Amanda Bynes صحبت می کند در ‘بحث’ Conservatorship

صدایی خاموش است. Amanda Bynes مشترک افکار خود را در “بحث برانگیز” conservatorship صورت عموم برای اولین بار.

“سلام به همتون من می خواهم بگویم با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت خود را،” چیزی که من در مورد شما آلوم, 33, شروع در یک Instagram تصویری ارسال شده در جمعه, فوریه 21. “این واقعیت است که شما بوده ام به ریشه کن برای من برای سال یعنی بیشتر از شما می دانید.”

Bynes در ادامه به جزئیات یک موضوع خاص او با conservatorship مورد که شامل درمان او صورت حساب.

“امروز من می خواهم به بحث در مورد یک موضوع بحث برانگیز من conservatorship مورد,” او توضیح داد. “من شده اند با رفتن به یک مرکز درمانی که هزینه $5,200 یک ماه. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا من نباید به یک درمانگر است که طول می کشد بیمه من برای 5000 $در کمتر از یک ماه. این است که چرا من خواست به دیدن قاضی در هفته آینده در مورد این conservatorship موضوع است.”

از او مرد star تشکر طرفداران او آخرین بار قبل از عذرخواهی برای صحبت کردن در مورد این مورد در رسانه های اجتماعی.

“با تشکر از شما بسیار برای شنیدن من” Bynes گفت. “من متاسفم که این چیزی است که من در برخورد با من و من متاسفم برای قرار دادن مشکلات من در اینترنت, اما این چیزی است که زندگی آمده است. پس با تشکر از شما بچه ها خیلی برای همیشه حمایت از من. عشق تو تمام صلح ، درک عشق و حمایت خود را.”

Amanda-Bynes-Teases-Clothing-Line-in-Rare-Video-Amid-Engagement-News-2
Amanda Bynes. حسن نیت ارائه میدهد از Amanda Bynes/Instagram

در روز ولنتاین به آنچه یک دختر می خواهد sتار اعلام کرد که او مشغول شد به “tha love of my life,” پل مایکل. Bynes مشترک یک عکس از او عظیم حلقه نامزدی و ساعت بعد از ارسال اولین selfie با مایکل.

آیا Bynes در واقع به پیاده روی پایین راهرو با این حال تصمیم گرفته خواهد شد توسط مادرش لین است که او کنسرواتور پس از 2014.

“اگر آماندا پدر و مادر را به رضایت به ازدواج آنها می تواند دادخواست دادگاه به لغو ازدواج بر اساس آماندا را “نادرست ذهن'” Neama رحمانی رئیس جمهور از سواحل غرب محاکمه وکلا گفت: ما هفتگی در چهار شنبه, مارس 19.

یک منبع گفت:” ما در روز چهارشنبه که Bynes’ پدر و مادر نیست شوکه شده توسط دختر خود را به تعامل.

“هیچ چیز آماندا می کند شگفتی آنها دیگر” خودی گفت.

Bynes دقیق مبارزات خود را با سلامت روان و سوء مصرف مواد در مصاحبه با مجله مقاله در نوامبر سال 2018 است.

“من فقط به حال هیچ هدف در زندگی” Bynes گفت: در مورد او تصمیم به بازنشستگی از بازیگری در سال 2010. “من می خواهم مشغول به کار تمام زندگی من و [سپس] من انجام هیچ چیز نیست. من تا به حال مقدار زیادی از زمان در دست من است و من ‘از خواب بیدار و پخت و به معنای واقعی کلمه بود سنگسار در تمام طول روز طولانی است. … من واقعا به استفاده از مواد مخدر و آن را تبدیل به یک واقعا تاریک غمگین دنیا برای من است.”

یک منبع آگاه گفت: ما در ماه مارس 2019 که تمام است که زاج بررسی به ناتوانی در ژانویه 2019 به دلیل “شکست که در نتیجه از احساس تحت فشار بودن در انظار پس از او [نوامبر 2018] کاغذ مجله پوشش.”

Bynes بررسی خودش از تسهیلات نه ماه بعد.

سابق Nickelodeon ستاره در زمان به Instagram در پنجشنبه 20 فوریه به معرفی مایکل به پیروان خود و به عذر خواهی برای تماس مشاهیر زشت طریق توییتر در سال 2013.

او به این نتیجه رسیدند بیانیه خود را با یک به روز رسانی در او و مایکل هوشیاری.

“در حال حاضر من باقی مانده هوشیار برای بیش از یک سال در مشابه با پل — و من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم که من دوست دارم شما بچه ها و من خیلی خوشحال هستم که در حال حاضر” Bynes به اشتراک گذاشته. “من احساس می کردم چه معدن است که پل است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>