Amanda Bynes پست عکس با نامزد پس از پایان نامزدی: ‘عشق من’

پشت در ؟ Amanda Bynes مشترک شیرین selfie با نامزد Paul Michael روز پس از زن و شوهر به نام خود کوتاه نامزدی.

این همه که زاج سفید, 33 ارسال شده دنج عکس در Instagram در دوشنبه 9 مارس یک روز پس از در نظر گرفتن همه این عکس از خودش با مایکل. “عشق من” Bynes نوشت: در کنار یک سیاه قلب emoji.

این آسان یک ستاره را اعلام عشق برای مایکل می آید و در مدت کوتاهی پس از تایید در ارتباط است که این جفت ارز در حال شکسته نامزدی خود را. با وجود ناگهانی خود را تقسیم مایکل گفت: انتشار در یکشنبه 8 مارس که Bynes است که هنوز هم خود را “بهترین دوست.”

Bynes اعلام کرد که او “مشغول به tha [sic] عشق از زندگی من” در روز ولنتاین, خود حلقه الماس در یک Instagram post. چند روز بعد او معرفی سابق او شعله به پیروان خود.

“من خیلی خوش شانس هستم,” او گفت: در این ویدئو با مایکل نشسته در کنار او. “همانطور که می بینید او افت مرده زرق و برق دار. او همچنین بهترین فرد روی زمین است.”

Amanda Bynes Shares Selfie With Ex-Fiance Paul Michael
Paul Michael and Amanda Bynes. حسن نیت ارائه میدهد از Amanda Bynes/Instagram

مدت کوتاهی پس از ما بارگیری در این هفته تایید کرد که Bynes دوباره تنها شد, یک منبع نشان داد که او “واقعا ناراحت” و “نه گرفتن آن را به خوبی در همه.” خودی در ادامه به توضیح که میکائیل رزرو در مورد ادامه ارتباط خود را با او مرد ستاره با توجه به طبیعت پیچیده تر از او conservatorship که او را تحت پس از 2014.

“پل متوجه رابطه فقط نمی تواند رفتن به جلو و به دلیل موانع از conservatorship و آماندا باید در هوشیار امکانات زندگی” منبع اضافه شده است.

در آغاز 2019, Bynes به دنبال درمان برای سلامت روان و سوء مصرف مواد به چالش در یک مرکز نوتوانی در منطقه لس آنجلس پس از “شکست” در حال پیشرفت است. این چیزی که من در مورد شما بازیگر شروع به احساس “فشار از بودن در کانون توجه” پس از باز کردن در مورد گذشته او به مقاله مجله در نوامبر سال 2018 منجر به او به طور داوطلبانه بررسی خودش را به یک مرکز درمان.

در طول آشکار مصاحبه با کاغذ, Bynes اعتراف کرد که او چهار سال هوشیار و رفت به جزئیات در مورد چقدر زندگی او تغییر کرده بود پس از پاک شدن.

“زمانی که من از [مواد مخدر] من به طور کامل به حالت عادی بازگشت و بلافاصله متوجه شدم آنچه من انجام داده بود — آن را مانند یک بیگانه تا به حال به معنای واقعی کلمه مورد تاخت و تاز بدن من,” او گفت: در آن زمان. “این یک احساس عجیب و غریب.”

پس اخیر “شکست” Bynes اخیرا دستور داد برای بررسی بازگشت به سلامت روان مرکز درمان توسط قاضی سرپرستي او conservatorship مورد. یک منبع که قبلا گفتم ما که لین Bynesبازیگر’ مادر و کنسرواتور به شدت معتقد است که در یک “محیط کنترل شده” به نفع دخترش را بازیابی.

“لین احساس آماندا نیست در هر ظرفیت را به هر گونه تصمیم گیری در مورد مراقبت یا درمان” خودی اضافه شده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im