کهربا Portwood سر به دادگاه ‘, مادر OG’


Teen Mom OG Recap
کهربا Portwood در ‘, مادر OG’. MTV

برخورد با پس. پس او خشونت داخلی بازداشت و پس از تابستان گذشته حادثه مربوط اندرو Glennon, کهربا Portwood تا به حال به دیدن یک قاضی برای پیدا کردن زمانی که او می تواند بازگشت بازداشت پسرش در سهشنبه, مارس 24 قسمت از نوجوانان و مادر OG.

به عنوان کهربا شروع به آماده شدن برای اولین بار شنوا و او بلافاصله رسیده به costar Catelynn Baltierraدرخواست خود را به وجود دارد برای حمایت از او — چیزی است که Catelynn گفته بود بر خلاف کهربا. و پس از پر کردن در Maci Bookout و شایانی فلوید در جزئیات آنها هر دو توافق کردند برای رفتن به ایندیانا به حمایت از او در شنیدن.

“مهم نیست که چه اتفاقی افتاده است که شب کهربا هنوز هم سزاوار به حمایت از او سزاوار عشق و دوستان و خانواده به سقوط دوباره در” شاین گفت Maci و Catelynn زمانی که آنها را ملاقات در فرودگاه برای رفتن انتخاب کنید تا کهربا قبل از شنوایی خود را.

زمانی که آنها را دیدم کهربا او قادر به صحبت زیاد در مورد پرونده خود را, اما او پذیرفت که دخترش لی شده بود مورد او نگران است. خوشبختانه به نظر می رسید مثل این است که با دوستان خود کمک به کاهش برخی از تنش او احساس شد.

زمانی که بعد از شنیدن نورد در اطراف کهربا تا به حال مقدار زیادی از حمایت در قالب خود, نوجوانان و مادر OG costars به علاوه لی بابا گری شرلیو همسرش, Kristina. MTV دوربین نیست قادر به پیوستن به آنها را در داخل دادگاه و اما نتیجه خوب بود برای کهربا.

“قاضی برداشته منظور از حفاظت بنابراین من می تواند سازگار بازديد با پسر من است. اما من وکیل به من گفت: تاپیک رسمی تهوع سفارش در مورد حضانت, بنابراین من نمی توانم بحث در مورد آن را هر بیشتر” کهربا گفت.

او تلاش می کرد با این ایده که او نمی خواهد بود قادر به دیدن جیمز هر روز و پدر و مادر او را در راه او استفاده شد.

Teen Mom OG Recap
Maci Bookout Cheyenne فلوید و Catelynn لوول در ‘, مادر OG’. MTV

و به عنوان برای اندرو? مادر, OG تولید لری Musnik با او را به سمت خود را از داستان ،

“این مسائل اتفاق می افتد و او صادقانه به یاد داشته باشید آن را انجام می دهند. یا او فقط بخواهد به آن وجود ندارد دیگر” اندرو گفت. “این کار من به او ذهنی پایدار است. من می توانم آن را ندارد. من فکر می کنم قبل از هر گونه فیلمبرداری می رود اگر من میخوام بخشی از این نمایش آن است که کاملا ارزش آن را ندارد مگر اینکه من مانند همان پرداخت به این افراد در نشان می دهد پس از به جهنم که من از طریق بوده است.”

در نهایت اندرو حاضر به ادامه با فیلمبرداری.

در ضمن مکنزی McKee ادامه داد: برای مبارزه با رابطه او با شوهرش جاش. و پس از بازگشت از ایندیانا Catelynn دیدم یک دکتر در مورد گام های بعدی او باید برای سلامت روان و کوری و شایانی استدلال خود را در مورد همکاری پدر و مادر قوانین.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im