الک به عبور مدل لایحه که محافظت از شرکت ها از Coronavirus مربوط به دعاوی

آمریکا قانون گذاری و اقتصادی شورای, یک محافظه کار کخ-حمایت گروه است که برگزاری آن 47 نشست سالانه این هفته در حال تلاش برای توسعه یک مدل لایحه برای دولت و قانونگذاران به ایجاد شرکت با مسئولیت حمایت مربوط به کوروناویروس. پیدا کردن یک راه برای محافظت از شرکت ها از پرونده های حقوقی توسط کارکنان که نیاز به کار در طول coronavirus همه گیر در سطوح ایالتی و فدرال شده است یک اولویت برای هر دو الک و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه های اخیر.

در ماه مه, ALEC کیفری و مدنی دادگستری نیروی کار که مدل سیاست “برای محافظت از سیستم قانونی از بیهوده و بیمعنی دادخواهی را تهدید می کند که اعتبار آن” مورد بحث مسئولیت شرکت های بزرگ در یک کنفرانس تلفنی با اعضای. بعد که ماه نیروی کار به اتفاق آرا تصویب یک مدل سیاست در مورد این مسئله با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط رهگیری. “اگر آن را تایید توسط الک مدیره” ایمیل متحده “آن را تبدیل به الک مدل سیاست.”

الک مدیر امور عمومی دن رینولدز تایید کرد که الک است و با توجه به سیاست های خود در قبال حفاظت از آن نشده است تایید شده است اما در پاسخ به سوال در مورد زمانی که هیئت مدیره آن را برای در نظر گرفتن. الک نشست سالانه در اصل مجموعه ای را در اورلاندو فلوریدا آغاز شد و در جولای 15 و اجرا خواهد شد از طریق جولای 23. در سال گذشته کنفرانس سالانه 1,413 نفر ذکر شده به عنوان شرکت از جمله تعداد زیادی از قانونگذاران ایالتی اعضای کخ شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, مستند گزارش شده. رینولدز نیست پاسخ به سوالات در مورد چگونه بسیاری از مردم با حضور در این سال و یا چرا الک منتقل شده بود به آن کنفرانس آنلاین برای محافظت از کاربران در میان همه گیر در حالی که این استدلال که شرکت ها باید حمایت های اضافی باید آنها را انتخاب کنید به انجام مخالف است.

وجود دارد تعدادی از coronavirus مربوط به اقدامات در دستور کار این هفته جلسه از جمله اصلاح امور خارجه مدیریت اضطراری عمل می کند که طرح روش در صورتی که دولت اعلام شرایط اضطراری مانند زمان بحران بهداشت عمومی و یا یک فاجعه طبیعی — بازگشایی مدارس در میان جریان همه گیر و سیاست به گسترش فرصت های آموزش و پرورش در “post-Covid-19 جهان است.”

مک کانل شده است لابی های اضافی برای شرکت با مسئولیت حمایت دیرین پروژه از الک و محافظه کار و راستاز زمان شروع این بیماری همه گیر و جمهوری خواهان باید شامل یک مربوط به اندازه گیری در آخرین coronavirus امداد پیشنهاد. جدید لایحه حمایت از کارفرمایان در برابر پرونده های حقوقی از کارگران به جز در موارد “غفلت ناخالص یا سوء رفتار عمدی” و حرکت کارکنان مناسب به دادگاه فدرال آسوشیتد پرس گزارش داد. این رهبر اکثریت سنا هشدار داده است که بارها و بارها بلندی موج مسئولیت دعاوی مربوط به Covid-19 را فلج خواهد شد بازگشایی اقتصاد و خواست همکاران خود را بلافاصله پس از تصویب اضافی شرکت های بزرگ حمایت. کنگره در حال برنامه ریزی به تصویب بعدی امداد لایحه توسط آگوست 7, پیش از ماه اوت زنگ تفریح. مک کانل گفت: هفته گذشته او نخواهد شد ارسال این لایحه به طبقه بدون آشنایی با شرکت مسئولیت پیشنهاد.

فدرال فشار برای چنین حمایت آمد تا در الک وظیفه نیروی مارس 7 تماس بود که به رهبری مارک Behrens بخش خصوصی صندلی از نیروی کار یک مسئولیت وکیل مدافع و شریک در کانزاس سیتی میسوری شرکت دادخواهی را تکان داد هاردی & بیکن با توجه به ضبط به دست آمده توسط رهگیری. طی یک سخنرانی که تحت پوشش شبه جرم و مسئولیت مسائل و آنچه متحده می تواند انجام دهد و تا کنون انجام داده اند در محدود کردن شرکت مسئولیت Behrens ذکر است که مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی صحبت در مورد نیاز به “حمایت قوی در برابر دعاوی بیهوده و بیمعنی” اما این مهم برای دولت و قانونگذاران به فشار خود به پایان است.

