تمام ستاره ها که در حال ناجور بیش از ‘دوستان’ مراسم ویژه

قهوه برای همه! بازیگران از دوستان در حال رفتن به جوشیدن مرکزی و طرفداران مشهور از جمله کیت هادسون, Charlie Puth, بانک های الیزابت و بیشتر در حال ناجور!

بازیگران اصلی از NBC طنزهای خواهد بود reuniting برای یک untitled unscripted ویژه در HBO حداکثر جریان خدمات اعلام شده در چهار شنبه, فوریه 21.

نزدیک به 16 سال پس از دوستان به پایان آمد — از آن پخش شده و از سال 1994 تا 2004 در مجموع 10 فصل — جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matthew Perry, دیوید شویمر و Matt LeBlanc — که با بازی Rachel Green, مونیکا Gellar, Phoebe Buffay, Chandler Bing, راس Gellar and Joey Tribbiani بود — بازگشت به مرحله اصلی 24 صدا در استودیو برادران وارنر بسیاری برای جشن خاص است.

افراد مشهور diehards هیچ لرز وقتی که می آید به این عظیم اخبار — هدایت درونی خود را جانیس (Maggie Wheeler) و فریاد “اوه خدای من!”

“کشیدن” بانک ها, 46, نوشت طریق Instagram روز جمعه پس از اخبار است. “من احساس می کنم تمام دنیا فقط به حال یک جمعی, ارگاسم,” the How to Lose a Guy in 10 Days بازیگر 40 نظر.

Kevin Reillyمدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV تکرار بانک ها و هادسون احساسات در بیانیه ای در روز جمعه.

“حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و این یکی که در آن همه آنها را با هم — ما reuniting با دیوید جنیفر Mixxx مت لیزا و متی برای HBO حداکثر ویژه خواهد شد که برنامه ریزی شده در کنار تمام دوستان کتابخانه” رایلی گود. “ما فکر می کنیم این مراسم ویژه ضبط خواهد شد که روح متحد اصلی و طرفداران جدید.”

به افتخار اعلام پنج شش منجر به زمان Instagram برای به اشتراک گذاشتن اخبار. “این اتفاق می افتد” بازیگران به سادگی نوشت: در کنار یک عکس از آنها را از رجعت ساقه عکس.

ویژه — و همچنین تمام 236 اصلی قسمت از مجموعه — در دسترس خواهد بود به مشترکین در راه اندازی HBO حداکثر.

حرکت را از طریق گالری ببینید که مشهور نمی تواند شادتر برای تماشای بازیگران دوباره بر روی صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>