All Red همه چیز: رنگ Juneteenth

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که شما نمی توانید دعوت به cookout اگر شما نمی دانید که آنچه به طبخ.

کیک قرمز مخملی. لوبیا قرمز و برنج. قرمز نوشید. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی — نوشید. شما نمی توانید cookouts, دهنی, تلفیق, رقص, بدون قرمز با مضمون خوردم. Juneteenth فقط Juneteenth بدون آن. “ما را غذای روح هر Juneteenth اما قرمز مواد غذایی واقعی قومی راه نشان دادن قدردانی ما برای آزادی می گوید:” تگزاس وراج دنیس هارپر.

در حال حاضر شما احتمالا شنیده ام از Juneteenth. به ویژه هنگامی که اتحادیه ارتش ژنرال گوردون گرنجر اعلام آزادی بردگان به شهروندان از گالوستون تگزاس در 19 ژوئن 1865 — دو ماه پس از تسلیم کنفدراسیون و بیش از دو سال پس از آزادی اعلام. اما آن را بسیار بعید است که شما آموخته شده در مورد آن در مدرسه است. برای سال دوم آمریکا استقلال بیشتر بحث شده است در جنوب محافل سیاه و سفید.

در حالی که آن را به نظر می رسد در فرهنگ پاپ (نگاه کنید به فصل یک قسمت نه از Donald Glover را آتلانتا), Juneteenth واقعا تا به حال بدست این نوع از جارو قرار گرفتن در معرض تا مارس 25 کشتن جورج فلوید و تظاهرات توده ای برای عدالت نژادی است که به دنبال. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای یک Juneteenth تجمع در Tulsa, Oklahoma — که در آن Greenwood منطقه شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت بود سوزانده توسط اوباش و پلیس در مرگبار 1921 داد و بیداد — برانگیخته ملی خشم. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن و نقل مکان این تجمع یک روز پس از آن گفت: وال استریت ژورنال: “من چیزی خوب است. من ساخته شده Juneteenth بسیار معروف است.” آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام می دهند اما شاید بیشتر مردم در جشن امسال از همیشه.

در حال حاضر گوگل و مسترکارت می خواهید آن را پرداخت تعطیلات. چرا ؟ زیرا آنها می خواهند سیاه و سفید دلار است.

دیوید کانتون مدیر Africana Studies Program در کانکتیکات, کالج

“از آنجا که از قتل و مرگ از مردم در حال حاضر گوگل و مسترکارت می خواهید آن را پرداخت تعطیلات می گوید:” دیوید کانتون مدیر Africana Studies Program در کانکتیکات ، “چرا ؟ زیرا آنها می خواهند سیاه و سفید دلار است.”

و بسیاری از کسانی که مصرف کنندگان خواهد شد در حال بارگذاری در قرمز. چرا ؟ خوب, برای شروع, هندوانه در فصل در ماه ژوئن. توت فرنگی جوش شیرین, کیک مخمل قرمز و کباب slathered در سس قرمز است که در خدمت به عنوان سنتی Juneteenth مواد غذایی, اما یک معنای عمیق تر. (شما می توانید در پایین ببینید ما دستور العمل های خوشمزه در پایین این داستان است.)

آشپزی مورخ و مواد غذایی نویسنده مایکل Twitty نوشته است که استفاده از رنگ قرمز قدمت “به بردگی گرفته یوروبایی و کنگویی را به تگزاس در قرن 19.” در دین یوروبا قرمز نماد قدرت و معنویت و زندگی و مرگ — همه تم همراه با استقامت و مبارزه به سوی رهایی. قرمز همچنین می تواند نشان دهنده خون بردگان, ریختن در راه آزادی است.

چگونه آن را جشن ؟ در زبان بومی مردم که در آن است به معنای جشن است. هارپر و همسرش, آشپز Ty Frazier اجرا تگزاس پذیرایی شرکت ما به شما برای 30 سال گذشته — و 19 ژوئن بوده است یک روز پر مشغله است. “مردم اینجا همیشه داشتن یک cookout و جشن برای Juneteenth و همه آنها می خواهند به انجام است که باید با یکدیگر و لذت بردن از غذای خوب و موسیقی است.”

در این سال هارپر می گوید که شده است وجود دارد هیچ کمبود درخواست برای خدمات خود را در ماهی frys کباب و cookouts با وجود ادامه داد: سربازان ارتش در COVID-19 مورد در تگزاس است. Juneteenth زندگی به عنوان یک وسیله یاد و جشن. چند طرفه تعطیلات که به افتخار کسانی که جان خود را برای مبارزه جشن همه که در حال حاضر شده است به دست آورد و تجدید حیات جامعه برای مبارزات است که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد.

اتمام OZYs خصوص سرپرستی Juneteenth لیست پخش در اینجا:

ما Juneteenth دستور

Eloise Nesbitt قرمز مخملی کیک

این سنتی جنوب لذت همه چیز را که باعث می شود Juneteenth بزرگ: قرمز رنگ به معنی قدرت و مقاومت و طعم شیرین و کل بسیاری از قلب است.

Half a red Velvet Cake
Colorful How to Wear a Mask Coronavirus Poster

Juneteenth توت فرنگی نوشابه

با استفاده از توت فرنگی های تازه, توت فرنگی, نوشابه و لیموناد توت فرنگی, مخلوط, این نوشیدنی پر جنب و جوش قرمز و سرشار از عطر و طعم. به سلامتی به رهایی!

8-10 نفر

Colorful How to Wear a Mask Coronavirus Poster (3)

Juneteenth کاسه

بومی آفریقا این ظرف دلچسب رنگارنگ مخلوط سورگوم شیرین, سیب زمینی, نخود چشم سیاه, collards و بادام زمینی است.

خدمت 4 تا 6

Colorful How to Wear a Mask Coronavirus Poster
Colorful How to Wear a Mask Coronavirus Poster

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net