آمازون “می ایستد در همبستگی” علیه پلیس و نژادپرستی در حالی که فروش نژادپرستانه تکنولوژی به پلیس

amazon-police-1-theintercept

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

آن است که یک هفته از تمدید بحران اجتماعی در ایالات متحده آمریکا که بدان معنی است که شرکت های آمریکایی به سرعت پوشش پرداخت خدمات لب به علت. درست مثل آن غول تکنولوژی رقبا در Facebook اپل و گوگل و آمازون توییتی مبهم در حمایت از اصول عدالت اجتماعی و عادلانه پلیس قابل پیش بینی و قابل پیش بینی tinny بیان همبستگی با شرکت “مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی است.” اما آمازون مسلما منحصر به فرد در میان آن mega-tech همسالان در عزم خود برای ارائه آمریکا اجرای قانون با ابزارهای کارشناسان می گویند تنها فعال نژادپرستانه پلیس.

خود را با عجله به ظاهر دلسوز به خشن, خطوط, عدالت اجتماعی — در حالی که نگه داشتن خود را, حقوقی, روابط عمومی و رسانه های اجتماعی تیم ها در توافق — برخی از شرکت ها به نظر می رسد فراموش کردن آنچه در آن است آنها در واقع انجام دهد. هنگامی که همسایه یک شبکه اجتماعی با یک مستند الگوی نادرست بدترین نوع نژادی وحشت, توییت تصویر مطلب “BLACK LIVES MATTER” این مشکل را به طور جدی. اما در حالی که همسایه صرفا محتوای منطقی و ساده شهری و برون شهری مسکونی پارانویا به مرتب الگوریتمی خوراک بخش زیادی از آمازون کسب و کار به عنوان سیمی را Sidney Fussell اشاره کرد دیروز در حال گسترش است عمومی/خصوصی نظارت تصویری تور یا دام در سراسر کشور با صراحت “ضد جرم” ماموریت.

“نظارت یک نژادی عدالت موضوع است. این دو نمی توانند از هم جدا شوند.”

در سال 2018 به آیتالله سیستانی منتشر شده یک گزارش نشان می دهد که آمازون “Rekognition” نرم افزار تشخیص چهره بود و اساسا به لحاظ نژادی مغرضانه نامتناسب misidentifying در ACLU آزمون, سیاه, اعضای کنگره به عنوان افرادی که دستگیر شدند و تا به حال mugshot خود را در یک پایگاه داده های پلیس. “نادرست مسابقات بودند نامتناسب از مردم از رنگ از جمله شش نفر از اعضای کنگره سیاه حزبی در میان آنها حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis (D-Ga.),” این گزارش را بخوانید. “نزدیک به 40 درصد از Rekognition نادرست مسابقات در تست ما بودند از مردم رنگ, حتی اگر آنها را تشکیل می دهند تنها 20 درصد از کنگره است.” یک گزارش منتشر شده که در همان سال توسط یک MIT تیم در بر داشت همین طور که Rekognition misclassified تیره پوست زنان به عنوان مردان 31 درصد از زمان.

آیتالله سیستانی گزارش افزود: “مردم از رنگ در حال حاضر به طور نامتناسبی آسیب توسط پلیس, شیوه های, و آن را آسان برای دیدن چگونه Rekognition می تواند باعث تشدید آن است.” به عنوان آیتالله سیستانی و دیگر هوش مصنوعی محققان روشن ساخته اند تهدید کامپیوتری تفاهم نیست فقط یک دانشگاهی, خطا, اما یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر یکی است که می تواند نادرست نفوذ افسران پلیس قبل از برخورد و یا حتی باعث شود که آنها به دنبال یک حکم جستجو با ارائه آنها را با یک غلط سابقه کیفری.

آن را دشوار است برای آشتی دادن این واقعیت را با یک صدای جیر جیر اخیر از آمازون اجرایی اندی, Jassy رئیس خدمات وب سایت آمازون, ابر محاسبات بدست آورد که در عمل Rekognition:

به عنوان سیمی را Fussell astutely اشاره Jassy قبلا در دفاع از Rekognition استفاده توسط پلیس بر این اساس که شرکت “شرایط استفاده از خدمات” قانون اساسی ایالات متحده به جلوگیری از هر گونه سوء استفاده.

به همان اندازه نازک آمازون companywide گفته:

این نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه و سفید از مردم در کشور ما باید متوقف شود.

ما با هم در همبستگی با جامعه سیاه و سفید — ما کارکنان و مشتریان و شرکای تجاری در مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی است.

دقیقا به چه معنی است به مخالفت با تبعیض آمیز پلیس از آمریکایی های سیاه و سفید در حالی که به طور همزمان فروش تبعیض آمیز ابزار به پلیس و یا در حالی که عامل حلقه نظارت شبکه مبتنی بر تشخیص و حذف از لحاظ نژادی رمزی “فعالیت مشکوک” که تبدیل ویدئو به طور مستقیم به پلیس محلی و یک بار که دست به کارکنان آبی و حلقه های سیاه و سفید-مارک تازگی پلیس نشان پوستر مزین با همسر “جرم” در مقابل?

در بیانیه ای به رهگیری ACLU تکنولوژی وکیل یعقوب برف گفت که “اگر آمازون و اندی Jassy واقعا ایستادگی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید, سپس آنها باید توقف فروش تشخیص چهره تکنولوژی نظارت که supercharges پلیس سوء استفاده در برابر جامعه است. آنها همچنین باید توقف شلیک سازماندهی کارگران برای شرایط بهتر در آمازون انبار. همبستگی واقعی فراتر از خالی پست در رسانه های اجتماعی است که هیچ چیز را برای محافظت از مردم سیاه و سفید.”

لیز o’sullivan یک حریم خصوصی محقق و مدافع که ترک کار خود را در AI نظارت شرکت Clarifai در سال گذشته بیش از نگرانی های اخلاقی گفت: رهگیری که خدمات آمازون را فراهم می کند به پلیس در سراسر کشور “ممکن است فعال کردن این ماموران برای ردیابی و سرکوب کسانی که اعتراض و صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی” از طریق استفاده از تشخیص چهره. “نظارت یک نژادی عدالت موضوع” o’sullivan اضافه شده است. “دو نمی توانند از هم جدا شوند.”

من از آمازون و Jassy بارها و بارها مورد اینکه آیا آنها اجازه استفاده از Rekognition برای شناسایی افراد در اعتراض به خشونت های پلیس و آیا این شرکت را به طور کلی ارزیابی مجدد و یا تغییر در راه است که در آن پلیس با استفاده از Rekognition و هیچ پاسخی دریافت نکرده. با توجه به این که آمازون حاضر به حتی آشکار است که سازمان های اجرای قانون استفاده از Rekognition برای شروع, آن را احتمالا جای تعجب نیست که آنها نمی خواهد ارائه وضوح در چه نرم افزار استفاده می شود یا نه استفاده می شود. این یک چیز را به بی سر و صدا سود حاصل از یک سیستم ناعادلانه و کاملا به دیگری برای نگرانی وجود آن در حالی که فروش بسیار نرم افزار آن اجرا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>