اسکندریه Ocasio-کورتز مبارزات کارگران فقط تصویب قرارداد اتحادیه

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز کمپین کارکنان باید فقط به یک معامله برای داشتن اتحادیه با مبارزات کارگران انجمن صنفی تصویب یک قرارداد دو ساله است که شامل اضافه کاری پرداخت بالاتر از 40 ساعت در هفته (که تقریبا بی سابقه در مبارزات انتخاباتی) نامحدود بیمار ترک زبان و حفاظت از مهاجر و فراجنسیتی کارگران است.

به عنوان بخشی از قرارداد Ocasio-کورتز کمپین کارکنان امن حقوق و دستمزد کف حداقل 4000 $در هر ماه 18 دلار حداقل دستمزد برای کارکنان ساعتی و شماره پرداخت را ترک سیاست. قابل توجه قرارداد کلاه حقوق برای مدیران و آن را به طوری که بالاترین پرداخت کارکنان از مبارزات انتخاباتی او پرداخت می شود در نرخ بیش از سه برابر نرخ پایین پرداخت می شود کارمند تمام وقت. قرار دادن یک حقوق و دستمزد در حد مدیران است که هنوز هم معمول است اما کارکنان برای برنی ساندرز 2020 انتخابات ریاست جمهوری قفل شده مشابه ارائه در تماس خود را در اوایل این سال است.

“حقوق کارگران هستند که سنگ بنای یک اقتصاد قرار می دهد که بشریت برای اولین بار” Ocasio-کورتز گفت: در بیانیه ای اعلام کرد قرارداد. “من و زندگی بدون بیمه و یا کرامت در محل کار و من این را تحسین کار تیم ما انجام داده است به منظور بالا بردن نوار برای همه کارگران است.”

این قرارداد همچنین شامل زمان پرداخت کردن به رای دادن در هر انتخابات حداقل 12 هفته از پرداخت, والدین, ترک, آینده, جایزه, یک صندوق برای کمک به تعهد کلاس برای کمک به توسعه حرفه ای و حق الزحمه برای پوشش از راه دور هزینه های مربوط به کار و حتی مراقبت از کودک.

هر چند این اتحادیه را ارائه نمی دهد کامل قرارداد گزیده ای مشترک با رهگیری نشان می دهد بخش کل اختصاص داده شده به قوی سیاست های ضد تبعیض و مبارزه با استثمار شرایط کاری که اغلب توسعه در مبارزات سیاسی است که می تواند خسته کننده. و به عنوان یکی از مترقی دموکرات ها در کنگره unionization از Ocasio-کورتز کمپین کارکنان نیز مورد سیاسی پیام در قرارداد و قانونگذار تمرین همان سیاست های او را ترویج. اعضای چانه زنی کمیته گفت: رهگیری که به آنها امید قرارداد خود را الهام بخش مبارزات دیگر برای مبارزه با این حمایت هر چند که آنها در نهایت می خواهید این حقوق به جهانی و توسعه یافته به هر کارگر.

مبارزات کارگران “اغلب به معرض محیط های کار که اولویت نیست و بهداشتی و ایمنی و راحتی کارکنان خود را, اما به جای اولویت بندی برنده” گفت: Ariella شوارتز.

“وجود دارد هزاران نفر از مقامات منتخب در سراسر کشور از جامعه تابلوهای خود را به رئیس جمهور وجود دارد نمایی بیشتر افرادی که به کمک هر یک از این افراد انتخاب شود — که اغلب به معرض محیط های کار که اولویت نیست و بهداشتی و ایمنی و راحتی کارکنان خود را, اما به جای اولویت بندی برنده” گفت: Ariella شوارتز مدیر حوادث برای Ocasio-کورتز کمپین و چانه زنی از اعضای تیم. “این افراد کار اساسا در یک فرفره اقتصاد و پرش از مسابقه به مسابقه و تلاش برای ساختن جهان به مکانی بهتر. ما احساس قدرت و امید به توانمند سازی مبارزات دیگر به داشتن اتحادیه برای ایجاد شرایط کاری بهتر در تمام مبارزات.”

در بخش “جنس بی طرفی” این قرارداد می گوید که این کمپین را موضوع یک قانون را به اطلاع کارکنان که فراجنسیتی و غیر دودویی کارکنان ممکن است استفاده از حمام و سرویس بهداشتی هستند و راحت با استفاده از, در علاوه بر این به نیاز هر کس در محل کار با استفاده از یک کارمند ترجیح نام و ضمایر و استاندارد جنسیت خنثی زبان در شبانه روزی مواد و سیاست دفترچه راهنما. Garrick Trapp معاون سیاست مدیر و چانه زنی عضو کمیته اشاره کرد که وجود دارد غیر پولی جنبه های کار خود قرارداد که دیگر مبارزات بلافاصله می تواند اتخاذ کنند.

نیز وجود دارد یک بخش است که به تشریح پروتکل برای بررسی محل کار آزار و اذیت جنسی و حمله به شکایات از جمله ارائه کرد و گفت که هیچ کارمند خواهد بود انتقام در برابر به سادگی برای گزارش سوء رفتار و درک تلافی می تواند زمینه را برای نظم و انضباط.

سیاست های دیگر در این قرارداد به معنای تشویق یک محیط کار سالم. اعضای واحد برای مثال لازم نیست برای کار با هر مدیری که بیش از سه مستند موارد خصمانه رفتار خواهد شد و انتظار نمی رود به کار بیش از 6 روز کار متوالی. اما بزرگترین نماد با توجه به مگ Reilly, رئيس جمهور از مبارزات کارگران انجمن صنفی است پرداخت اضافه کاری.

“CWG مذاکره ده ها تن از قراردادها و ما بعد فورا رفت واز نزدیک ما مبارزه برای اضافه کاری در هر قرارداد ما برنده آن بسیار به ندرت و آن را بزرگ فرهنگی تغییر” رایلی گفت. “بنابراین برای این مبارزات کارگران در سراسر صنایع برای دریافت اضافه کاری پس از 40 به یاد ماندنی است.”

مبارزات کارگران انجمن صنفی تشکیل شد و در اواخر سال 2017 توسط یک گروه از سابق مبارزات کارگران به نمایندگی از کارگران در ده ها تن از مبارزات از جمله اندرو یانگ و جولین کاسترو رئیس جمهور و 2018 مبارزات جس پادشاه در پنسیلوانیا و سینتیا نیکسون در نیویورک است. در سال 2018 کمپین کارکنان سفت برایس یک اتحادیه ironworker که زد برای ویسکانسین صندلی های برگزار شده توسط مجلس پل رایان ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین بار در کشور برای تشکیل یک اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>