“من فکر می کنم از دولت دیدگاه ما را به فشار برای قوانین فدرال به سعی کنید به چیزی است که می توان ملی در حوزه برای یکنواختی اهداف برای پوشش هر دولت است. اما در همان زمان آن را واقعا مهم برای قانونگذاران ایالتی به انجام آنچه شما می توانید برای حل این مشکل در داخل مرزهای خود را دولت” Behrens گفت. “اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد در سطح فدرال.”

“فدرال در این چارچوب بسیار محدود است,” او اضافه شده است.

الک سیاست پیشنهاد می آید به عنوان یک تعداد از کشورهای در حال حاضر تصویب برخی از شرکت ها با مسئولیت حمایت در ماه های اخیر. در مه, کارولینای شمالی, Oklahoma, وایومینگ و یوتا — که در آن قانونگذاران ایالتی باید روابط به الک — تصویب قانون محدود شرکت با مسئولیت مربوط به کوروناویروس. یکی دیگر از پنج کشور معرفی مشابه قانون. چند قانونگذاران ایالتی که آنها نیز ذکر شده به عنوان الک اعضای اخیرا در سال گذشته با حمایت شرکت ایمنی صورتحساب که شد قانون در وایومینگ, Oklahoma, و, Utah. در کارولینای شمالی که در آن بسیاری از دولت سناتور همکاری اسپانسر جدید لایحه قبلی الک صندلی خانه است صندلی تخصیص بودجه.

در اواخر بهار الک پیوست با سه نفر دیگر از گروه های محافظه کار به شکل صرفه جویی در کشور ما ائتلاف یک گروه متمرکز بر کمک به ایالات متحده در بازگشایی به سرعت در میان مداوم و همه گیر. این ائتلاف شامل الک; این FreedomWorks, پایه یک عضو کخ-تاسیس دولت سیاست شبکه; the Tea Party Patriots, یک جناح راست سیاسی گروه و کمیته ای برای از بند باز کردن رفاه یک گروه تاسیس شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مشاور اقتصادی و اخیر فدرال رزرو منصوب استفن مور; هنر Laffer; و فوربس بنیانگذار استیو فوربس. مور و Laffer هر دو الک اعضای.

در مارس 7, نیروی کار, تماس Behrens وجود دارد گفت: در حال حاضر بیش از 800 coronavirus مرتبط با پرونده های حقوقی ثبت شده تا کنون از جمله مناسب در برابر خارج شده و چندین خطوط کروز, خانه های سالمندان و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. “موارد هم وجود دارد که علیه کارکنان مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی و امکانات” Behrens, گفت:, و اضافه کرد که وجود داشته است دیگر “استرداد” پرونده های حقوقی توسط کسانی که پرداخت برای خدمات است که دیگر در دسترس بود و در دانشگاه ها و سالن های ورزشی. دو صد و سی و از آن 800 پرونده های حقوقی از زندانی افراد تحت پیگرد بیش زندان شرایط Behrens گفت. “که فقط لمس در وسعت بالقوه دادخواهی است که ما ممکن است و خواهد دید.”

الک تاسیس در سال 1973 توسعه “پر از خالی” قانون تحت تاثیر لابی ها و شرکت ها و محافظه کار مجلس در مسائل از جمله مهاجرت و محیط زیست جرم و اسلحه. بین سال های 2008 تا 2018 نسخه از الک مدل صورتحساب معرفی شدند بیش از 10 ، 000 بار در تمام 50 ایالت با توجه به تحقیقات توسط ایالات متحده آمریکا امروز آریزونا جمهوری و مرکز عمومی یکپارچگی است. روابط بین شرکت های بزرگ لابی و قانونگذاران دولت جعلی و شکوفا در الک کنفرانس سالانه ایالات متحده آمریکا امروز نوشتاضافه میکند: “در پایان هر الک کنفرانس شرکت کنندگان ترک با انگیزه به تبلیغ برای سیاست های محافظه کار و مجهز آماده شد.”

یکی از الک بحث برانگیز ترین اسکناس مبنایی برای فلوریدا “ایستاده خود زمین” که محافظت مردی که کشته Trayvon مارتین در سنفورد فلوریدا در سال 2012. برخی از قدرتمند ترین کشور شرکتها و موسسات انصراف خود را از الک عضویت به زودی پس از این گروه نقش مهمی در حمایت از قانون آمد به نور از جمله کوکا کولا و پپسی که بنیاد گیتسو مریخ است. بیش از 110 گروه کاهش یافته و وابستگی خود را با الک از سال 2011 با توجه به مرکز رسانه ها و دموکراسی است. آریزونا بحث SB1070 قانون که مقرر که اجرای قانون محلی اجرای قانون مهاجرت فدرال آغاز شده به عنوان یک الک لایحه و این گروه نیز تحت فشار قرار دادند مدل صورتحساب حفاظت از محیط زیست آلوده و تضعیف اتحادیه های کارگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>