متحد بروک: “من در بهترین شکل زندگی من’ پیش از تور جدید


Ally Brooke Feels Like Whole New Woman Ahead New Tour
متحد بروک. حسن نیت ارائه میدهد متحد بروک/Instagram

آماده به انجام. پس از خرد کردن آن در فصل 28 از رقص با ستاره ها, متحد, بروک احساس آماده تر از همیشه به در 19-جلوگیری از تور.

“بودن در رقص با ستاره ها, این بدیهی است که یک دیوانه روم و من تا روی پای من برای ساعت ها و ساعت ها به معنای واقعی کلمه رقص قلب من. به طوری که کمک به تبدیل بدن من و من در بهترین شکل زندگی من برای مطمئن” بروک, 26, به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با Us Weekly در حالی که ترویج آینده او هم به درخشش تور. “و من می خواهم به حتی بهتر است. اما من خیلی خدا را شکر به رقص با ستاره ها برای بسیاری از چیزهایی که آن را به من داد.”

در واقع به لطف این رقابت ها — که در طی آن سابق Fifth Harmony خواننده از دست داده و نزدیک به 10 پوند — او احساس می کند بهتر است در مورد خودش از او تا به حال قبل از.

“این به من اعتماد به نفس است که من نیاز به عنوان یک رقصنده و بازیگر, و من احساس می کنم مانند یک کل جدید زن به دلیل که تجربه” از “لب don’t Lie” خواننده گفته ما. که گفت: تمرین و آمادگی کار تازه آغاز شده و بروک آماده به کار سخت را به تور یک منظره و نگه داشتن بدن خود را در شکل نوک بالا است.

Ally Brooke Feels Like Whole New Woman Ahead New Tour
متحد بروک. حسن نیت ارائه میدهد متحد بروک/Instagram

“من قطعا رفتن به آواز خواندن در حالی که من و احتمالا رفتن بر روی تردمیل چون من می خواهم به صدا شگفت انگیز و همچنین عملکرد باور نکردنی,” “نه خوب” songstress گفت ما. “من هم رفتن به شروع به بودن در بیشتر از یک برنامه تمرین, بنابراین من قصد دارم برای به دست آوردن یک مربی و واقعا همه در این. من خیلی هیجان زده است. این یک گام بزرگ است.”

در حالی که مردم برای اولین بار معرفی شد به بروک در طول زمان خود را با Fifth Harmony — دختر گروه جدا از راه به در مارس 2018 — او را آماده برای نشان دادن سمت خودش که هیچ کس تا به حال دیده می شود حتی زمانی که او ساخته شده آن را به نهایی در رقص با ستاره ها.

“این واقعا من هم به درخشش به مردم نشان می دهد که متحد است که در این مرحله به عنوان یک مجری و سرگرم کننده,” the X-Factor آلوم گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای کسانی که کمی قدم به قدم بر روی صحنه و مردم نشان می دهد آنچه که من کردم برای کل اجرا شود.”

زمان به درخشش تور 2020 بلیط در فروش در حال حاضر.

با گزارش توسط تراویس Cronin

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>