آماندا Seales و وزن واقعی

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل هوشمند بودن و خنده دار در حالی که گفتن قدرت که می شود به رها کردن مرده به خوبی ممکن است بهترین انتقام است.

آماندا Seales پانچ Dave Chappelle بلیط. زمانی که در یک سقوط کرد از بین بردن شما را تبدیل به یک refusenik در بسیاری از راه های و کل برنامه. پس از نه فصل موفق در فاکس واقعیاین کمدین بازیگر نقش مکمل زن, DJ و VJ, خواننده, نویسنده و شاعر گفت: پیچ های آن است.

او تا به بسیاری از همان دلایل که Chappelle در درجه اول عدم توانایی بود و خودش را در یک محل کار که نمی دانم چه چیزی یا چه کسی است که خود بود و حتی زمانی که آن را تکان دادن یک لغزش صورتی در چهره خود را.

آن را مانند Jenga. شما باید برای متوقف کردن حرکت قطعه از بالا.

آماندا Seales

“من تمدید نیست [قرارداد] چرا که احساس خوبی به من روح می شود در یک محل که در آن من می توانم صحبت می کنند به مردم راه آنها نیاز به صحبت گفت:” Seales در سال های اخیر Instagram زندگی می کنند. “و که در آن افرادی که در حال صحبت کردن به من در توهین به حال به کار گرفته نشده.”

هنگامی که مادر خود را توسط غرب هند خود را پدر آمریکایی آفریقایی, شما باید یک مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات آفریقایی آمریکایی از دانشگاه کلمبیا و شما 38 ساله این است چگونه می رها کردن میکروفون…. در وسط یک بیماری همه گیر در هنگام کار نا امنی بسیار واقعی کمتر.

اما این نوع از شهامت و بی باکی است که مشخص شده Seales’ افزایش از 12 سال کمی بازیکن را به چند hyphenate تهدید. پس از چند سوابق و تلویزیون را نشان می دهد از جمله تکرار نقش در سری HBO ناامن, Seales می توانید استطاعت را انتخاب کنید و را انتخاب کنید. او آب که در آن بیشترین تعداد: مخاطبان است که او را دوست دارد.

یکی از این Seales فن نویسنده جیمی Izrael. “او فقط مرتب سازی بر اساس پر که خواهر-دختر بچه ای برای من,” او می گوید. “اما در اینجا صحبت کنید دوست من….” شما می توانید شنیدن Izrael دوست, سامانتا اسمیت در پس زمینه enthusing مورد Seales. “من دوست دارم او unapologetic صدای” اسمیت می گوید. “و او می ترسد به استفاده از صدای خود را سیاه و صدا به صدای منفور نظرات. که است که می گویند: او واقعا می ایستد و برای او ارزش است.”

که چیزی است که شما بارها و بارها شنیدن هنگام صحبت کردن با مردم در مورد Seales. و چیزی Seales است که به وضوح از شنیدن هنگامی که مردم بحث به او (حداقل افرادی که کار نمی کنند در فاکس). نام تجاری خود را کار کرده است او را به یک تاج جواهر نقطه میزبانی شرط جوایز در اواخر این ماه و انجام فقط در مورد هر چیز دیگری او احساس می کند مانند انجام است. که شامل یک صدای وضوح در مورد چگونه به خرد سیستم.

“آن را مانند Jenga” Seales گفت: در آن زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامههای تاون هال تلویزیون نشان می دهد تولید شده توسط OZY در همکاری با تاریخ است. “شما باید برای متوقف کردن حرکت قطعه از بالا. این چیزی است که اتفاق می افتد. شما رو به حرکت قطعه از پایین. شما می دانید چرا ؟ بنابراین ما می تواند به سرنگونی.”

Seales است قاطعانه هنوز هم ایستاده است. بنابراین در حال حاضر اجازه دهید آن را به Chappelle مدار اعلام Seales برنده و سازمان دیده بان برای همه عذر خواهی که نمی خواهد آمدن. چرا که آن را واقعا نمی توانید خیلی بهتر از این وقتی که می آید به لغزش به قدرت که می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>