تمام بیمارستان ها کامل’: در هوستون غرق ويژه ترک COVID-19 بیماران منتظر در ERs


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله تهیه شده با همکاری NBC News.

هوستون هوستون بیمارستان ها مجبور شده اند برای درمان صدها نفر از COVID-19 بيمار در اتاق اورژانس — گاهی اوقات برای چند ساعت یا چند روز — به عنوان آنها در تلاش برای باز کردن اضافی تخت های مراقبت ويژه برای موج به طور جدی بیمار مردم جریان از طریق درهای خود را بر اساس شماره داخلی به اشتراک گذاشته شده با NBC News و ProPublica.

در همان زمان, منطقه 12 شلوغ ترین بیمارستان ها به طور فزاینده ای در گفتن پاسخ اضطراری است که آنها می توانند با خیال راحت پذیرش بیماران جدید در یک نرخ تقریبا سه بار که از یک سال پیش با توجه به داده های مورد بررسی توسط خبرنگاران.

افزایش آمبولانس انحرافات همراه با سنبله در بیماران برگزار می شود به طور نامحدود در اتاق اورژانس آخرین شاخص که هوستون بیمارستان در حال زور زدن برای نگه دارید تا با یک موج جدید کروناویروس بیماران. ProPublica و ان بی سی نیوز که قبلا گزارش شده که یک بیمارستان عمومی در هوستون فرار از یک دارو برای درمان COVID-19 بيمار و سنبله در خانه و میر ناشی از ایست قلبی نشان می دهد که مرگ و میر از coronavirus ممکن است به بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

در روز پنج شنبه 3,812 مردم در بیمارستان بستری شد با COVID-19 در منطقه از جمله بیش از 1000 نفر در واحد مراقبت های ویژه یک رکورد از همه گیری آغاز شد. در همان زمان پس از تگزاس مقامات صادر نشده یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش به سرعت ویروس را گسترش بیمارستان نیز هنوز شاهد یک جریان ثابت از بیماران نیاز به مراقبت به عنوان یک نتیجه از حوادث رانندگی, جرایم خشونت آمیز و گرما مربوط به شرایط اضطراری پزشکی.

مقامات در هوستون در حال هشدار داد که این وضعیت می تواند تبدیل به یک پخش از آنچه اتفاق افتاده در شهر نیویورک در مارس و آوریل هنگامی که هزاران نفر به بیمارستان تلاش برای نگه دارید تا با افزایش بیماران, اما بدون همان سطح از مداخله دولت به ساقه جزر و مد.

به طور معمول وقتی افراد وارد در یک بیمارستان بخش اورژانس آنها ارزیابی و درمان توسط پزشکی کارکنان. کسانی که بیمار یا مجروح به اندازه کافی به نیاز به بستری هستند و پس از نقل مکان به مناطق دیگر از بیمارستان برای مراقبت های تخصصی. اما به طور فزاینده ای در هوستون به خصوص برای بیماران مبتلا به COVID-19 وجود دارد هیچ جایی برای آنها را به رفتن.

“به طور معمول است که بیمار را فقط به یک تخت ICU اما از آنجا که هیچ تخت های موجود در آنها همچنان به هیئت مدیره در اتاق اورژانس گفت:” هریس نظام سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Esmaeil پرسا که مسئول نظارت بر این شهر دو ایمنی عمومی-net بیمارستان. “این است که سطح بهینه ای از مراقبت. این چیزی است که ما را به انجام. تنها دلیل این اتفاق است چرا که ما مجبور به انجام آن است.”

اگر چه بیمارستان رهبران می گویند که آنها در حال کار برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا برای بیماران برگزار می شود در اتاق های اورژانس در بخش با آوردن تخصصی پزشکی کارکنان و تجهیزات برای بیماران تحت درمان وجود دارد — مطالعات انجام شده قبل از coronavirus همه گیر نشان می دهد که دیگر بیماران مبتلا به اقامت در اورژانس بدتر نتایج خود را.

Icu و سایر واحدهای بیمارستان در حال کارکنان با پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل که باید آموزش های تخصصی و تجربه مراقبت از بیماران بدحال نیاز خاص مداخلات پزشكي در حالی که ماموریت اورژانس پزشکی کارگران است که به سرعت ارزیابی بیماران ثبات آنها و آنها را به جایی که آنها نیاز به.

