آمازون, فدرال اکسپرس کارگران مبارزه بهره برداری در یک بیماری همه گیر و سپس پیوست قیام

هنگامی که کارکنان در آمازون و فدرال اکسپرس تلقی می شد ضروری است در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس آنها با تشکیل یک ملی سازماندهی تلاش خود را برای ایمنی محل کار خطر پرداخت و صدا در کار است. زمانی که تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر این کشور پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس ضروری کارگران به خیابان ها ریختند و خواستار خارج کارفرمایان خود را برای تلاش به نوبه خود سیاه زندگی موضوع به یک شرکت روابط عمومی شعار.

این ویدیو دستگیر شد بیشتر در طول ماه مه و ژوئن سال 2020 است. در تاریخ 13 ژوئیه سال 2020 تولید کننده ویدئو مریم Jirmanus صبا چک در با آدرین ویلیامز که در ادامه رانندگی برای آمازون پس از دوره نقاهت بعد از سکته گرما. “هیچ چیز واقعا تغییر” ویلیامز گفت: علاوه بر درجه حرارت چک قبل از ورود به انبار ، ویلیامز در ادامه به انتقاد از آمازون پاسخ به خصوص در کالیفرنیا و تگزاس که در حال حاضر شیوع بیماری های جدید از Covid-19. ویلیامز در ادامه به سازماندهی یک گروه به نام منطقه خلیج Amazonians. “من دیدم که چگونه وحشتناک آمازون است و من احساس می کردم چیزی بود که باید انجام شود اما هیچ کس دیگری بود که رفتن به آن را انجام دهد” ویلیامز گفت. “من هنوز هم نمی دانم چرا من از کار اخراج شده است.”

در یک بیانیه آمازون گفت: “هیچ چیز مهم تر از ایمنی کارکنان و همکاران.” در پاسخ به ویلیامز اظهارات در مورد مربی برنامه آمازون گفت که این برنامه تنها مورد نیاز در تحویل دستگاه های ارائه شده به کارگران نه در دستگاه های شخصی خود. فدرال اکسپرس گفت: “امنیت و رفاه ما 500,000 اعضای تیم اولویت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net