تمام فیلم های, کنسرت, و بیشتر در انتظار قرار داده بیش از Coronavirus

مشکل پیش رو ؟ از شیوع کروناویروس در حال حاضر پیامدهای عمده در رفاه انسان است و نیز شروع به هدف قرار دادن موفقیت مالی برنامه ریزی هالیوود پروژه ها و خیلی بیشتر.

فیلم های آینده برای یک, دیده عمده اثرات با افزایش coronavirus. تا کنون فیلم هایی مانند جیمز باند هیچ وقت به مرگ, سونیک خارپشت و مولان یا تعویق و یا لغو خود را در چین اجرا می شود در دسترس نباشد. با توجه به کسب و کار خودی شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 1 میلیارد دلار از درآمد از دست رفته برای صنعت فیلم.

“بسیاری از قطعات متحرک و مفاهیم نه فقط برای سینما اما برای فضاهای عمومی به طور کلی” کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر پل Dergarabedian گفته خودی کسب و کار در روز جمعه, فوریه 28. “عدم اطمینان یکی از چیزهایی که قطعی است. در پایان سال, box-office, اعداد, به ویژه در مورد چین در حال رفتن به یک ستاره.”

شیوع این بیماری نیز منجر به لغو رویدادهای موسیقی و تعطیل تولید در آینده پروژه های. روز سبز و BTS در میان موسیقی عمل می کند که مجبور شده اند به مقاومت مواجه تاریخ تور در آسیا است. ماموریت: غیر ممکن است 7 و مسابقه شگفت انگیز پمپ ترمز در شاخه های مربوطه خود را.

Coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 است شیوع است که ناشی از کوروناویروس اما نسخه ای که در حال حاضر ساخت دور است و بر خلاف هر چیزی که قبلا بوده است مواجه می شوند. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که این بیماری گسترش می یابد در درجه اول از فرد به فرد. علائم می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

بیماری سرچشمه در ووهان هوبئی چین در ماه دسامبر 2019 و به سرعت ساخته شده راه خود را در سراسر آسیا. پس به نظر می رسد در دیگر مناطق مانند اروپا و شمال امریکا است. بین المللی بهداشت و درمان مقررات کمیته اضطراری سازمان بهداشت جهانی با بیان این که شدت این ویروس در تاریخ 31 ژانویه اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی concernexternal icon.”

به عنوان در 28 فوریه بیش از 83,000 موارد گزارش شده و مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 2800.

“شیوع رمان عفونت ویروس در میان مردم هستند و همیشه از سلامت عمومی نگرانی” CDC وب سایت می خواند. “خطر از این بیماری بستگی به ویژگی های این ویروس از جمله چگونه به خوبی آن را بین مردم به شدت از نتیجه بیماری و یا دیگر اقدامات در دسترس برای کنترل تاثیر این ویروس (برای مثال واکسن یا درمان داروها). این واقعیت است که این بیماری باعث شده است که بیماری از جمله بیماری های منجر به مرگ و پایدار فرد-به-فرد گسترش است در مورد.”

پایین حرکت برای دیدن یک لیست از تمام برنامه های سرگرمی است که نهفته coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net