کهربا Portwood چهره های موسیقی پس از بازداشت ‘, مادر OG’

تلاش برای باز گشت. در سال گذشته کهربا Portwood عناوین ساخته شده زمانی که او دستگیر شد جنایت خشونت اتهامات و روی سه شنبه, مارس 17, فصل, قسمت والاتر از مادر, OG, طرفداران کردم برای دیدن آنچه که در پشت صحنه, در زمان دستگیری او — و همه چیز را که اتفاق افتاده است ،

در نشان دادن کهربا اعتراف کرد که او پشیمان راه است که همه چیز بازی و سابق او Gary شرلی او حمایت اصلی سیستم در حالی که او در مقابله با زندگی پس از این حادثه او به عنوان بستری او “در شوک است.” طرفداران نیز برای تماشای بقیه بچه پیدا کردن اخبار در مورد کهربا — و همه خیلی نگران به خصوص Catelynn Baltierra.

در نهایت کهربا تصمیم به اجازه اندرو Glennon ادامه زندگی در خانه خود را با پسر خود, جیمز, در حالی که او نقل مکان به یک خانه اجاره توسط خودش پس از دستگیری او. و در حالی که او هنوز هم قادر به دیدن دختر خود لیه لطف او رابطه نزدیک با گری او واقعا تلاش شد با دوری از جیمز.

“هر زمان که من می بینم لی من فقط فکر می کنم در مورد جیمز. آن را فقط لطمه می زند” کهربا tearfully گفت: Gary.

هنوز کهربا ادامه داد: به صرف زمان با آینده بیش گری و همسرش کریستینا‘s house برای دیدن لی برای روز اول خود را از مدرسه. او را برداشت تا بر عصبانیت و نگران آن بود که خود او اضطراب است که او وارث.

Teen Mom OG Catelynn Tyler
Catelynn لوول و تایلر Baltierra در ‘, مادر OG’. MTV

“به جای شادی کامل شادی و هیجان بیش از حد وجود دارد اضطراب و عصبانیت مخلوط با آن” کهربا گفت بعد. “این دختر من — من نمی خواهم او را به رفتن را از طریق هر چیزی شبیه به آن.”

در ضمن Catelynn و تایلر Baltierra خود را جشن گرفتند رابطه قوی تر با تعجب سفر و تجدید عهد در هاوایی و Maci Bookout و تایلر مککیننی به جنگل گرفت برای تعطیلات خانواده در میان بیشتر درام با سابق رایان ادواردز و خانواده اش.

Teen Mom OG Maci
Maci Bookout در ‘, مادر OG’. MTV

مکنزی McKee نیز تلاش برای کشف کردن که آیا یا نه او ازدواج به جاش بود ارزش صرفه جویی به عنوان شایانی فلوید خود را جشن long0distance پسر مت واکردر حال حرکت به L. A. نزدیک به او.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de