“مشکل این است که شما نمی توانید آنها را به جایی که آنها نیاز به شود و در حال حاضر در آن قرار می دهد ER doc در موقعیت داشتن به عملکرد مانند hospitalist یا بخش مراقبت های دکتر و که یک نقش است که ما واقعا قرار بود در” دکتر گفت: Cedric, تاریک, پزشک اورژانس در کالج پزشکی بیلور در هوستون. “چیز بد در مورد هر بیمار سوار در بخش اورژانس بدون در نظر گرفتن وضعیت که آن را نشانی از آغاز مراقبت برای کسی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و آغاز مراقبت از هر گونه وضعیت پزشکی است که مهم ترین دوره از زمان است.”

همان سناریو در حال پخش است در بیمارستان در سراسر منطقه هوستون.

روزانه گزارش وضعیت آمادگی چهارشنبه در جنوب شرقی تگزاس منطقه ای شورای مشورتی که مختصات منطقه هوستون اورژانس پزشکی واکنش نشان داد چندین بیمارستان در حال اجرا بلافاصله در دسترس غیر جراحی ICU, تخت, از جمله هر دو از شهرستان را بالا ردیف مراکز تروما بن Taub بیمارستان و یادبود هرمان گل سرسبد بیمارستان در مرکز پزشکی تگزاس.

از بعد از ظهر چهارشنبه حدود 145 نفر برگزار می شد در بخش اورژانس در سراسر یادبود هرمان نظام سلامت با توجه به شماره داخلی ارائه شده به صورت جداگانه توسط یک بنای یادبود هرمان پزشک و تایید شده توسط بیمارستان های اجرایی. چند هوستون بیمارستان منطقه گزارش داده اند که برگزاری متعدد بیماران در اورژانس از جمله چهار با بیش از یک دوجین.

دکتر جیمی مک کارتی یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مراسم یادبود هرمان سیستم بهداشت و یک اورژانس پزشک اذعان کرد که coronavirus بحران مجبور است خود را در تیم نگه دارید و بیشتر بیماران در اورژانس.

“همه بیمارستان ها کامل هستند” مک کارتی گفت. “همه بیمارستان ها در شهرستان ها شبانه روزی بیماران. ما در حال گسترش ظرفیت, اما ما نمی توانیم به نوبه خود کسانی که در بلافاصله. آن نیاز به نیروی انسانی. آن نیاز به پرستاران و پزشکان به در آمده است. و به عنوان ما همچنان به گسترش بستری ما ظرفیت ما فقط با نگه داشتن حجم است که در آینده.”

آن را غیر معمول نیست برای تعداد کمی از بیماران برگزار می شود در ERs در روز مشغول به خصوص در طول فصل آنفولانزا اما سه هوستون ER پزشکان گفت: آنها هرگز دیده می شود بسیاری از بیماران دریافت طولانی مدت مراقبت در بخش اورژانس و یا برای چنین مدت طولانی از زمان.

اگر چه درمان بیماران در ER برای بیش از چند ساعت است که “ایده آل نیست” مک کارتی گفت: یادبود هرمان کار کرده است برای کاهش تاثیر در بیماران با ارسال مراقبت های ویژه پزشکان و سایر متخصصان به بخش اورژانس برای اطمینان از بیماران دریافت مراقبت با کیفیت بدون در نظر گرفتن جایی که آنها واقع شده است.

اما او هشدار داد که محدود است به آنچه در هوستون بیمارستان ها می توانید انجام دهید برای پاسخ به بحران است.

“ما در حال اضافه کردن بیشتر ظرفیت اما ما کاملا کشیده در حال حاضر و اگر آن را نگه می دارد به این ترتیب ما در حال رفتن به اجرا در خارج از اتاق است. ما در حال رفتن به مانند نیویورک” مک کارتی گفت: تاکید بر نیاز به هوستون ساکنان به خانه ماندن و جلوگیری از جمعیت به سرعت ویروس گسترش یافته است.

یکی از هوستون بزرگترین بیمارستان سیستم HCA بهداشت و درمان نیز شده است مراقبت از ده ها تن از COVID-19 بيمار در بخش اورژانس. در یک بیانیه HCA سخنگوی دبرا Burbridge گفت: مقامات بیمارستان گرفته اند گام برای کاهش تاثیر بر بیماران از جمله ارسال کارکنان که به طور معمول انجام می شود و یا کمک با اعمال جراحی الکتیو بوده است که به حالت تعلیق تحت سفارش توسط فرماندار — برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

دکتر Kusum Mathews, استادیار مراقبت ويژه و اورژانس پزشکی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک گفت: بیمارستان ها می توانید مراحل را برای کاهش خطرات ناشی از پر ازدحام اورژانس از جمله برخی از آنهایی که شرح داده شده توسط یادبود هرمان و HCA مقامات.

