحاظ سیاسی درست بلاغت جایگزین علم است. و ما را در راه است که ایدئولوژی افراطی نفوذ کرده اند ما نهادهای عمومی از جمله پلیس برای کمک به رسوب این دوره از جنگ است.

در پروفایل این حاشیه هدف ما این است که به ستایش یا نکوهش. بلکه آن را برای ریختن به نور در نیروهای مبارزه برای جلب توجه و در نهایت قلب و ذهن مردم آمریکا است. نهایی بند از ماتیو آرنولد شعر “ساحل دوور” توصیف جامعه به عنوان “یک darkling دشت را فرا گرفت با اشتباه آلارم مبارزه و پرواز که در آن نادان ارتش clash by night.” تنها از طریق درک این عجیب و غریب برخورد می تواند نیروهای افراطی اشغال امریکا پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>