AIPAC کمک به صندوق ضد برنی ساندرز فوق العاده PAC تبلیغات در نوادا

آمریکا و اسرائیل در امور عمومی کمیته کمک به صندوق یک سوپر پک راه اندازی حمله تبلیغات علیه بهداشت ، برنی ساندرز در ایالت نوادا در روز شنبه با توجه به دو منبع با آگاهی از آرایش. تبلیغات در حال اجرا توسط یک گروه به نام دموکرات اکثریت برای اسرائیل تاسیس شده توسط دیرین غروب یک استراتژیست علامت Mellman.

نوادا حمله تبلیغات که هوا در بازارهای رسانه ها در رنو و لاس وگاس دنبال مشابه هزینه های حمله رعد اسا توسط DMFI پیش از آیووا قفقاز. مانند تبلیغات که به پخش در آیووا نوادا ads حمله خواهد کرد ساندرز در این ایده است که او را electable, Mediaite گزارش داد.

DMFI صرف $800,000 در آیووا تبلیغات در حالی که هزینه های نوادا تبلیغات خصوصی باقی می ماند. AIPAC کمک به پشتوانه ضد ساندرز پروژه اجازه می دهد کمک های مالی به DMFI به دفعات مشاهده شده به عنوان کمک به AIPAC منابع گفت. به عنوان نمونه با بزرگ ترین-پول دادن به برنامه های بیشتر از یک اهدا کننده به AIPAC بالاتر ردیف آنها می تواند ادعا — $100,000 سطح 1 میلیون دلار در سطح و غیره — و مزایای بیشتری تعلق به آنها. 100.000 دلار کمک کننده تر می شود دسترسی به اعضای کنگره در توابع خصوصی مثلا نسبت به کسی که صرفا می پردازد AIPAC هزینه کنفرانس. $1 میلیون اهدا کننده می شود هنوز هم بیشتر به این معنی که این مهم است که خیرین باید سهم خود را شمارش. نیز وجود دارد که وضعیت در شبکه های اجتماعی متصل به یک ردیف دادن. تنظیم اجازه می دهد تا خیرین را به طور مستقیم به DMFI است که نیاز به فایل آشکار نامگذاری آن اهدا کنندگان بدون AIPAC اثر انگشت.

راشل روزن یک سخنگوی DMFI گفت: او غافل از هر AIPAC تشویق به کمک به سازمان است. “تا آنجا که ما می دانیم آنچه شما نشان می دهد کاملا خلاف واقع است,” او گفت:. “اما از آنجا که ما یک سازمان جداگانه ما نمی دانیم دقیقا چه سازمان های دیگر انجام می دهند. ما آدرس اشتباه برای سوالات خاص شما بخواهید — آنها نیاز به [بود] به کارگردانی AIPAC.” AIPAC نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در گذشته مبارزه لذت می برد گسترده ای از حمایت هر دو حزب در کنگره است. اما آن را به عنوان cozied به ایران در سال های اخیر گرفته و سخت تر جناح راست موضع اسرائیل سیاست بازتاب راست رانش در اسرائیل بیشتر دموکرات ها در حال کاهش روابط با این گروه و ضمیمه بیشتر به سمت چپ. AIPAC متزلزل ارتباط با حزب دموکرات اولیه خار برای Mellman را سازمان جدیدتاسیس شده توسط خیرین و فعالان مرتبط با AIPAC.

روز چهارشنبه در کنگره بتی McCollum ناودان مبارزه به قاچاق در “بیان نفرت” برای های اخیر رسانه های اجتماعی تبلیغ انتخاباتی است که هشدار داده است که “رادیکال در کنگره” ارائه یک تهدید “شاید بیشتر شوم” از ایران همراه با عکسهای از مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib, ایلهان, Omar و McCollum. نمایندگان AIPAC صرف چهار شنبه و پنج شنبه در کاپیتول هیل عذرخواهی در جلسات خصوصی با آمریکا برای کسانی که در تبلیغات ادعا می کنند که آنها ساخته شده توسط AIPAC دموکراتیک دیجیتال شرکت (هر چند که شیفت مسئولیت از غروب نامشخص است). عمر Tlaib و McCollum دعوت نشده بودند به — و نه حتی از آگاه — کسانی که در جلسات با وجود اینکه افراد از تبلیغات Tlaib و عمر گفت: رهگیری.

ساندرز شده است یکی از صریح ترین منتقدان بی قید و شرط آمریکا برای حمایت از اسرائیل تبدیل شده است و حتی واضح تر منتقد اتحاد خود را در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی. او گفت: در ماه اکتبر که او را شرط کمک های نظامی به اسرائیل در آن تغییر سیاست حل و فصل و هدایت برخی از کمک های نظامی به کمک های بشردوستانه در غزه شد. DMFI ارسال کمک های مردمی ایمیل در ژانویه حمله ساندرز که برای نظر. در حالی که ساندرز قطعا بیشتر دلسوز به فلسطینی ها بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده او تمایل دارد به واجد شرایط برای حمایت از حقوق فلسطینی توسط اولین اولویت امنیت اسرائیل.

DMFI ضد ساندرز تبلیغات پخش شده در آیووا در هفته منتهی به قفقاز تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اسرائیل یا خاورمیانه. آنها با تمرکز بر روی برچسب خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و اخیر خود حمله قلبی است. پس از آن آگهی خرید ساندرز مطرح 1.3 میلیون در یک روز.

