اسکندریه Ocasio-کورتز تایید Cristina Tzintzún رامیرز در تگزاس سنا اولیه برخلاف چاک شومر

در اوایل در تگزاس سنا اولیه بازوی سیاسی از رهبر اقلیت سنا چاک شومر دموکرات از نیویورک تصمیم گرفت که آن را قرار داده و وزن خود را پشت 2018 خانه نامزد M. J. Hegar جانباز که ویروسی تبلیغ در سال 2018 طراحی شده او را به یک جذب سرمایه مسافت — اما نه برای پیروزی در انتخابات عمومی ،

با وجود تلاش های شومر دموکرات سناتوری کمیته کمپین برای عضلانی کردن رقبا برای مردم ایالت John Cornyn صندلی شلوغ زمینه تشکیل شده است. در میان آنها یک فرمانده سابق سازمان برای سنا کمپین Beto o’rourke, کریستینا Tzintzún رامیرز. روز جمعه Tzintzún رامیرز موفق به کسب حمایت از شومر این همکار نیویورکر و بالقوه رقیب Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

تایید شد یکی از هفت Ocasio-کورتز اعلام کرد به عنوان بخشی از سیاسی جدید کمیته اقدام با هدف حمایت از مترقی نامزدها مانند Tzintzún رامیرز که حزب مانع از در حال اجرا.

“این برای ما مهم است برای ایجاد مکانیسم های پشتیبانی چون خیلی از آنچه که اتفاق می افتد در واشنگتن رانده است ترس از دست دادن” Ocasio-کورتز نیویورک تایمز گفت. “ما واقعا می تواند در ایجاد یک اکوسیستم است که باعث می شود مردم راحت تر به ساخت جهش به لحاظ سیاسی انتخاب شجاع.”

در بالای حمایت از DSCC, Hegar یک نیروی هوایی خلبان هلی کوپتر است و گرفتن کمک از خارج از یک سوپر پک های اجرا شده توسط گروه VoteVets. این هفته یک گروه از ثروتمند مترقی اهدا کنندگان راه اندازی یک سوپر پک برای قرار دادن تبلیغات در هوا برای Tzintzún رامیرز هر چند گزارش شده است به صرف تنها در کم شش چهره های بین در حال حاضر و در مارس 3, سه شنبه زمانی که ابتدایی برگزار خواهد شد.

اگر هیچ یک از کاندیداها در شلوغ زمینه گرفتها 50 درصد یک انتخابات برگزار خواهد شد. Hegar است که به احتمال زیاد مقصد برای نقطه بالا با Tzintzún رامیرز مبارزه علیه تعدادی از رقبا را دوم. Ocasio-کورتز حمایت خواهد شد یک راه طولانی به هل دادن او به افغانستان ، همچنین در این هفته Tzintzún رامیرز برداشت حمایت از Rep. Joaquin کاسترو و در حال حاضر حمایت از مادرش روزی کاسترو رهبر حقوق مدنی در دولت است.

Tzintzún رامیرز تاسیس کارگران دفاع پروژه و تاسیس سازمان تکان خوردن با هدف ثبت نام رای دهندگان در تگزاس است. پایین لحظه ای از مبارزات انتخاباتی او آمد ماه گذشته زمانی که او عذرخواهی کرد برای شوخی که نام او Tzintzún است “بیشتر مکزیکی از هر گارسیا یا لوپز.”

سماع هرناندز که به چالش کشیده o’rourke در سال 2018 اولیه در حال اجرا است دوباره و پر انرژی زیر در توییتر, هر چند که هنوز به ترجمه در مسابقه. پول همه چیز نیست اما با یک دولت بزرگ و به عنوان از تازه ترین پرونده هرناندز گزارش مطرح شده صرف $7,551 نه به اندازه کافی برای استخدام کارکنان و یا اجرای یک سازماندهی عملیات.

چهار نامزد از جمله Tzintzún رامیرز مطرح کرده اند حداقل 800.000 دلار.

Ocasio-کورتز PAC شجاعت برای تغییر نیز اعلام کرد برای حمایت از ترزا فرناندز در نیومکزیکو Samelys لوپز در نیویورک و ژرژت گومز در کالیفرنیا تمام در حال اجرا برای باز کردن کنگره صندلی به جای به چالش کشیدن امتیازهای. PAC را نیز پشت او گفت: Kara ایستمن به چالش کشیدن جمهوری وقت در اوماها و ماری نیومن در دموکرات در کنگره دن Lipinski در ایالت ایلینوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>