آمریکا استراتژی منسجمی برای آزمایش بدون هیچ موضوعی ندارد. به يکي احتياج داره

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

دکتر سارا کودی، افسر بهداشت شهرستان سانتا کلارا، کالیفرنیا، از دیدن همین چیز بارها و بارها خسته شده بود. ردیاب های تماس او به مردم در معرض COVID-19 می گفتند که آنها نیاز به آزمایش دارند، اما هنگامی که برخی به سایت های آزمایش رفتند، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آنها را رد کردند زیرا هیچ نشانه ای نداشتند.

این موضوع مشکلی برای کار کودی ایجاد کرد. دانستن اینکه آیا یک تماس آلوده شد کمک خواهد کرد که بخش خود را نگه داشتن تعداد دقیقی از میزان عفونت ویروس کرونا شهرستان خود را; همچنین، اگر یک تماس آزمایش مثبت، آن را می خواهم دور جدیدی از ردیابی تماس از کارکنان خود را خار، برای کمک به جلوگیری از هر گونه انتقال بیشتر از آن حامل بدون نشانه.

کودی تصمیم به صدور دستور افسر بهداشت در سراسر شهرستان در ماه ژوئن نیاز به برخی از امکانات مراقبت های بهداشتی برای ارائه آزمایش برای تمام تماس های نزدیک، و همچنین تمام کارگران خط مقدم، مانند رانندگان حمل و نقل انبوه و کارگران خرده فروشی، که آیا یا نه آنها تا به حال علائم.

سپس هفته گذشته مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا بی سر و صدا دستورالعمل هایی را در وب سایت خود تغییر داد تا بگوید افراد بدون علائم لزوما نیازی به آزمایش نداشتند، حتی اگر با کسی که COVID-19 داشت در ارتباط بودند. کودی گیج شده بود. او در ابتدا تعجب کرد: «آیا به این دلیل بود که ظرفیت آزمایش کافی وجود ندارد؟» اما چنین توضیحی از آژانس وجود نداشت.

CDC با درجه ای از عقب نشینی مواجه شد که در شدت آن قابل توجه بود؛ چندین ایالت مسطح گفتند که از دستورالعمل ها پیروی ن خواهند کرد، از جمله کالیفرنیا، جایی که دولت گاوین نیوزوم گفت: «من با راهنمایی جدید CDC موافق نیستم. دوره. توقف کامل.”

جنجال پیرامون تغییر دستورالعمل CDC همه فقط نشانه ای از یک مسئله عمیق تر است که پاسخ کروناویروس آمریکا را گرفتار کرده است: حتی اگر ما بیش از نیم سال را صرف مبارزه با ویروسی کرده ایم که مشخصه خبیض آن توانایی آن برای گسترش از طریق کسانی است که هیچ نشانه ای ندارد، این کشور هنوز استراتژی منسجمی را برای آزمایش این حامل های خاموش بیان نکرده است.

دکتر آشیش جا، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون می گوید: «این واقعیت که ما تا این حد به همه گیر هستیم و هنوز در مورد چگونگی انجام آزمایش بدون مونوماتیک و عقب و جلو رفتن در این مورد صحبت می کنیم، بخش عمده ای از دلیل تلاش ما برای باز کردن مدارس و کالج ها است و چرا مردم هنوز در زندان ها می میرند.»

عدم دستورالعمل های تست بدون نشان سازگار به این معنی است که از دولت به ایالت، شهرستان به شهرستان، hodgepodge از استراتژی ها با استانداردهای مختلف، روش های تست و سطوح دسترسی استفاده می شود. تصمیم گیری هستند که گاهی اوقات توسط افرادی که به نقش افسر بهداشت عمومی بدون آموزش – مدیران مدرسه و مدیران کالج، رهبران شرکت ها و مهد کودک و کلیساها، که فقط در تلاش برای انجام حق توسط مردم آنها مسئول ساخته شده است.

این ناعادلانه است که از آنها بخواهید که باید با استراتژی های تست خود را آمده، و یا به حرکت پیچ و خم از توصیه های مقامات بهداشتی محلی خود را اغلب تغییر است. ممکن است جوانب مثبت و منفی به استراتژی های مختلف کارشناسان پیشنهاد کرده اند وجود دارد, با متغیرهای در نظر گرفتن مانند فن آوری های تست, زنجیره تامین و بودجه فدرال, اما شاید نیاز فوری تر در این نقطه چیدن یک طرح و در واقع دیدن آن را از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im