تمام عکس اثبات این که ویکتوریا F. با کریس Soules در آیووا

نیاز رسید? ما هفتگی آنها است. سابق لیسانس کریس Soules است به ظاهر صرف قرنطینه با سابق لیسانس شرکت کننده ویکتوریا فولراگر شما یک نگاهی از نزدیک در این جفت ارز را Instagrams.

در آوریل 15, آمریکا تایید کرد که کشاورز 38 رسیده به پزشکی sales rep, 26, از طریق Instagram. “کریس تضعیف به ویکتوریا DMs” یک منبع گفت:” ما در زمان. “او ظاهرا DMs بسیاری از مردم است.”

فولر برای اولین بار در ظاهر پیتر وبر‘s فصل لیسانسدر آینده در مقام سوم. Soules برای خود ساخته کارشناسی خود را در کشور به نمایش اندی دورفمان‘s فصل لیسانس در سال 2014. پس از به سرعت تبدیل شدن به یک فن مورد علاقه او به دست آورده عنوان کارشناسی برای فصل 19. اگر چه او مشغول به ویتنی Bischoff در آخر دو تقسیم شش ماه بعد.

در دسامبر 2019 او به اشتراک گذاشته است که او در عجله برای پیدا کردن یکی. “من فقط فکر می کنم شما می دانید زمانی که شما می دانید زمانی که شما آن را پیدا کنید. من به اندازه کافی به نوع یادگیری است که آن را فقط در مورد, مانند, هنگامی که آن را در آن زمان رخ خواهد داد” Soules گفت: ما در زمان. “من استفاده می شود به [باید یک جدول زمانی] خیلی وقت پیش اما به عنوان زمان می رود توسط من سالم هستم نیمه و زمانی که من به دیدار حق فرد آن را در زمان مناسب خواهد بود.”

زیر نویس واقعیت استیو گزارش می دهند که دو تن از آنان صرف وقت با هم در Soules’ دولت خانه eagle-eyed طرفداران — و ما خبرنگاران — شروع به پیدا کردن اثبات خود در Instagram photos. اولین مبل و بالش پشت فولر در یک عکس ظاهر شد و به همان پشت Soules در یکی از عکس های.

بعد هر دو آنها به اشتراک گذاشته شده عکس از زمینه های به اشتراک گذاری آنها را از طریق Instagram داستان یک ساعت جدا از یکدیگر.

فولر نوشته شده متعدد selfies از طریق او Instagram داستان نشان دادن یک خانه است که به نظر می رسد متعلق به Soules. در مارس 2017, دکوراتور داخلی و سابق لیسانس جیلیان هریس به اشتراک گذاشته شده در وبلاگ خود را که او بازسازی Soules’ خانه با ورونیکا والنسیا.

در اکتبر سال 2017 هریس مشترک یک وبلاگ جدید با عنوان “نوسازی سری: خانه رعیتی تحول است.” اگر چه او نمی نام Soules در داستان وبلاگ ذکر شده که آنها با “محلی طراح راجر دریاچهکه کبوتر به عنوان مدیر پروژه ما/پیمانکار است.” دریاچه واقع در Manchester, Iowa.

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن عکس اثبات این جفت ارز با هم در آیووا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im