Amber Rose آغاز بکار صورت خالکوبی از فرزندان او به نام

عشق مادر. Amber Rose نشان داد چقدر فرزندان او معنی به او با نوشتن دو تا خالکوبی نام خود را بر پیشانی خود را.

36-سال-مدل های قدیمی به نظر می رسد در یک ویدیو تبلیغاتی منتشر شده در جمعه, فوریه 7, برای کفش کتانی فروشگاه CoolKicks در لس آنجلس. اگر چه افزایش یافت نمی کند و ذکر او خالکوبی جدید آنها می تواند به وضوح دیده می شود روی پیشانی اش.

نام “باش” یک مرجع به او 6 ساله پسر سباستین که او سهام با شوهر سابق او Wiz Khalifaنوشته شده است در خط شکسته در یک طرف سر او. در طرف دیگر نام او 4-ماه-پیر پسر بریده بریده که او سهام با دوست پسر الکساندر ادواردز.

Amber Rose Debuts Face Tattoos of Her Children's Names
Amber Rose و الکساندر ادواردز YouTube

معاون رئیس جمهور از A&R برای Def Jam Recordings, 32, اعلام کرد, تولد فرزند خود از طریق Instagram در اکتبر 2019.

“بریده بریده الکتریکی الکساندر ادواردز.. جهان است اورس در حال حاضر ❤️ thank u @amberrose برای من عشق آنقدر که تو قرار داده تو بدن از طریق آن 2 را از آفتاب [sic] in2 جهان” ادواردز زیر نویس یک Instagram عکس از خودش بوسیدن نوزاد. “من هرگز نمی تواند به عنوان قوی به عنوان شما. بریده بریده یک راک استار بشم.”

رز نشان داد او باردار با فرزند دوم خود را از طریق Instagram در مارس 2019.

“@ae4president و من فوق العاده هیجان زده تا اعلام کند که ما یک کمی شیرین نوزاد پسر در راه است!” او نوشت: در کنار یک عکس از او سونوگرافی تعیین وقت قبلی.

این SlutWalk موسس گفت: ما هفته در ماه اکتبر 2018 که او امیدوار است به تصویب همراه شور و شوق او را برای بیان به پسرش سباستین — اجازه می دهد او را لعنت کند.

“من اجازه دهید پسر من لعنت به در خانه چون این یک شکل از بیان” رز گفت: در آن زمان است.”بچه ها می خواهم به نفرین. من به او بگویید زمانی که آن را مناسب و نه به آن می گویند در مدرسه. که در آن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>