درمان بيماران بیمار توسط ویروس “پیشی گرفته هر کشش از تخیل ما” Mathews گفت. “ما تا به حال برای قرار دادن تخت در راهرو دو تا اتاق بیمار … فقط اجازه می دهد تا برای تخلیه اورژانس به بیماران بیشتر است.”

در حالی که هوستون بالا بيمارستان مدیران باید بارها و بارها گفت که آنها می توانید اضافه کردن صدها نفر از جدید تخت های مراقبت ويژه برای دیدار با تقاضا حداقل برای چند هفته آینده تعداد بیماران تحت درمان در اتاق های اورژانس نشان می دهد مشکل از اجرای این برنامه را در میان یک به سرعت در حال رشد بحران مقامات می گویند.

“کسانی که همه چیز مانند یک سوئیچ-کلید نوع فعالیت” گفت: پرسا های هریس سلامت سیستم عامل اشاره کرد که بیمارستان ها مجبور به فرستادن بیماران به بیمارستان های خارج از هوستون به اتاق را. “تنگنا به انجام این کار است که واقعا نیروی انسانی. به عنوان شما می توانید تصور کنید, پرستاران ICU هستند نه یک سکه ده. آنها بسیار سخت است و طول می کشد زمان به واقع قادر به انجام آن است.”

این logjam از بیماران تحت درمان در اورژانس نیز منجر به تاخیر در پاسخ اضطراری بار در سراسر شهر با توجه به هوستون مقامات اداره آتش نشانی.

زمانی که بیمارستان ها دریافت غیرمنتظره آنها از مقامات منطقه ای برای منحرف کردن آمبولانس در جای دیگر. برای مثال یادبود هرمان شمال شرقی بیمارستان بود در انحراف وضعیت فقط 2% از زمان در طول مدت هشت روز در اواخر ماه ژوئن و اوایل ژوئیه سال گذشته آن را در انحراف وضعیت 58 ٪ از زمان در طول مدت زمان مشابه سال جاری است. در هوستون شلوغ ترین بیمارستان های عمومی بن Taub تعداد افزایش به 81 درصد از 58 درصد است.

این مشکل گفت: هوستون آتش نشانی دستیار ارشد مت سفید است که در هر بیمارستان اشباع شده است از خدمه آمبولانس هیچ چاره ای جز به بیماران را به بخش اورژانس است که بیش از حد شلوغ به سرعت آنها را دریافت. و توسط قانون و بیمارستان باید صفحه نمایش و ایجاد ثبات در هر بیمار که می رسد.

“وقتی که همه در انحراف” سفید گفت: “هیچ کس در انحراف.”

زودتر coronavirus شیوع بیماری هولناک اتاق های اورژانس در شهر نیویورک و دیترویت اما مستند سفارشات در آن شهرستانها منجر به کمتر تصادفات و کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز آزاد کردن فضای بیشتر در ERs برای COVID بیماران.

با اکثر تگزاس کسب و کار هنوز هم باز است و هیچ اجباری اقامت در خانه سفارش در بیمارستان هوستون و دیگر COVID-19 داغ لکه های صورت اضافه شدن چالش ساخت اتاق برای COVID بیماران در حالی که هنوز هم برخورد با یک جریان ثابت از بیماران به دنبال مراقبت های پزشکی دیگر شرایط اضطراری.

و در سراسر کشور مردم با مشکلات بهداشتی مزمن که با تاخیر به دنبال مراقبت های پیش از آن در این بیماری همه گیر در حال حاضر برای درمان و گرفتن تخت دکتر گفت: Marc عکس مدیر پزشکی لس آنجلس آتش نشانی و یک استاد طب اورژانس در دانشکده کک پزشکی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

با وجود این چالش ها McCarthy, یادبود هرمان اجرایی گفت: ضروری است که مردم همچنان به رسیدن به بیمارستان برای موارد اضطراری پزشکی. وی با اشاره به یک NBC News و ProPublica گزارش این هفته نشان داد که تعداد فزاینده ای از مردم در حال مرگ هستند ناگهان در خانه قبل از پاسخ اضطراری می تواند به آنها برسد.

“اگر یک بیمار معتقد است که آنها باید جدی موضوع پزشکی, آنها هنوز هم نیاز به مراجعه به بخش اورژانس” مک کارتی گفت. “ما را از این ظرفیت برای مراقبت از آنها. تاخیر در مراقبت از زمان حساس و اضطراری است که زمان ما نمی گردیم. اگر آنها صبر کنید به برای کمک تماس بگیرید زمانی که آنها با داشتن یک حمله قلبی را بدتر خواهد بود اگر آنها می آیند در اوایل.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de