امریکا نیاز به سرند

چرا شما باید مراقبت از

چرا که ما نمی توانیم به جلو حرکت کند تا ما در مجموع سوگواری.

در این سال من به تماشای تلویزیونی مجالس ترحیم برای جورج فلوید و Rayshard بروکس هر دو قربانیان خشونت پلیس. به عنوان یک زن این خدمات ارائه شده به من زمان و فضا به غمگین بی گناه مرگ و میر ناشی از سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس و در راه آن به عنوان یک فضا برای من به روند تمام قتل هایی که برانگیخت در سراسر کشور تظاهرات. به عنوان من پس از این غم سوخت لحظات, من می دانم که آمریکایی ها داشته اند و هر نوع ملی در مراسم تشییع جنازه و یا یادبود برای زندگی ما از دست داده ایم در چند ماه گذشته در میان همه گیر و آن را مانع ما به وضوح در راه به جلو حرکت کند.

ایالات متحده بیش از 130,000 زندگی (و شمارش) به COVID-19 — علاوه بر نمرات کشته شده توسط پلیس آمریکا در این سال است. رسانه های خبری و رسانه های اجتماعی در حال بی امان در پوشش خود از این جنایات است. این پوشش مهم است که ما از خواب بیدار اما ما در حال حاضر در نیمه راه از طریق 2020 و ما را تبدیل به overexposed. ما از دست عزیزان همسایگان و همکاران و هنوز عزادار است به تعویق افتاد تازه آمار مصرف ما را به پایین ترین نرخ های جدید هر روز.

منحصر به فرد استرس 2020 است تبادل این کشور بیشتر به یک در حال حاضر شایع سلامت روان در بحران است. در آوریل قیصر بنیاد خانواده گزارش شده است که حدود 45 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که “نگرانی و استرس مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر در حال صدمه زدن به سلامت روان خود را.” از آن پس نژادی و خشونت و COVID-19 مرگ و میر را تشدید چیز است. در همین حال رهبران ما و رسانه ها شده اند در حال حرکت رو به جلو با عصبانیت به دنبال پاسخ به این کشور بزرگترین مشکلات است.

همزمان سیاست های بسیاری از میان ما سوال توصیه می شود حفاظت: ماسک. رئیس جمهور تهمت بارها حاضر به پوشیدن ماسک زیرا او احساس می کند که او را در معرض خطر نیست. این emboldens برخی از رئيس جمهور حامیان به طور مشابه پرهیز از پوشیدن پوشش صورت در همبستگی و به عنوان بازتابی از باورهای سیاسی خویش را. این سیاسی از ماسک در میان همه گیر منحرف ما را از مسئله اصلی تضمین این که مطلب را دلیلی می میرند.

به حرکت رو به جلو به عنوان یک ملت ما نیاز به فضای غمگین به درستی و به رسمیت شناختن کسانی که فوت کرده اند. استرس و نگرانی شدید عوارض جانبی در تصمیم گیری و رفتار است. امی Arnsten, یک استاد علوم اعصاب و روانشناسی در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی می نویسد که استرس neurologically منجر به ضربه عمل است و “تکانشگری است به احتمال زیاد به بدتر الگوهای رفتاری است که تولید استرس در وهله اول ایجاد یک چرخه معیوب.” این احساسات آن را تقریبا غیر ممکن است برای آمریکایی ها به حرکت رو به جلو در حمایت از و یا در برابر تصمیمات رهبران ما در حال ساخت است.

اما می تواند عزادار کمک کند ؟ روان امی مورن توضیح می دهد که “غم و اندوه است که یک فرایند است که توسط آن ما التیام و چگونه ما فکر می کنم از طریق چیزهایی که ما احساس می کنیم.” این دانشگاه روانشناسی مدرس اختصاص داده است بسیاری از کارهای او به قدرت از غم و اندوه پس از از دست دادن مادرش و شوهر هنگامی که او یک زن جوان بود. او اشاره می کند که مرکز غم و اندوه است که عدم اطمینان و اشتیاق برای آنچه که می شده اند. “وقتی که من از دست شوهرم نداشتم او را از دست ندهید تا آنجا که من از دست رفته زندگی است که ما امیدوار بودند که با هم,” او توضیح می دهد.

که دقیقا همان چیزی است که امریکا در حال تجربه. ما از دست این زندگی ما می تواند زندگی ما از دست کسانی که ما از دست داده ایم و ما کاملا مطمئن نیستید در مورد آینده جمعی ما. به حرکت رو به جلو ما نیاز به حرکت به سمت پذیرش. ما باید بپذیریم که ما از دست داده اند بسیاری از زندگی است. ما باید بپذیریم که زندگی ما استفاده می شود به زندگی برای همیشه تغییر کرده است. ما نیاز به قبول مسئولیت در تصمیم گیری برای محافظت از خودمان و جامعه ما در برابر این ویروس شایع و بدون سیاسی بی معنی است.

تشییع جنازه یکی از راه های تسهیل پذیرش. مورن نظر که یک مراسم تشییع جنازه به عنوان “وجه ملموس تر از تجلیل کسی یا چیزی.” و ملی در مراسم تشییع جنازه و یا مراسم یادبود ممکن است به ما بدهد که فضا را به افتخار کسانی که خاطرات و ادامه پردازش ما ضرر و زیان است. “ما نیاز به یک بنای یادبود برای ارائه یک فضای جلسه به بحث در مورد چیزهایی و مردم است که ما را از دست ندهید” مورن اضافه شده است.

جلسات جمعی هستند و بدیهی است که خطرناک در حال حاضر, بنابراین در حال حاضر مورن می گوید: یک روز از یاد مشابه به یادبود روز ممکن است پاسخ. اگر آمریکایی ها با توجه به روز ملی بدون نیاز به کار ما ممکن است “خودمان هم به کار را از طریق آن احساسات و بدون فرار آنها” او می افزاید.

ما نیاز به یک روز یادبود (قاب با جمعی ایمنی در ذهن) به سوگواری کسانی که ما از دست داده ایم و اطمینان حاصل شود که آنها نمی میرند بیهوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im