این DMFI تبلیغات باید مورد بحث بوده است و نمایندگی یکی از اولین Super PAC مداخلات دموکراتیک گروه در برابر یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری در این پست از شهروندان ایالات عصر. (هیلاری کلینتون در سال 2016 به نفع گروه درست ثبت شد که از نظر قانونی یک سوپر پک و حمله Sanders. گروه هماهنگ با کلینتون در مبارزات انتخاباتی به جای عامل به طور مستقل و در عین حال که هماهنگی رفت و بدون مجازات.) اما وحی که غروب شده و تشویق خیرین به صندوق DMFI نشان می دهد که چگونه به طور جدی لابی است که مصرف ساندرز نامزدی و آن است که مایل به دخالت در دموکراتیک اولیه. پنج شنبه شب, اخبار به بیرون درز کرد که یک سوپر پک متصل به دموکراتیک گروه امیلی لیست تا به حال شده به فکر حمله به تبلیغ علیه Sanders. در بیانیه این گروه گفت: تبلیغ نشده بود تایید شده که این امر حمایت از هر کدام نامزد موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات.

پول گروه در حال انجام همه آنها می توانند برای اطمینان حاصل شود که ساندرز نمی شود نامزد, اما, و پس از, آیووا, قفقاز, DMFI افتخار است که تبلیغات خود را به حال سمت چپ یک علامت در Sanders. “در حال حاضر که تقریبا تمام آیووا نتایج در, فوق العاده, از مسابقه را نشان می دهد که DMFI PAC آگهی blunted سناتور ساندرز’ شتاب” گروه نوشت به آن لیست ایمیل پس از برخی از نتایج در. “شبکه ورودی های نظرسنجی ها آن را نشان میدهد. در میان کسانی که تصمیم گرفت که نامزد برای پشتیبانی قبل از DMFI PAC آگهی پخش ساندرز بود در وهله اول با 6 نقطه حاشیه. اما در میان کسانی که تصمیم گیری ساخته شده است در حالی که تبلیغ پخش Sanders, در آمد 5 10 امتیاز پشت سر رهبر.”

محافظه کار و نویسنده جاناتان توبین, در قطعه های اخیر برای ha’aretzمورد بحث AIPAC استقرار سمت ساندرز در ستون های اخیر با عنوان, “AIPAC باید متوقف برنی ساندرز — در همه هزینه ها.”

در این منجر به آیووا حزبی دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل یک ساله گروه سیاسی اقدام و فوق العاده PAC به شدت سرمایه گذاری در تبلیغات منفی با هدف انحراف مبارزات انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز. علامت Mellman کهنه استراتژیست دموکرات که رهبری این گروه به من گفت که تلاش های خود را – که با بودجه دولتی توسط حزب پیشرو طرفدار اسرائیل اهدا کنندگان – کمک به هدایت اواخر تصمیم گیری رای دهندگان به دور از ورمونت دموکراتیک سوسیالیست.

آن ها در این زمینه است که مبارزه Facebook ads است که به جرم دموکرات ها باید دیده شود. برای میانه رو طرفدار اسرائیل دموکرات مشکل با ساندرز است که نه فقط او است که اغلب انتقادی نسبت به اسرائیل از همه دموکرات ها. این که جناح چپ پایگاه فعال است که از دامن زدن نامزدی خود را نیز تا حد زیادی خصمانه نسبت به دولت یهودی. ساندرز است که با حمایت نمایندگان Ilhan Omar (D-Minn.) و رشیدا Tlaib (D-Mich) که از حامیان جنبش BDS و متهم با استفاده از ضد سامی زبان و استعارههای در انتقادات خود را از حامیان اسرائیل.

DMFI منکر آن است که آن را هر گونه لینک به AIPAC اما Mellman شرکت های Mellman گروه دارای روابط نزدیک با AIPAC و مشورت برای لابی گروه dark-قطع جریان پول شهروندان به صورت یک هسته ای ایران به عنوان بخشی از Mellman کار برای شکست دادن رئیس جمهور سابق باراک اوباما توافق هسته ای در سال 2015. CFNI پرداخت Mellman گروه $241,439 که در آن سال.

Mellman شرکت نیز مشورت برای AIPAC گروه آموزشی, آمریکا, اسرائیل, آموزش و پرورش, صندوق, که سازماندهی کنگره سفر به اسرائیل است. این Mellman گروه AIEF دومین پیمانکار در سال 2015 دریافت 1.3 میلیون برای “برنامه پژوهش است.” AIEF بزرگترین پیمانکار است که در سال بود در یک سفر کسب و کار متعلق به Sheldon Adelson یک راست اسرائیل حمایت و مگا کمک کننده به ایران.

حداقل 11 از DMFI 14 اعضای هیئت مدیره لینک به AIPAC و همچنین داشتن یا مشغول به کار در گفتاری به صورت داوطلبانه و یا اهدا به گروه ملت گزارش در ماه دسامبر.

غروب یک کنفرانس سالانه است که در ماه مارس است. یک ائتلاف مترقی گروه از جمله چپ متمایل یهودی حمایت گروه IfNotNow کار خانواده, پارتی, MoveOn و تفکیک راه اندازی یک کمپین در این ماه به فشار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نه حضور. تا کنون ماساچوست ایالت الیزابت وارن است متعهد به جست و خیز این سال کنفرانس. در طول یک تاون هال در نیوهمپشایر این ماه ساندرز گفت: یک دانش آموز که او فکر نمی کنم او می گذرد اما تا به حال هیچ اعتراض.” او Warren, و چند تن دیگر از نامزدهای رد آن در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>