الکسیس Stephens نام Marketplace را مدیر روابط عمومی

ProPublica روز دوشنبه اعلام کرد که الکسیس Stephens شده استخدام به عنوان مدیر روابط عمومی. استفن منجر خواهد شد و توسعه رسانه ها برای ProPublica, رهبری تلاش ها برای گسترش و رسیدن به تاثیر از Marketplace را روزنامه نگاری از طریق روابط عمومی مشارکت و استراتژی های دیگر.

استفن می آید به ProPublica از PolicyLink ملی فکر می کنم تانک اختصاص داده شده به پیشرفت اقتصادی و عدالت اجتماعی که در آن او یک ارشد ارتباطات مرتبط. وجود او توسعه و اعدام توسعه استراتژی ها و پیام برای غیر انتفاعی تحقیقات پیشرو در مبارزات سراسر وب, چاپ, پخش و رسانه های اجتماعی. او متخصص در ارتباطات استراتژیک داستان سرایی و رسانه های نامزدی که مراکز صداها و تجارب جوامع رنگ.

قبل از آن است. یک روزنامه نگاری همکار برای امور شهری سازمان خبری بعدی شهرستان که در آن او گزارش سیاست های اقتصادی و برنامه های ساخت شهرستانها عادلانه تر و منصفانه. تحقیق و نوشتن متمرکز شده که چگونه هنر و فرهنگی می توان استراتژی های یکپارچه به توسعه ارتباطات و او نیز گزارش روز جهانی موسیقی خرده فرهنگ برای MTV Iggy, چرخش و سنگ نورد.

“ما خوشحال هستیم که به الکسیس پیوستن به این تیم گفت: Celeste LeCompte معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار. “او تجربه عمیق برقراری ارتباط با طیف گسترده ای از سهامداران در مورد مسائل عمومی اهمیت خواهد بود یک منبع ارزشمند برای Marketplace را newsroom به عنوان ما به دنبال رانندگی در دنیای واقعی تغییر از طریق قدرت روزنامه نگاری تحقیقی.”

“ProPublica نقش مهمی در آشکار بی عدالتی و برگزاری نهادهای پاسخگو” گفت: Stephens. “من فراتر از آن هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن و تقویت همه از این موثر کار می کنند.”

استفانز’ اولین روز ماه مارس است 11. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de